Benátky n/J – Litoměřice 0:4 (kon.) | Jihlava – Kadaň 3:1 (kon.) | Motor ČB – Třebíč 3:2 (kon.)
Chomutov – Sokolov 4:1 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (po pr.)
Přerov – Prostějov 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 4:2 (kon.)
konec
ČEZ Motor České Budějovice
3:2 (0:1, 3:0, 0:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 11.09.2019, 17:30 • Budvar aréna • Chance Liga • 1. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:40:40)
   
  Statistiky po celém zápase:

  Střely na branku: 40 – 14
  Střely mimo: 16 – 9
  Zblokované střely: 19 – 15
  Trestné minuty: 10 – 16
   
  Dneska je tedy konec utkání! České Budějovice nakonec udržely své vedení, přestože Třebíč ještě stihla snížit zásluhou Lukáše Formana, jenž využil početní výhodu. Jihočeši poté ovšem byli lepším týmem a své vedení si nakonec zkušené udrželi. Motor tedy bere z prvního utkání v rámci Chance ligy tři body a zahajuje sezónu vítězně!
   
  Konec zápasu.
   
  59:30
  Do konce zápasu chybí posledních třicet vteřin a Budějovice jsou velmi blízko třet bodům. U kotouče jsou však v současné době hosté.
   
  59:00
  Minuta do konce třetiny!
   
  58:38
  Úvodní buly ovšem vyhrál Motor, který dostal kotouč až za obrannou modrou. Nakonec se puk dostal až za branku hostí, kde jej sebrali hosté.
   
  58:26
  A Třebíč to zkouší se šesti muži v poli!
   
  58:26
  Oddechový čas pro hosty.
   
  58:00
  Lukáš Forman také nezpracoval puk na útočné modré, a tak ho jen nahodil do rohu útočného pásma. Tam se o něj v současné době ještě bojuje.
   
  57:28
  Vít Christov mohl nyní pečetit výhru svého týmu! Došoural se k němu totiž kotouč, který byl sražený, jenže domácí hokejista nedokázal puk trefit.
   
  56:31
  Ten navíc vyhráli hostující hráči, kteří se dostali až ke střele. Ta nakonec byla sražena do ochranné sítě a následuje buly po levici Milana Kloučka.
   
  56:07
  Jakub Jenáček nezpracoval přihrávku na modré, takže jen nahodil kotouč do rohu útočného pásma. Tam o něj v tuto chvíli probíhá tuhý souboj.
   
  55:45
  Matouš Venkrbec je na ledě!
   
  54:55
  Solidní skrumáž vznikla před brankou Jihočechů poté, co Přikryl jen zastavil puk a nevyhodil. Nejlépe se však zorientoval Niklas Pavel, jenž puk vyhodil.
   
  54:04
  Hostující obránce vypálil tvrdou ránu od modré, která byla ještě sražena někým z hráčů. Nakonec se však nevešla mezi tři tyče a zaduněla o mantinel.
   
  53:45
  Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Matouš Venkrbec – 2 min., krosček).
   
  53:07
  To nevypadalo vůbec zle v podání Motoru! Radek Prokeš v rychlém přečíslení poslal prudkou přihrávku na Niklase Pavla, jenže ten nedokázal umístit puk do brány!
   
  52:51
  Michal Vodný je na ledě!

  Denisa Józsová

  Branky a nahrávky: 23. J. Veselý (Šimánek, Plášil), 35. J. Veselý (Pýcha, M. Novák), 36. Prokeš (Plášil, Vydarený) – 10. Kusý (V. Čejka), 42. Forman (T. Havránek)


  ČEZ Motor České Budějovice: Klouček (Strmeň) – Pýcha, Pavlin, Vydarený, Plášil, Suchánek, Pavel – M. Novák, J. Kloz, Endál – Karabáček, Prokeš, Z. Doležal – Šimánek, R. Přikryl, J. Veselý – Christov, Venkrbec, Holec.
  SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Jenáček, Nedbal, Forman, Padrnos, V. Čejka, D. Mikyska, Furch – Kusý, Nedvídek, Psota – Vodný, Šťovíček, T. Havránek – Malec, Tadeáš Král, Paták – Havlát, Michálek, P. Kratochvíl.

  Rozhodčí: Skopal, Hucl – Kreuzer, Polonyi

  Diváci: 5708