K. Vary – Sparta 4:2 (kon.) | Slavia – Tábor 8:0 (kon.)
HC Slavia Praha
8:0 (2:0, 4:0, 2:0)
HC Tábor
Pátek 27.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Eden • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Tak či onak děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:15:53)

Končí zápas, který měl jasný průběh a který se v závěru velmi vyostřil. Sešívaní potvrdili roli favorita a zvítězili jednoznačně 8:0, Táborští měli pár šancí, ale byli dnes slabším týmem. Kaňkou na utkání je vyostřený konec třetí třetiny, během kterého dostali osobní tresty do konce zápasu dva slávističtí hráči a celkově se vyostřila atmosféra.

59:32
    Sešívaní hrají znovu v plném počtu a zahrají si ještě krátkou přesilovou hru 5 na 3.

59:01
    Zatímco Marek Vlasák zakončoval svoji šanci, fauloval ho Tadeáš Adamec (TAB), jenž dostává dvouminutový trest za podrážení.

57:31
    A další zákrok, který rozhodčí trestají vyšším trestem. Dvě minuty a deset minut dostává Tomáš Jokl (SLA), dvě minuty za hrubost vyfasoval Jaroslav Suchan (TAB).

57:13
    Tábor hraje v plném počtu, ale sešívaní se stále drží v útočném pásmu.

56:58
    A další nebezpečná Stejskalova střela, tentokrát z mezikruží. Korytar drží Tábor.

56:28
    Stejskal tvrdě pálí z pravého kruhu, Korytar vyráží. Sešívaným zbývá z přesilové hry ještě něco málo přes minutu.

55:12
    Nikoli ale na dlouho, neboť Miroslav Šimák (TAB) dostává dvouminutový trest za podrážení.

55:10
    Sešívaní svoje oslabení přečkali, Tábor už také hraje v plném počtu.

54:29
    Cháb už skoro vstřelil první branku Tábora, ale puk mířící za Voleveckého na poslední chvíli zachytil jeden z obránců a vyhodil ho.

53:40
    Tvrdá střela Kohouta z levého křídla končí na boční síťce, i když se na chvíli zdálo, že už pronikla za Voleveckého.

53:10
    A trestá se i na druhé straně, dvě minuty za hrubost dostává Marek Matašovský (TAB).

52:07
    Jsou to naopak sešívaní, kteří útočí, konkrétně Slavíček, jehož střelu z pravého kruhu Korytar bez potíží vyráží. Sešívaným to ale šetří cenné vteřiny.

51:30
    Výborná práce Štancla, který zachytil ve středním pásmu rozehrávku. Táboru se nedaří usadit se v útočné třetině.

50:57
    Sešívaní zatím brání velmi dobře, ačkoli mají dva hráče ve sprchách a dva hráče na trestné lavici.

49:57
    Sešívaná střídačka je se zákrokem viditelně nespokojená. Slávisté budou teď hrát 4 minuty a 25 sekund oslabení 3 proti 5. Obrovská šance pro Tábor, jak zkusit s utkáním ještě něco udělat.

49:57
    Přichází další hit od slávistického hráče, tentokrát útočníka Mikuláše Skoupého (SLA), který srazil na led hostujícího Poláka. Přichází pětiminutový trest a trest do konce utkání za hrubost.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 15. Hofmann (Kvasnička), 18. Štancl (Vlasák, Slavíček), 24. Jokl (Vlasák, Slavíček), 34. Brummel (Novák), 38. Štancl (Slavíček, Vlasák), 40. Skoupý (Kvasnička), 42. Brummel (Slavíček), 48. Kvasnička (Hofmann)

HC Slavia Praha: Pittr (41. Volevecký) – Hrdlička, Stejskal, Svoboda, Weitz, Palát, Kluch (C), Vlasák, Slavíček, Jokl, Brummel, Skoupý, Novák, Hofmann, Štancl, Vymětal, Kvasnička.
    HC Tábor: Korytar (Prchlík) – Kofroň, Adamec, Herda, Krch, Šťastný, Bečvařík, Kohout, Čančura, Cháb, Polák, Matašovský, Řehoř, Suchan, Kofroň, Vaněk, Šimák.

Rozhodčí: Vokřál – Svobodová, Hradil