Gaziantep – Göztepe 1:1 (kon.)
Gazişehir Gaziantep F.K.
1:1 (0:0)
Göztepe SK
Pondělí 30.09.2019, 19:00 • Gaziantep Stadium, Gazientep • Turecká Superliga • 6. kolo

Druhý poločas přinesl o mnoho záživnější fotbal. důležité momenty patřili všem třem brankářům co zasáhli do hry. Nejdříve se Beto (Göztepe) nechal v 50. minutě vyloučit za hloupé hraní rukou mimo pokutové území. Čehož využil Vural, který na švestkách nachytal střídajícího Bakirbase, ale to nebylo nic proti tomu co v závěru utkání z levé strany předvedl Berkan Emir levačkou z dálky neskutečně zakroutil míč pod břevno na konečných 1:1. Všem čtenářům přeji hezký večer. (21:04:25)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 9:2. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:9.

90+8

90+7
    Centr Djilobodjiho byl odvrácen a následná střela jeho spoluhráče skončila v náručí brankáře Bakirbase.

90+7
    Přímý kop pro Gazisehir Gazientep od postranní čáry.

90+6
    Žlutou kartu dostává Göktuğ Bakırbaş (Göztepe SK) za zdržování hry.

90+5
    Nepřesná koncovka jen o decimetry minula po rohovém kopu branku Göztepe SK.

90+5
    Sražený míč a z toho rezultuje desátý rohový kop v utkání tentokráte pro Gazientep.