Real Madrid – Club Bruggy 2:2 (kon.) | Atalanta BC – Šachtar 1:2 (kon.) | Galatasaray – PSG 0:1 (kon.)
Tottenham – Bayern 2:7 (kon.) | CZ Bělehrad – Olympiakos 3:1 (kon.) | Manchester City – Dinamo Záhřeb 2:0 (kon.)
Juventus – Leverkusen 3:0 (kon.) | Lok. Moskva – Atlético 0:2 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
0:2 (0:0)
Atlético Madrid
Úterý 01.10.2019, 21:00 • RZD Arena, Moskva • Liga mistrů • Skupina D

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:54:41)

Dnešní utkání končí očekávaným vítězstvím favorizovaného Atlética, které o svém triumfu rozhodlo dvěma góly ve druhém poločase. Nicméně již v tom prvním měli hosté několik šancí a domácí mohli být rádi za poločasový stav 0:0. Do druhého poločasu hosté vstoupili prvním gólem zápasu, což poznamenalo další průběhu poločasu. Až za stavu 0:2 si Lokomotiv vytvořil první nějakou větší šanci, ovšem Grzegorz Krychowiak nedokázal prostřelit Jana Oblaka.
    Z tohoto zápasu tak bere všechny body Atlético, které v Moskvě sehrálo velmi dobrou partii.

90+4

Zákroky brankáře Atlética Oblaka – 3.

Zákroky brankáře Lokomotivu Guilhermeho – 6.
    90+3. Kouč Diego Simeone (Atlético) stále v emocích, i za tohoto stavu a v takovémto čase...

90+3
    I v tomto čase a za tohoto stavu je kouč Atlética Simeone plný emocí a stále usilovně gestikuluje směrem ke svým svěřencům.

90+2
    Thomas Partey (Atl. Madrid) přestřeluje z dálky branku Lokomotivu, ale mrzet ho to nemusí, dnes podal velmi dobrý výkon.

90
    Nastavují se čtyři minuty.
    88. Hlavičkující Barinov (Lok.Moskva) těsně přestřeluje branku Atlética

88
    Rohový kop rozehrává z pravé strany João Mário (Lok. Moskva) a ve vápně hlavičkuje Dmitrij Barinov, který míč poslal jen těsně nad branku Atlética.