Chabarovsk – Kunlun 3:2 (kon.) | Barys – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jaroslavl 5:3 (kon.)
Minsk – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 1:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
Red Star Kunlun
Čtvrtek 03.10.2019, 11:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (13:22:07)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 4493 diváků.

Střely na branku: 31 – 28

Je konec! Amur Chabarovsk nakonec zvládl domácí duel s Kunlunem a vítězí 3:2. Domácí mužstvo o svém triumfu rozhodlo ve třetí třetině. Amur do závěrečné periody vstoupil mnohem aktivněji a dočkal se přesilové hry. Tu po krásné akci proměnil Tomáš Zohorna! Kunlun se poté sice snažil útočit ve snaze vyrovnat, ale hosté si nevypracovali mnoho šancí. Tu největší zahodil dvě minuty před koncem Lockhart. Čínský celek v samotném závěru zkusil hru bez brankáře, ale ani při té se nedokázal prosadit.

59:31
    Adam Cracknell si řekl o přihrávku na modrou čáru, nahodil puk do předbrankového prostoru, ale nenašel nikoho v bílém.

59:04
    Anton Lazarev se v obranném pásmu dostal k odraženému puku a výhozem o mantinel jej poslal až do obranného pásma Kunlunu.

58:32
    Smith je na střídačce a čínský celek se pokouší o vyrovnání v šesti bruslařích na ledě!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:26
    Luke Lockhart dotíral před brankou Amuru Chabarovsk, ale nepřekonal ležícího Alikina. Domácí gólman vytáhl zákrok večera a schoval puk do lapačky!

57:10
    Igor Ruděnkov dojel puk na modré čáře a probil se s ním za branku Kunlunu. Domácí celek zatím zvládá závěrečné minuty na jedničku.

56:29
    Anton Lazarev si udělal prostor v útočném pásmu, ale jeho rána brankáře Smithe nepřekvapila. Zadáci v bílém okamžitě rozehráli dlouhou přihrávkou.

56:04
    Tomáš Zohorna nabral rychlost ve středním pásmu, projel do pásma útočného, jenže bekhendem poslal puk jen do boční sítě.

55:30
    Denis Osipov poslal přihrávku na levou stranu ledové plochy. Na jeho pobídku však nedosáhl ani rozjetý Wong. Amur znovu vyhodil do bezpečí.

55:10
    Maxim Kapiturov přečetl rozehrávku soupeře, mohl se hnát do útočného pásma, ale kotouč si posunul příliš daleko od hokejky.

54:32

54:08
    Znovu se Kunlunu podařilo vyhodit puk přes všechny čáry do bezpečí. Nikdo v bílém dresu se za vyhozením nevydal.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 4. H. Zohorna (Fajzullin, V. Vasiljev), 14. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin, Kondratěv), 46. T. Zohorna (Jordán, Fajzullin) – 15. Wong (Foo, Brulé), 37. Kane (Chelios, Bartley)

Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Jordán, Korobov, V. Vasiljev, Kondratěv, Kamalov, Turbin, Alexandrov – Fajzullin, T. Zohorna, H. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, A. Lazarev – Gorškov, Kapiturov, Ruděnkov – Veličkin, Železkov, Kacuba.
    Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Šustr, T. Murphy, Bartley, Chelios, Tam, D. Osipov – Palola, Brulé, Wong – Foo, Miller, Yip – Lockhart, Cracknell, Werek – Bondra, Kane, Hunt.

Rozhodčí: Beljalev, Fatějev – Bersenjov, Judin