Pátek 04.10.2019, 17:30MOL liga žen • 5. kolo
    60
    Klučková mířila k tyči, Hanzalíková byla bez šance! (23:26)
    59
    Klíčový byl zákrok brankářky Hanzalíkové! Poláchová poté prolétla obranou soupeřek a přesnou střelou k tyčce snížila! (23:25)
    59
    Kalinová a sedmimetrového hody, to je dnes jistota! (22:25)

59
    Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Lenka Ratvajská). (21:25)
    58
    Zdá se, že je rozhodnuto! Vencuriková si řekla o přihrávku na pravé spojce, poté ze šesti metrů zakončovala ke vzdálenější tyči! (21:25)
    56
    Sehrávka do brankoviště, odkud Pospíšilová bleskově zakončovala. Byla úspěšná! (21:24)
    55
    Tři hostující hráčky teď běžely na Hanzalíkovou, to nemohlo dopadnout jinak! (20:24)
    52
    Další rychlý výpad slovenského týmu. Rozdíl ve skóre je tříbrankový! (20:23)
    51
    Prešov šel rychle dopředu a ze středu přidal svou dvaadvacátou branku v utkání! (20:22)
    50
    Jeden sedmimetrový hod střídá ten druhý! Klučková překonala Zichovou, která se vrací na střídačku. (20:21)
    49
    Do samostatného úniku utekla Cholevová, máme srovnáno! (20:20)
    49
    Kalinová střílela pod břevno, Feščáková neměla šanci na úspěch! (19:20)
    47
    I Klučková zůstává stoprocentní na čáře sedmimetrového hodu! (18:20)

46
    Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová). (18:19)
    46
    Kalinová si i v tomto případě věděla rady, závěrečná patnáctiminutovka slibuje pořádné drama! (18:19)
    44
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, Prešov už zase vede o dva góly! (17:19)
    43
    Sedmička pro domácí tým. Kalinová překonala Polákovou, rázem je to o jedinou branku! (17:18)
    42
    Hodně prostoru pro pravé křídlo domácího týmu. Poté zakončení do horní části branky, rozdíl ve skóre je dvoubrankový! (16:18)
    42
    Dlouhý útok domácího týmu zakončený gólem! Teprve třetí branka domácích hráček ve druhém poločase. (15:18)
    40
    Dlouhá přihrávka přes celé hřiště, poté zakončení z nějakých šesti metrů. Náskok slovenského týmu narůstá! (14:18)
    39
    Sedmička také na druhé straně palubovky, Klučková si věděla rady! (14:17)
    38
    Domácí celek se prosazuje ze sedmimetrového hodu a snižuje! (14:16)
    37
    Hodně prostoru pro hostující házenkářku na středu. Prešov vede o tři góly! (13:16)
    36
    Poprvé se trefuje také domácí tým, Hodonín snižuje na dva góly! (13:15)
    36
    Hodonínu se vstup do druhého poločasu vůbec nevydařil, rozdíl ve skóre je tříbrankový! (12:15)
    35
    Se štěstím se prosazuje hostující celek, balón byl před Hanzalíkovou tečován! (12:14)

33
    Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Viktória Vencuriková). (12:13)
    32
    Hostující celek se i v početní nevýhodě dostal do rychlého brejku. Ten byl zakončený třináctým gólem! (12:13)

32
    Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová). (12:12)
    28
    Kalinová byla bráněná v brankovišti, přesto se ji podařilo skórovat! Sedmička se tedy pískat nemusela. (12:12)
    27
    Mezi obranou soupeřek se na pravé straně probila Poláchová, která v pádu snížila! (11:12)

26
    Poláchová přečetla hostující rozehrávku a běžela sama na branku. V jasné šanci ji vychytala brankářka Prešova! (10:12)
    24
    Hodonín odpovídá individuální akcí domácí házenkářky na levé straně. (10:12)
    24
    Pěkně sehraná akce hostujícího celku zakončená střelou z bezprostřední blízkosti! (9:12)

23
    Vyloučení v týmu HK Hodonín (Natálie Gärtnerová). (9:11)

22
    Rychlá odpověď domácího týmu, Hodonín snižuje na dvoubrankový rozdíl ve skóre! (9:11)
    21
    Balón si vzala Šutranová, která bez větších problémů skórovala! (8:11)
    20
    Po sedmi minutách se mění také domácí skóre! Levé křídlo zakončovalo o palubovku! (8:10)
    19
    Trápení domácího útoku pokračuje! Naopak se trefuje Prešov, který vede už o tři góly! (7:10)

19
    Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Alexandra Šemetavová). (7:9)
    19
    Jedna z hostujících házenkářek se prosadila individuální akcí středem. Ze šesti metrů navýšila náskok na dvě branky! (7:9)
    15
    Po ztrátě míče přišla rychlá rozehrávka slovenského týmu, poté úspěšně zakončený brejk! (7:8)
    13
    Skrytá střela z osmi metrů, Feščáková si na balón sáhla, ovšem gólu zabránit nedokázala! (7:7)

10
    Žlutá karta pro tým ŠŠK Prešov (Katarína Belušková). (5:7)
    10
    No vida, rozdíl ve skóre je dvoubrankový! Navíc to bylo s faulem, následovat budě žlutá karta. (5:7)

9
    Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Natálie Gärtnerová). (4:7)
    9
    Hodonín šel do rychlého přečíslení, Tomašechová zakončovala z pravé strany, míč šel o tyč do sítě! (4:7)
    8
    Sedmička pro Prešov. Klučková překonala Hanzalíkovou! (3:7)

8
    Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Šárka Pospíšilová). (3:6)
    7
    Z pravé strany teď Kalinová zakončovala na vzdálenější tyčku. Domácí hráčka snížila! (3:6)
    7
    Vargová navyšuje hostující náskok už na čtyři branky! (2:6)
    6
    Další úspěšné zakončení ze středu, balón šel znovu do horní části branky! (2:5)
    5
    Z osmi metrů na středu napřáhla Vencuriková, která balón umístila do šibenice! (2:4)
    4
    Sehrávka do levého křídla, poté zakončení do horní části branky, Hodonín snižuje! (2:3)
    3
    Poprvé v tomto utkání se prosazují také domácí házenkářky, Hodonín snižuje! (1:3)
    3
    Slovenský celek začal lépe, na startu třetí minuty vede už o tři góly! (0:3)
    2
    Od brankové konstrukce se balón odrazil do levého křídla, Klučková trefila prázdnou branku! (0:2)
    1
    Hostující celek se prosadil hned ze své první útočné akce a jde do vedení! (0:1)