Hranice – Jičín 20:21 (kon.) | Kopřivnice – Zubří 25:25 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
25:25 (13:15)
HC ROBE Zubří
Sobota 05.10.2019, 18:00 • Hala ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice • Chance Extraliga mužů • 5. kolo

60
    Třináct sekund do konce a domácí si berou timeout. (25:25)

60
    Žingor hrdinou, když vychytal vyloženou šanci z pravého křídla a Kopřivnice může vyhrát. (25:25)

60
    Hlinka se na levé spojce otáčel kolem Bukovského (KOP), ten jej fauloval a domácí budou dohrávat zápas v pěti lidech. (25:25)
    59
    Fulnek překonal Malinu z levé spojky na zadní tyč. Jak zareaguje hostující mužstvo? (25:25)
    58
    Šustáček si naběhl na pravou spojku na přesný pas do druhé vlny a po dlouhé době se Zubří vrací do vedení. (24:25)
    57
    Spolupráce spojek vyústila v pas Hlinky do levého křídla na Mičkala a ten srovnal. (24:24)

57
    Fulnekova nahrávka nebyla přesná a za následný faul z levé strany na polovině Zubří dostává Donoso (KOP) dvě minuty. Robe disponuje početní výhodou šest na pět a tohle je velká komplikace pro domácí mužstvo. (24:23)
    55
    Donoso povolil ruku na střední spojce a vrátil domácímu celku vedení. (24:23)
    54
    Havran z rozběhu na pravé straně při brejku propálil brankáře a začínáme od nuly. Zubří dokonale využilo nabídnuté přesilovky šest na čtyři. (23:23)
    53
    Řezníček skóruje z pravé spojky a druhé vlny a je to pouze o branku. (23:22)
    53
    Hrstka poslal sedmičku k levé tyči. (23:21)

53
    A bude hůře pro domácí, protože také Brito Benítez dostává dvojku za stržení pravého křídla a Zubří hraje přesilovku šest na čtyři. (23:20)

52
    Tkadleček jde na dvě minuty ze hřiště kvůli faulu na pivota Zubří. (23:20)
    51
    Což se také stalo po zakončení Fulneka z levé spojky k zadní tyči. (23:20)

49
    Druhá dvojka pro Petříka (KOP) v tomto duelu, a sice za nedovolený zákrok na levou spojku. Domácí pivot neprotestuje. (22:20)
    49
    Válek pokazil nahrávku a Fulnek poté utekl do trháku, kdy překonal Malinu. (22:20)

47
    Hlinkovi (ZUB) se to nelíbí, ale sudí jej poslali na dvě minuty z hrací plochy pro faul na pravou spojku Bukovského. (21:20)
    45
    Malina se ani nepohnul proti ráně Donosa z levé spojky. (21:20)
    44
    Šustáček a ještě jeden hostující hráč posunuli míč do levého křídla a Mičkal zase skóroval lobem přes gólmana. (20:20)

42
    Za faul na levou spojku vyfasoval domácí Petřík dvojku. (20:19)
    42
    Zřejmě Fulnek hodil míč na pravou stranu Hanusovi a ten prostě musel trefit prázdnou branku před vracejícím se Malinou. (20:19)

42
    Po ztrátě míče poslal hostující Hlinka na palubovku domácího Donosa a Zubří bude hrát oslabení pět na šest. (19:19)
    41
    Střelec zpracoval balón na levém křídle a srovnal zakončením za záda brankáře Maliny. (19:19)
    40
    Brito Benítez se na pivotu natáhl při nahrávce Donosa a zakončil k pravé tyči. (18:19)
    39
    V signalizované pasivitě neuhlídali domácí rozběhnutého Šustáčka na pravé spojce. (17:19)
    37
    Donoso a Bukovský připravili pro přesné zakončení Hanuse z pravého křídla. (17:18)
    37
    Šustáček proletěl na levé spojce a křížem vrací hostům dvoubrankové vedení. (16:18)
    36
    Fulnek s Donosem dostali míč na šestku, Brito Benítez se otočil koem soupeře a vymetl levou šibenici. (16:17)
    35
    Hlinku neubránili dva domácí hráči na levé spojce a hosté tak vedou o dvě branky. (15:17)
    35
    Bukovský naběhl na pravou spojku do druhé vlny a vypálil mimo dosah Maliny. (15:16)
    34
    Šustáček dohrál akci do levého křídla a Mičkal přeloboval vybíhajícího Žingora. (14:16)
    33
    Fulnek na Donosa na levou spojku a ten míří k zadní tyči za brankáře Malinu. (14:15)
    30
    Petřík dorážkou z šesti metrů po Malinově zákroku levou nohou končí první poločas. (13:15)
    30
    Řezníček umístil svou střelu z levé spojky do delšího horního rohu brány. (12:15)
    28
    Šustáček začal dohrávku do pravého křídla a Přikryl poslal míč mezi nohama Žingora do sítě. (12:14)
    27
    Malina si hodně sáhl na střelu Donosa z levé spojky na bližší tyč. (12:13)
    26
    Malina zasáhl levou nohou a Vlk skóroval při trháku do pravé poloviny brány. (11:13)
    23
    Šustáček utekl na pravé spojce Donosovi a zakončil do vzdálenější šibenice. (11:12)

23
    Rozhodčí se poradili a za zákrok na Fulneka dali Hrstkovi (ZUB) dvě minuty. (11:11)
    22
    Donoso posílá Kopřivnici poprvé v zápase do vedení, a sice ze střední spojky. (11:10)
    21
    Zřejmě Tkadleček pokořil Malinu z levého křídla na první tyč. (10:10)
    18
    Šustáček se rozeběhl na pravé spojce do druhé vlny a překonal Žingora. (9:10)
    19
    Střelec ji proměnil do levého spodního rohu brány proti Malinovi. (9:9)
    15
    Řezníček skóruje (opět) z pravé spojky a (zase) pod víko. (8:9)
    15
    Hanus vyrovnává z pravého křídla na zadní tyč. (8:8)

14
    V signalizované pasivitě fauloval Petřík (KOP) Šustáčka zprava a dostal žlutou kartu. (7:8)
    13
    Donoso našel Fulneka na levé spojce a ten vsadil na razanci směrem k delší tyči. (7:8)
    13
    Řezníček potvrzuje, že hostům zatím vychází střelba ze spojek. (6:8)
    12
    Žingor neviděl vůbec nic, Hlinka využil nahrávky pod sebe a vypálil z pravé spojky pod břevno. (6:7)
    11
    Fulnek vystřelil z pravé spojky a balón skočil o palubovku ke vzdálenější tyčce. (6:6)
    11
    Žingor neměl šanci na reakci proti tvrdé střele Hlinky ze střední spojky. (5:6)
    10
    Donoso propálil brankáře z levé spojky na zadní tyč. (5:5)
    10
    Sudí zvedli ruku, ale Hrstka se prosadil z více než devíti metrů. (4:5)

9
    Hrstka faulován na pravé spojce Donosem (KOP), Chilan v barvách domácích vidí kartu. (4:4)
    9
    Střelec vyrovnal ze sedmičky k pravé tyči proti Š. Mizerovi. (4:4)

9
    Po nahrávce Donosa byl Brito Benítez faulovaný Řezníčkem (ZUB) na pivotu a jsou z toho dvě minuty. (3:4)
    8
    Gřes snížil z pravé spojky. (3:4)
    7
    Hlinka z výskoku na středu a devítce trefuje prostor u pravé tyčky. (2:4)

6
    Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří. (2:3)

5
    Donoso s Fulnekem dohráli akci zleva na pivota, kde Říha (ZUB) strhl Brita Beníteze a sudí mu dali dvě minuty. (2:3)
    5
    Po ztrátě Bukovského poslal Jurka balón z šesti metrů do naprosto prázdné branky. (2:3)
    4
    Donoso přidává svou druhou trefu, tentokráte ze střední spojky. (2:2)
    3
    Hlinka vyskočil na levé spojce a zakončoval tvrdě na přední tyč. (1:2)

3
    Brito Benítez držel pravou spojku a dostává rovnou dvě minuty. (1:1)
    2
    Donoso srovnal bombou z výskoku na pravé spojce. (1:1)
    2
    Proti obraně 0:6 nahrál Šustáček Jurkovi na pravé křídlo a ten zakončil na zadní tyč. (0:1)