Kovo Praha – Most 7:2 (kon.) | Ústí n/L – Kert Park Praha 4:5 (0:1 po s.s.) | Karviná – Plzeň 1:3 (kon.)
TJ Kovo Praha
7:2 (4:0, 2:0, 1:2)
HBC Most
Neděle 06.10.2019, 11:00CROSSDOCK Extraliga

To je ode mě ze stadionu mládeže na Palmovce vše. Přeji hezký a klidný zbytek nedělního odpoledne. (12:31:44)

Skončil nám zápas mezi domácím TJ Kovo Praha a HBC Most. Kovo si po včerejším bodu za porážku v prodloužení připisuje první vítězství v letošním ročníku, když porazilo Most 7:2. Rozhodujícím momentem zápasu bylo využití přesilových her, které domácí dokázali na rozdíl od hostů trestat a to rozhodlo.

43:52
    Vyloučení v týmu HBC Most (Milan Janák – 2 min., hákování).

43:01
    Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:50
    Zahanbit se nenechal ani na druhé straně domácí gólman.

42:30
    Celner si teď připsal další zákrok.

41:05
    Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu. Bez nějaké větší šance na jedné či druhé straně.

39:28
    Most právě vstřelil branku!
    Most přidává další branku. Míč za záda Gerlicha tentokráte dokázal dostat přízemní střelou MAREK CHYTRÝ. Asistence: Tomáš Chyba a Jan Plachý.

39:24
    Poslední minuta byla bez nějaké větší šance na jedné či druhé straně. Viděli jsme jen dvě zakázané uvolnění.

38:16
    Hosté jsou kompletní. Kovo tentokráte přesilovou hru nevyužilo.

36:52
    Tak čestný úspěch pro hosty a to dokonce při vlastní oslabením. Gerlich tak čisté konto neuhájí, o které ho připravil přízemní střelou MILAN JANÁK. Asistence: Tomáš Bernard a Lukáš Werner.

36:16
    Vyloučení v týmu HBC Most (Tomáš Chyba – 2 min., držení protihráče).

35:20
    Nepřesná střela jednoho z domácích hráčů teď skončila jen těsně branky Celnera.

33:51
    Kovo Praha právě vstřelilo branku!
    Most zapomněl si pohlídat před brankou volného PAVLA ŠIMONA, který střelou z první překonává Celnera. Asistence: Petr Ogurčák a Tomáš Winter.

32:47
    Celner teď vytáhl skvělý zákrok lapačkou proti střele Ogurčáka.

31:30
    Zatím je to ale plné nepřesností na obou stranách v přihrávkách.

31:05
    Domácí drží míček a zkouší se dostat do zakončení.

30:05
    Ogurčák vyzkoušel pozornost Celnera z dálky. Ten bezchybný,

30:01

Skončila nám druhá třetina, které ukázala nejspíš vítěze dnešního utkání. Domácím se daří přesilové hry, které narozdíl od hostů dokážou proměňovat. Přidali další dvě branky a v součtu s první třetinou tak vedou už 6:0.

30:00

29:44
    Domácí ještě v samém závěru druhé třetiny přidávají další branku. Nádhernou střelou pod horní tyč se prosazuje PETR OGURČÁK. Asistence: Pavel Šimon a Jan Nýdl.

29:01
    Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.

27:51
    Domácí jsou kompletní.

27:30
    Drak se dostal do průniku. Šel sám na Celnera. Zakončit ale nedokázal.

27:00
    Most se teď alespoň na chvíli dostal před branku domácích. Tam ale nic nevymyslel.

26:06
    Mostu teď nevyšla rozehrávka od vlastní branky, je z toho jen zakázané uvolnění.

25:51
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Martin Bydžovský – 2 min., podražení).

25:00
    Hra se nám teď tak trochu uklidnila, v posledních minutách jsme viděli maximálně jen náhozy směrem k bráně ze střední vzdálenosti.

23:05
    Hraje se nám teď převážně ve středu hřiště. K vidění je dost nepřesností na obou stranách.

21:27
    Teď to v areálu Palmovka jen zahučelo. Celner míček neudržel, vypadl za něj. Za brankovou čáru se ale nedostal.

19:46
    Domácím dneska vycházejí přesilové hry, což se ukazuje jako klíčová věc v dnešním utkání. Další kombinační akci v přesilové hře zakončuje tentokráte MARTIN KRYŠTOF. Asistence: Petr Bravenec a Jakub Plecitý.

19:37
    Šimon nastřelil jednoho z hostujících obránců, od kterého se míček dostal jen do ochranné sítě.

19:00
    Nýdl střelou z dálky střílel jen do odchranné sítě.

17:59
    Vyloučení v týmu HBC Most (Marek Chytrý – 2 min., sekání).

17:38
    V závěru přesilové hry si domácí opět využili nebezpečnou akci. Ale tentokráte byl Celner připravit. Hosté jsou tak kompletní.

16:05
    Kovo opět zaujalo své útočné postavení v přesilové hře a zkouší s míčkem něco vymyslet.

15:39
    Vyloučení v týmu HBC Most (Milan Janák – 2 min., vysoká hůl).

15:21
    Celner je teď pod palbou střel. Zatím drží hosty skvělými zákroky.

15:11
    Před dobíhajícími hráči domácích raději Celner schoval míček ve své lapačce.

15:01

Skončila nám první třetina, ve které překvapivě jsou lepší domácí hráči Kovo Praha. Most si vytvořil několik šancí, které ale na rozdíl od domácích nedokázal využit. Domácí hráče několikráte podržel jejich brankář Gerlich.

15:00

14:01
    Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

13:09
    Most střídá brankáře. Soukupa vystřídal Celner

13:09
    Domácí hned vzápětí z další kombinační akce přidávají další branku. K zakončení se dostal přízemní střelou JAROSLAV PÁTEK. Asistence: Petr Bravenec a Martin Kryštof.

13:00
    Když už se zdálo, že domácí přesilovou hru nevyužíjí, tak se nakonec přece dočkali. Přesně v momentě kdy se před Kastnerem otevřeli dvířka trestné lavice se prosazuje JAKUB BURDA. Asistence: Jan Kočka a Jiří Drak.

12:40
    Most stále dobře brání a domácí se zatím nedostali ani ke střele v přesilové hře.

11:20
    Kovo okamžitě zaujalo přesilovkové postavení v útočné části a snaží se o zakončení. To se mu ale zatím příliš nedaří.

10:59
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Zbyněk Kastner – 2 min., hákování).

09:10
    Hostující tým je teď hodně aktivní, ale zatím nedokáže vyzrát na brankáře Gerlicha.

07:50
    Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu. Akce střídá akci. Vše ale bez nějaké většího zakončení.

07:24
    Hosté nevyužili ani přesilovou hru 5 na 4. Domácí jsou tak už kompletní.

06:32
    Gerlich teď svůj tým výborným zákrokem podržel.

06:00
    Kovo je ve čtyřech.

05:45
    Mostu se zatím hrát v oslabení 5 na 3 příliš nedaří, nedostali se k nějaké vážnější střele.

05:24
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Martin Krištof – 2 min., hákování).

04:53
    Kovu vychází další kombinační akce, kterou zakončil přesnou ránou k tyči JIŘÍ DRAK. Asistence: Tomáš Winter a Petr Bravenec.

04:00
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Martin Bydžovský – 2 min., držení protihráče).

03:33
    Most je kompletní, domácí tým přesilovou hru nevyužil.

03:05
    Hostující čtveřice zatím dobře brání a nepouští domácí hráče do zakončení.

02:04
    Domácí okamžitě zaujímají přesilovkové postavení na polovině soupeře.

01:33
    Vyloučení v týmu HBC Most (Tomáš Chyba – 2 min., vysoká hůl).

00:37
    Hned z první větší šance se domácí hráči dostávají do vedení. Po přihrávce Nýdla se k zakončení TOMÁŠ WINTER. Asistence: Jan Nýdl.

00:01

TJ Kovo Praha: Gerlich, Lain – Nýdl, Drak, Zahálka, Adam, Votýpka, Bureš, Winter, Šimon, Ogurčák, Pátek, Bravenec, Krištof, Plecitý, Kočka, Wurdák

HBC Most: Soukup, Celner – Chyba, Popluhar, Plachý, Kastner, Janák, Chytrý, Novák, Rnajar, Singer, Droč, Bernard, Drenčko, Wágner.

Hezký den všem fanouškům hokejbalu.Vítáme vás u sledovaní online přenosu z extraligy hokejbalu. V dnešním zápase vám přiblížíme utkání zápas mezi TJ Kovo Praha a HBC Most. Utkáním vás provede přímo z místa dění Michal Chadim.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

MCh

Branky a nahrávky: 1. Winter (Nýdl), 5. Drak (Winter, Bravenec), 13. Burda (Kočka, Drak), 14. Pátek (Bravenec, Kryštof), 20. Kryštof (Bravenec, Plecitý), 30. Ogurčák (Šimon, Nýdl), 34. Šimon (Ogurčák, WInter) – 37. Janák (Bernard, Werner), 40. Chytrý (Chyba, Plachý)

TJ Kovo Praha: Gerlich (Lain) – Nýdl, Drak, Zahálka, Adam, Votýpka, Bureš, Winter, Šimon, Ogurčák, Pátek, Bravenec, Krištof, Plecitý, Kočka, Wurdák, Bydžovský
    HBC Most: Soukup (13. Celner) – Chyba, Popluhar, Plachý, Kastner, Janák, Chytrý, Novák, Rejthar, Singer, Droč, Bernard, Drenčko, Werner