Toronto – St. Louis 2:3 (kon.) | Columbus – Buffalo 4:3 (po pr.)
Úterý 08.10.2019, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:00 (03:55:24)

1. Alexandre Texier (CBJ) 1+0
    2. Oliver Bjorkstrand (CBJ) 1+1
    3. Nick Foligno (CBJ) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 44-18; Zablokované střely: 17-13; Vhazování: 57%-43%; Hity: 15-13; Přesilové hry: 2/3-2/4; Trestné minuty: 8-6.
    Columbus udolal Buffalo a slaví první výhru v letošní sezóně

Columbus sice dvakrát přišel o vedení, když vedl o dva a poté jeden gól, nakonec ale slavil první vítězství v letošní sezóně NHL, o kterém v prodloužení rozhodl Alexandre Texier a byl poté vyhlášen první hvězdou utkání. Nutno dodat, že Blue Jackets měli obrovskou střeleckou převahu a vyhráli zaslouženě. Konečný výsledek. Columbus Blue Jackets 4 Buffalo Sabres 3.

62:08 Alexandre TEXIER - 4:3

62:08
    Columbus právě vstřelil branku!
    Nick Foligno předvedl v pravém rohu útočného pásma skvělý forčeking a zpětnou přihrávkou následně uvolnil ALEXANDREHO TEXIERA, který nádhernou střelou zápěstím z pravého kruhu pro vhazování zamířil nad vyrážečkou Linuse Ullmarka do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Je rozhodnuto! Asistence: Nick Foligno.

61:38
    Sabres jsou mnohem častěji na puku a Rasmus Dahlin napřáhl v pravém kruhu ke střele zápěstím, která byla přizvednuta do ochranné sítě. Hra byla přerušena.

61:00
    Z prodloužení uplynula úvodní minuta hry a zatím čekáme na šanci, po které by mohl padnout gól.

60:01

Blue Jackets dvakrát vedli, jednou dvoubrankovým rozdílem, podruhé o jeden gól, Sabres ale každopádně dokázali vždy najít odpověď a čeká nás prodloužení 3 na 3, které si oba týmy v letošní sezóně NHL zahrají poprvé. Skóre po třetí třetině atraktivního střetnutí tedy zní. Columbus Blue Jackets 3 Buffalo Sabres 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
    58:46 Victor OLOFSSON - 3:3

58:46
    Sabres právě vstřelili branku!
    Ramus Dahlin vystřelil na vrcholu pravého kruhu a na vzdálenější levé tyči usměrnil kotouč do sítě čepelí hole VICTOR OLOFSSON! Je vyrovnáno – 3:3! Asistence: Rasmus Dahlin a Sam Reinhart.

58:17
    Cam Atkinson předvedl na levém křídle pěkný sprint, jenže se pískala přihrávka rukou. Timeout Sabres.

57:54
    Linus Ullmark je na střídačce a Sabres hrají přesilovou hru bez brankáře, tedy v šesti hráčích proti čtyřem! Dokáží hosté ještě vyrovnat?

57:38
    Boone Jenner nedodržel postup při vhazování, protože zahrál rukou, a dostal menší trest. Sabres mají šanci.

57:34
    Colin Miller dobruslil puk a podal ho rozhodčímu poté, co bylo proti domácím odpískáno zakázané uvolnění.

57:28
    Rasmus Dahlin na levém křídle vystřelil od hrazení a jeho pokus skončil v lapačce Joonase Korpisala. Brejk.

56:27
    Závar Blue Jackets nic nepřinesl a Linus Ullmark opět zmrazil puk ve výstroji. Následuje komerční přestávka.

56:11
    Linus Ullmark zmrazil kotouč pod svou lapačkou a po přerušení hry míří na střídačku Oliver Bjorkstrand.

55:23
    Jack Eichel se ocitl na pravém křídle pod tlakem dvou protihráčů a u hrazení puk ztratil. Domácí vyhodili.

54:30
    Sabres předvedli nádhernou kombinační akci, které scházela jen přesná přihrávka přes šířku útočného pásma, kdyby prošla, hosté by skórovali do prázdné.

53:44
    Sabres dnes sice smazali dvoubrankové manko z první třetiny, jenže Blue Jackets jsou dnes mnohem lepší.

52:48
    Joonas Korpisalo snadno zkontroloval nahození Sabres od modré čáry a vyrazil puk do rohu ledové plochy.

52:05
    Rasmus Dahlin nyní vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím a jeho pokus minul bližší levý horní roh brány.

51:12
    Marcus Johansson vystřelil v levém kruhu zápěstím a jeho pokus minul vzdálenější pravý horní roh brány.

49:45
    Seth Jones na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho střela mířila těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči, Linus Ullmark ale předvedl senzační reflex a pravým betonem puk vykopl!

49:35
    Boone Jenner na levém křídle vystřelil od hrazení a Linus Ullmark na přední tyči ukryl puk v lapačce.

49:25
    Rasmus Dahlin dobruslil puk po nepřesné přihrávce Blue Jackets podél střídaček a pískalo se zakázané uvolnění.

48:48
    Blue Jackets vedou na střely 39:15 a jejich vedení je zcela zasloužené. Sabres to dnes mají hodně těžké.

47:06
    Střídačka Sabres zvažovala chvilku Challenge kvůli přihrávce rukou, ale jen chvilku. Komerční přestávka.
    46:46 Nick FOLIGNO - 3:2

46:46
    Linus Ullmark nyní dělal, co mohl, aby puk udržel mimo bránu, v blízkosti levé tyče ho ale překonal NICK FOLIGNO, který zamířil v přesilové hře pod horní tyč! Blue Jackets podruhé v zápase vedou. Asistence: Emil Bemström a Oliver Bjorkstrand.

46:28
    Seth Jones vypálil na vrcholu mezikruží a Linus Ullmark předvedl v rychlém sledu dva parádní semafory.

45:57
    Cam Atkinson vystřelil na bodu pravého kruhu a Linus Ullmark úspěšně vyrazil puk za bránu svého týmu.

45:38
    Rasmus Dahlin byl podruhé v dnešním zápase vyloučen, tentokrát za nedovolené bránění.

45:01
    Nick Foligno vypálil na vrcholu levého kruhu s příklepem a Linus Ullmark jeho ránu vyrazil mimo.

44:36
    Boone Jenner vystřelil z levého kruhu pro vhazování a puk byl sražený vedle vzdálenější pravé tyče brány.

44:02
    Ryan Murray vypálil na vrcholu levého kruhu a Vladimír Sobotka dokázal jeho ránu přizvednout nad bránu.

42:54
    Jack Eichel krásně vypálil na bodu levého kruhu s příklepem a jeho rána bez přípravy skončila na síti.

42:28
    Riley Nash vystřelil po přihrávce Setha Jonese na vrcholu levého kruhu a puk skončil v náručí Linuse Ullmarka, který už má na kontě osmadvacet zákroků.

41:51
    Sabres nepřesně rozehráli podél trestných lavic, byla tam ale teč, takže se nepískalo zakázané uvolnění.

41:02
    Blue Jackets na levém křídle vypálili od modré čáry a Linus Ullmark dokázal tečovaný kotouč vyrazit mimo.

40:29
    Cam Atkinson vypálil na vrcholu levého kruhu a jeho prudká rána byla přizvednuta do ochranné sítě.

40:01
    V Columbusu začala závěrečná třetí třetina utkání, do které vstupujeme za nerozhodného stavu 2:2.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 29-12; Zablokované střely: 11-7; Vhazování: 50%-50%; Hity: 12-8; Přesilové hry: 1/2-1/3; Trestné min.: 6-4.

Třetí třetina začne přibližně ve 2:58.
    Sabres dokázali zmazat ztrátu a utkání rozhodne třetí třetina

Sabres sice vstupovali do druhé části s dvoubrankovým mankem, jenže ho dokázali smazat, když nejprve krátce po přestávce snížil v přesilové hře Marcus Johansson a v polovině střetnutí poté vyrovnal po fantastickém forčekingu Jeff Skinner. Skóre po druhé části. Columbus Blue Jackets 2 Buffalo Sabres 2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:27
    Henri Jokiharju nyní od trestných lavic napálil puk do útočného pásma a na opačné straně ho dojeli domácí.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:09
    Linus Ullmark si zajel za vlastní bránu, aby zastavil nahození Blue Jackets a rozehrál podél hrazení.

37:17
    Sabres se v rychlém sledu dostali ke dvěma střelám s příklepem, brankář Joonas Korpisalo ale obě vyrazil.

36:58
    Ryan Murray vystřelil na levém křídle od modré čáry a jeho střela zápěstím mířila ke vzdálenější pravé tyči, Linus Ullmark ji ale skvěle vykopl do ochranné sítě.

36:53
    Blue Jackets vystřelili na bodu pravého kruhu zápěstím a Linus Ullmark na přední tyči ukryl puk v lapačce.

36:15
    Sonny Milano mohl skórovat u pravé tyče brány po rychlém zamíchání s pukem, Linus Ullmark ale dobře kopíroval jeho pohyb a zmrazil puk pod lapačkou.

35:42
    Seth Jones vystřelil od modré čáry a jeho tečovaná střela zápěstím těsně minula vzdálenější pravou tyč.

35:11
    Jack Eichel vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování zápěstím a jeho rychlá střela zamířila nad.

35:06
    Rasmus Ristolainen na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Joonas Korpisalo puk lapil. Komerční přestávka.

34:56
    Sabres narostla po vyrovnávacím gólu křídla a nyní jsou na ledě mnohem nebezpečnějšími hokejisty.

33:35
    Joonas Korpisalo ukryl kotouč po střele Sabres z pravého křídla v lapačce a přerušil hru. Je to 2:2.

32:53
    Henri Jokiharju se dostal do šance u levé tyče, z blízkosti ale Joonase Korpisala překonat nedokázal.
    31:58 Jeff SKINNER - 2:2

31:58
    JEFF SKINNER ukradl mezi kruhy útočného pásma zezadu puk rozehrávajícímu Ryanovi Murraymu a po rychlé otočce zamířil střelou zápěstím k levé tyči! Fantastická práce. Je to 2:2. Bez asistence.

31:26
    Ryan Murray vystřelil na bodu levého kruhu zápěstím a Linus Ullmark puk vyrazil svým levým betonem mimo.

31:19
    Linus Ullmark zmrazil kotouč u své pravé tyče brány pod lapačkou a prostor dostává komerční přestávka.

30:14
    Vyloučený Rasmus Dahlin je zpět na ledové ploše a oba týmy hrají v plném počtu. Vzrušující momenty.

30:14
    Gustav Nyquist na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a dobře mířil ke vzdálenější pravé tyči, Linus Ullmark ale puk levým betonem vyrazil mimo!

29:55
    Seth Jones vypálil na vrcholu levého kruhu bez přípravy a Linus Ullmark jeho ránu s příklepem vyrazil hrudí.

29:04
    Sonny Milano odpykal trest za příliš mnoho hráčů na ledě a začíná zkrácená přesilová hra Columbusu.

28:14
    Rasmus Dahlin se postavil na útočné modré čáře do cesty Alexanderovi Wennbergovi. Nedovolené bránění.

27:27
    Victor Olofsson se ocitl v šanci na bodu pravého kruhu, Joonas Korpisalo ale jeho pokus zápěstím vyrazil mimo.

27:04
    Sabres se sice během výhody do útočného pásma nedostali, po reklamní přestávce si ale zahrají přesilovou hru. Columbus hrál v šesti a dostal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Sonny Milano.

26:30
    Sabres dostali domácí hokejisty pod velký tlak, zatím si ale žádnou slibnou příležitost nevypracovali.

25:46
    Zemgus Girgensons vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho tečovaná střela minula vzdálenější pravou tyč.

25:37
    Blue Jackets se dostali v rychlém sledu ke dvěma střelám, přičemž první z vrcholu mezikruží Linus Ullmark vyrazil, zatímco druhou z úhlu podržel ve svém náručí.

25:01
    Vladimír Sobotka se k puku nedostal a dlouhá přihrávka podél trestných lavic poté přinesla zakázané uvolnění.

24:24
    Jeff Skinner dobře vystřelil na bodu pravého kruhu zápěstím a jeho prudká střela minula vzdálenější tyč.

23:33
    Boone Jenner vystřelil v rychlosti na pravém křídle a jeho táhlý pokus skončil v náručí Linuse Ullmarka.

22:48
    Kyle Okposo krásně vypálil na vrcholu levého kruhu s příklepem, Joonas Korpisalo ale jeho ránu zkrotil.

21:46
    Vladislav Gavrikov na levém křídle vypálil od modré čáry a kotouč skončil v lapačce brankáře Linuse Ullmarka.
    21:32 Marcus JOHANSSON - 2:1

21:32
    Colin Miller našel krásnou přihrávkou přes šířku útočného pásma MARCUSE JOHANSSONA, který z bodu pravého kruhu bez přípravy zamířil do prázdné brány! Oba týmy využili přesilovou hru. Je to 2:1. Asistence: Colin Miller a Conor Sheary.

21:12
    Rasmus Ristolainen vypálil na ose útočného pásma od modré čáry bez přípravy a jeho rána byla zablokována.

20:37
    Cam Atkinson fauloval v blízkosti vlastní brány a byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Přesilová hra.

20:01
    Pierre-Luc Dubois vyhrál úvodní vhazování druhé třetiny, v jejímž úvodu domácí vedou o dva góly 2:0.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 14-6; Zablokované střely: 5-4; Vhazování: 42%-58%; Hity: 4-5; Přesilové hry: 1/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.

Druhá třetina začne přibližně ve 2:04.
    Columbus vstřelil dva slepené góly a zápas má rozehraný dobře

Alexander Wennberg mohl skórovat během oslabení, jenže v závěru samostatného úniku Linuse Ullmarka nepřekonal. Blue Jackets to ovšem nevadí, protože během závěrečných dvou minut první třetiny se poté prosadili Oliver Bjorkstrand a Cam Atkinson. Po první části. Columbus Blue Jackets 2 Buffalo Sabres 0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00
    19:05 Cam ATKINSON - 2:0

19:05
    CAM ATKINSON si najel v pravém kruhu na krásnou přihrávku zpoza brány a nádhernou střelou bez přípravy napálil puk nad pravým ramenem Linuse Ullmarka do vzdálenějšího levého horního rohu brány – 2:0! Asistence: Alexander Wennberg a Pierre-Luc Dubois.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:56
    Henri Jokiharju dostal dvě minuty za podražení a Sabres budou v závěru třetiny čelit přesilové hře.

18:27
    Nick Foligno se ocitl v šanci, jeho střela z mezikruží ale skončila v levém podpaždí Linuse Ullmarka. Přerušení.
    18:09 Oliver BJORKSTRAND - 1:0

18:09
    Seth Jones vypálil z vrcholu pravého kruhu mimo, jenže odraženého puku od hrazení za bránou využil OLIVER BJORKSTRAND, který u levé tyče skóroval bekhendem z ostrého úhlu do prázdné! Asistence: Seth Jones a Zach Werenski.

17:50
    Blue Jackets na levém křídle vystřelili od modré čáry a Linus Ullmark střelu zápěstím snadno vyrazil.

16:58
    Ryan Murray vystřelil na levém křídle zápěstím a jeho střela od hrazení skončila v náručí Linuse Ullmarka.

16:50
    Pierre-Luc Dubois se v mezikruží ke střele nedostal a Sabres poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.
    15:53 Linus Ullmark vytáhl v závěru třetiny parádní semafor

15:53
    Seth Jones napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke krásné střele zápěstím, která mířila do bližšího horního rohu brány, Linus Ullmark ale vytáhl krásný semafor, na kterém zasvítila červená!

15:11
    Rasmus Dahlin byl sice pod tlakem, z levého rohu obranného pásma ovšem přesně rozehrál bekhendem.

14:15
    Joonas Korpisalo lapil táhlý pokus Sabres od střídaček a poté bez problému rozehrál do rohu hrací plochy.

14:08
    Gustav Nyquist sice vyhrál závod o puk, jenže jeho zpětná přihrávka našla pouze jednoho z hráčů Sabres, jejichž protiútok zastavil ofsajd. Komerční přestávka.

13:36
    Rasmus Ristolainen na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a kotouč skončil v lapačce Joonase Korpisala.

13:19
    Johan Larsson číhal za dvojicí obránců Columbusu, na diagonální přihrávku z pravé strany ovšem nedosáhl.

12:46
    Alexandre Texier vystřelil na bodu pravého kruhu zápěstím a puk skončil v lapačce Linuse Ullmarka.

12:29
    Alexandre Texier na pravém křídle zamíchal s pukem a útok Columbusu nyní zastavilo postavení mimo hru.

11:26
    Cam Atkinson vypálil ve středovém kruhu s příklepem a Linus Ullmark puk vyrážečkou vyrazil do rohu kluziště.

10:33
    Seth Jones vystřelil od modré čáry a Linus Ullmark kotouč vytěsnil vyrážečkou do ochranné sítě. TV přestávka. Blue Jackets mohli udeřit během oslabení!

09:28
    Vyloučený David Savard se vrátil z trestné lavice zpět na led a puk byl vzápětí sražen mimo ledovou plochu.

09:02
    Rasmus Ristolainen vystřelil na pravém křídle od modré čáry a puk těsně minul vzdálenější levou tyč brány.
    07:49 Alexander Wennberg se řítil v oslabení sám na bránu!

07:49
    Alexander Wennberg vystihl rozehrávku Sabres a řítil se do samostatného úniku, v jehož závěru chtěl u levé tyče zasunout puk mezi betony Linuse Ullmarka, brankář Sabres se ale nachytat nenechal a podržel hostující tým nad vodou!

07:26
    David Savard dostal dvě minuty za držení a hosté z Buffala si zahrají úvodní přesilovou hru zápasu.

06:53
    Blue Jackets nyní v levém kruhu vystřelili ihned po vhazování po ledě a Linus Ullmark puk vyrazil pravým betonem za bránu, kde se ho ujali hokejisté Sabres.

06:42
    Zach Werenski vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím byla zablokována.

06:28
    Po reklamní přestávce se hrálo pouhých pět sekund, protože rozhodčí zřejmě pískali hru vysokou holí.

06:23
    Markus Nutivaara vystřelil mezi kruhy pro vhazování bekhendem a kotouč skončil v lapačce Linuse Ullmarka. Po přerušení hry následuje krátká komerční přestávka.

04:53
    Kyle Okposo nyní na pravém křídle nabral obrovskou rychlost a napřáhl k prudké střele s příklepem, kterou poté Joonas Korpisalo na přední tyči vyrazil za bránu.

04:05
    Blue Jackets se ocitli na ose útočného pásma v postavení mimo hru a vhazovalo se ve střední zóně.

03:35
    Marco Scandella podržel puk na pravé straně obranného pásma a oba týmy v klidu vystřídaly.

02:50
    Riley Nash už se chystal na bodu levého kruhu vystřelit zápěstím, puk mu ale zezadu ukradl Casey Mittelstadt.

02:10
    Kyle Okposo na pravém křídle vystřelil z otočky a jeho pokus od modré čáry minul vzdálenější levou tyč.

01:56
    Kyle Okposo na pravém křídle práskl do puku hokejkou na dlouhou hůl a odrazil se na střídačku Columbusu.

00:44
    Pierre-Luc Dubois vystřelil v blízkosti pravé tyče bekhendem a Linus Ullmark puk poslal mimo vyrážečkou, pod kterou ho nedokázal zmrazit.

00:06
    Sabres vyhráli úvodní vhazování dnešního zápasu a jejich rozehrávka zamířila mimo ledovou plochu.

00:01
    Buffalo letos táhne dvojice mladých pušek. Kdo zatím září?

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Werenski, S. Jones, R. Murray, D. Savard, Gavrikov, Nutivaara – Nyquist, Dubois, Atkinson (A) – N. Foligno (C), Jenner (A), Bemström – Texier, Wennberg, Bjorkstrand – Milano, Riley Nash, Lilja. Hlavní trenér: John Tortorella.

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Dahlin, C. Miller, McCabe (A), Ristolainen, Scandella, Jokiharju – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson (A), Sobotka – Vesey, Mittelstadt, Sheary – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo. Hlavní trenér: Ralph Krueger.

Rozhodčí: Steve Kozari, Gord Dwyer. Čároví: Steve Barton, James Tobias.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vladimír Sobotka (BUF) 2 zápasy, 0+0, +/- 0
    Sabres prožívali proti Devils jednu radost za druhou. Co dnes?
    Zobrazit příspěvek na Instagramu

Victory celly ????

Příspěvek sdílený Buffalo Sabres (@buffalosabres),

Vzájemné zápasy

Columbus se potkal s Buffalem v základní části loňské sezóny NHL 18/19 třikrát a úvodní dva vzájemné duely nabídly shodně devět gólů. Blue Jackets vyhráli 28. října 2018 po prodloužení 5:4, na konci ledna poté ovšem stejným výsledkem prohráli se Sabres v základní hrací době. Poslední slovo měl ale Columbus, když 1. dubna 2019 vyhrál v Buffalu hladce 4:0 a Sergej Bobrovskij slavil shutout, když lapil všech 38 střel.
    Podíl na poslední výhře Sabres měla i čtvrtá útočná formace

Zatímco Columbus v posledním střetnutí prohrál 7:2, hráči Buffala stejným výsledkem porazili New Jersey a v nové sezóně NHL jsou po dvou výhrách stoprocentní. Obrovský podíl na velmi úspěšném vstupu Sabres do nové sezóny má švédský obránce Rasmus Dahlin, který pečetil gólem úvodní výhru nad Pittsburghem a proti Devils se podílel na vysoké výhře třemi asistencemi.
    Elvis Merzlikinš prožil neúspěšný debut, odhodlání ale neztratil

Columbus vykročil do nové sezóny domácí porážkou s Torontem a poté se vydal do Pittsburghu, kde ho Penguins smetli hladce 7:2. Blue Jackets neprožili ideální vstup do sezóny NHL a během úvodních dvou zápasů vstřelili pouze tři góly, zatímco hned 11 jich inkasovali. Proti Maple Leafs chytal Joonas Korpisalo, zatímco proti Pittsburghu debutující Elvis Merzlikinš.
    Buffalo vyhrálo oba dva úvodní zápasy. Uspěje i v Columbusu?

V Nationwide Areně v Columbusu se v úterý v noci odehraje utkání mezi dvěma týmy, které se nachází v naprosto opačné formě. Blue Jackets v úvodu sezóny prohráli oba dva zápasy a celkem již zaznamenali pět porážek v řadě, zatímco Sabres naopak dvakrát vyhráli a vítěznou sérii prodloužili na celkem pět výher v řadě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 19. Bjorkstrand (S. Jones, Werenski), 20. Atkinson (Wennberg, Dubois), 47. N. Foligno (Bemström, Bjorkstrand), 63. Texier (N. Foligno) – 22. Ma. Johansson (C. Miller, Sheary), 32. Skinner, 59. Olofsson (Dahlin, S. Reinhart)

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – McCabe (A), Ristolainen, Dahlin, C. Miller, Scandella, Jokiharju – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson (A), Sobotka – Vesey, Mittelstadt, Sheary – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo. Hlavní trenér: Ralph Krueger.

Rozhodčí: Steve Kozari, Gord Dwyer. Čároví: Steve Barton, James Tobias

Diváci: 14518