Ústí n/L – Třebíč | 1:4 (kon.) |
Buffalo – Montreal | 5:4 (po pr.) | | | Philadelphia – New Jersey | 4:0 (kon.) | | | Vancouver – Los Angeles | 8:2 (kon.) |
Kladno – K. Vary | 4:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Kobra – HC Litvínov | 5:4 (3:1 po s.n.) |
Vítkovice – Poruba | 7:5 (kon.) | | | Vsetín – Zlín | 0:6 (kon.) | | | Plzeň – Hvězda Praha | 7:0 (kon.) |
HK MD Šumperk – Havířov | 1:8 (kon.) | | | Přerov – Olomouc | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 9:1 (kon.) |
Chomutov – PZ Kladno | 8:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 6:3 (kon.) | | | Sparta – Třemošná | 7:1 (kon.) |
Pardubice – Technika Brno | 15:0 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 2:4 (kon.) | | | Tábor – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) |
Kunlun – Nižněkamsk | 2:1 (po pr.) | | | Magnitogorsk – Vladivostok | 3:4 (po pr.) | | | Jaroslavl – Soči | 1:0 (kon.) |
Omsk – Chabarovsk | 1:0 (kon.) | | | Petrohrad – Jekatěrinburg | 2:1 (po pr.) |
Česko – Rusko | 0:1 (kon.) |
po s.n. (3:1)
HC Kobra Praha
5:4
(2:2, 1:0, 1:2 - 0:0)
HC Litvínov
56:48
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Viktor Procházka – 2 min., hákování).
|
|
50:34
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Erik Iljuk – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Menší trest odpyká Jiří Špaček.
|
|
48:24
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Adam Nápravník – 2 min., hákování).
|
|
39:06
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Lukáš Hocelík – 2 min., napadení).
|
|
25:39
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Vít Beran – 2 min., podrážení).
|
|
22:33
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Filip Sekula – 2 min., faul kolenem).
|
|
18:18
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Ondřej Nápravník – 2 min., podrážení).
|
|
13:13
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Mark Jefferson Rejna.
|
|
12:08
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Daniel Dej – 2 min., faul kolenem).
|
|
02:11
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Ondřej Postl – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
5. Strnad (Procházka), 10. Procházka (Jiráček), 35. Svoboda, 53. Sekula (Bauer), rozh. náj. Procházka – 1. Brouček (Postl), 15. Dej, 47. Iljuk (Kočárek), 60. Brouček (Vopat)
Rozhodčí: Kubíček D. – Kučera, Kubíček V.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Matěj Půlpán (KOB)
1:0 Daniel Dej (LIM)
2. série:
2:0 Viktor Procházka (KOB)
2:0 Ondřej Postl (LIM)
3. série:
2:0 Filip Sekula (KOB)
2:1 David Skuhrovec (LIM)
4. série:
3:1 Ondřej Nápravník (KOB)
3:1 Jan Vopat (LIM)
HC Kobra Praha:
Peyerl (Kadlec) – Jiráček, Nápravník A., Bucek (A), Mašek, Bartoň, Kalajev, Frydrich – Král (C), Nápravník O., Čečetka, Sekula, Půlpán, Procházka, Strnad, Rejna, Svoboda, Bauer, Krásný.
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Herkommer (Čermák) – Kuchař, Filip, Hocelík (A), Werner, Hora, Hynek, Martínek – Špaček, Postl, Skuhrovec, Beran, Vít, Kočárek, Iljut, Krocker, Vopat (A), Dej (C), Brouček.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Herkommer (Čermák) – Kuchař, Filip, Hocelík (A), Werner, Hora, Hynek, Martínek – Špaček, Postl, Skuhrovec, Beran, Vít, Kočárek, Iljut, Krocker, Vopat (A), Dej (C), Brouček.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubíček D. – Kučera, Kubíček V.
Diváci:
Vít Trubička
@VtTrubika