Arménie – Lucembursko 2:0 (kon.) | Rusko – Polsko 2:2 (kon.) | Moldavsko – Wales 2:1 (kon.)
Bělorusko – Norsko 1:1 (kon.) | Bulharsko – Srbsko 0:1 (kon.) | Estonsko – Lotyšsko 2:1 (kon.)
Nizozemsko – Portugalsko 4:2 (kon.) | Švýcarsko – Gruzie 2:1 (kon.) | Rakousko – Turecko 3:0 (kon.)
Bělorusko
1:1 (0:0)
Norsko
Pátek 11.10.2019, 17:00 • Torpedo, Zhodino • Kvalifikace ME U21 • Skupina 7

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalších zápasů z Kvalifikace na ME do jednadvaceti let, na viděnou. (18:51:04)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 6:14. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:11.

Je konec. Utkání nakonec končí remízou 0:0. Pokud se někdo podívá na statistiky, bude nejspíš kroutit hlavou, co se v norské koncovce odehrálo a proč byla takto nepřesná. Bělorusko se tak překvapivě dostalo v 58. minutě do vedení. Norové na to ale deset minut před koncem dokázali odpovědět. Ovšem nebýt brankáře Pavljučenka, skóre mohlo vypadat úplně jinak. Hráčem utkání byl naprosto zaslouženě zvolen již zmiňovaný Pavel Pavljučenko.

90+2

90+1
    Norové měli nejspíš poslední šanci na gól, a to pomocí rohového kopu. Míč směřoval do středu vápna, obránci Běloruska však byli vyššího vzrůstu a balón poslali do bezpečí.

90
    Rozhodčí nastavuje závěrečné dvě minuty!

89
    Úplně čerstvý Johnsen ukázal, jak rychlé nohy má. Díky tomu proklouzl až na hranici vápna domácích, jeho následná střela však putoval pouze vedle!

87
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Heintz, přichází Johnsen.

85
    Utkání se blíží ke svému konci. Uvidíme zda se nějaký tým bude radovat z plné výhry, nebo se oba týmy rozejdou s jedním bodem. To nám ukáží závěrečné minuty.

83
    Čerstvý Brynhildsen zkoušel utkání otočit na stranu Norska, ovšem obrana se semkla a ránu s přehledem zblokovala.

82
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Sedko, přichází Kirilenko.

80
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Bohinen, přichází Christensen.
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Thorstvedt, přichází Donnum

79
    Norsko právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno!! Bělorusko nakonec tlak neudrželo a Norové se radují z vyrovnávací branky. Vetlesen opět zahrával úspěšný roh, tentokrát našel volného EMILA BOHINENA, který se zpoza malého vápna nemýlil.

77
    Bělorusku již zbývá něco přes dvanáct minut do konce základní hrací doby. Závěr utkání bude pro ně určitě hektický. Nyní si však dokázali v tlaku vytvořit roh, druhou branku ale do sítě Norska nepřidali.

75
    Norové dnes opravdu nemají střelecký den. Tolik střel mimo jsem již dlouho ve fotbale neviděl.

74
    Netrvalo dlouho a další roh seveřanů, byl na světě. Vetlesen našel svým centrem přesně hlavičku Ostigarda, ten ale mířil pouze vedle!

73
    Norům střídání prospělo, neboť si ihned vytvořili rohový kop. Míč letěl do středu vápna, kde byl ale jako, kdo jiný než Pavljučenko.