Čerepovec – Petrohrad 1:2 (2:3 po s.n.) | Kazaň – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Vladivostok 4:3 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
4:3 (0:0, 1:3, 3:0)
Admiral Vladivostok
Pondělí 28.10.2019, 17:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:28:48)

Československá stopa v utkání

Martin Bakoš (Vladivostok) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:18

Dnešní utkání sledovalo 2 779 diváků.

Střely na branku: 47 – 13

Je dobojováno. Domácím se povedlo ve třetí třetině srovnat stav a vymazali svou ztrátu. A poté dokonce šli do vedení. To si udrželi až do konce, hostům nepomohla ani závěrečná powerplay. Nižněkams tak z prakticky prohraného zápasu získal dva body, hosté naopak žádný, ač ještě ve třetí třetině měli dvoubrankový náskok.

59:24
    Puk je ve středním pásmu, domácím se ale nepovedlo ho získat, aby trefili prázdnou branku.

59:02
    Nyní už jsou hosté bez brankáře a zkouší to se šesti bruslaři v poli.

58:35
    Domácí mají puk v obranném pásmu a nepouštějí hosty k odvolání brankáře.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13
    Hosté mají na to, aby se zápasem ještě něco udělali, necelé tři minuty. Domácí začínají výsledek bránit a zavřeli tak obranné pásmo.

56:01
    Ďjakov od vlastní branky zakládal akci hostů, ti se ale nedostali ze středního pásma do toho útočného. Domácí se tak mohli v klidu dostat na kotouč a vyvézt ho na opačnou stranu.

55:31
    Barulin se nyní znovu musel zaskvět ve svém brankovišti, když vleže zachytil další pokus z pravé strany a ukryl kotouč pod lapačku. Hra je přerušena.

54:55
    Konnov se napřahoval na levém kruhu a jeho pokus obrana domácích srazila mimo ohrožení Barulinovy branky.

54:36
    Následuje ještě poslední komerční přestávka třetí třetiny.

53:58
    Hosté jsou už v plném počtu.

53:19
    Hosté své oslabení zatím hrají velmi dobře a dostávají puky do bezpečí a šetří cenné vteřiny z početní nevýhody.

52:21
    Neftěchimik má k dispozici přesilovou hru při vyloučení Dělnova a uvidíme, zda ji využije půjde do dvoubrankového náskoku.

51:58
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Dělnov – 2 min., podrážení).

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 32. White (R. Murphy, Pajgin), 44. Berglund (S. Zacharčuk, Padakin), 45. Šarifjanov (Černikov, Šaripzjanov), 48. Z. Mitchell (Bryncev, Porjadin) – 22. Glazačev, 24. Vicharev (Bobrjašov), 26. Vicharev (Konnov, Bakoš)

Neftěchimik Nižněkamsk: Šaryčenkov (24. Barulin) – Pajgin, R. Murphy (A), Bryncev, Šaripzjanov, An. Sergejev (A), S. Zacharčuk (C), Aťušov – White, Z. Mitchell, Porjadin – Denis Kazionov, P. Kulikov, Chajrullin – Padakin, Berglund, Enlund – Šiksatdarov, Šarifjanov, Černikov – Grošev.
    Admiral Vladivostok: Olkinuora (48. Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, Bobrjašov, Ďjakov, Miščenko, A. Osipov, Ostrovskij – Konnov, Vicharev, Bakoš – Glazačev (C), Mereskin (A), K. Voronin – Dělnov, J. Petrov (A), V. Butuzov – V. Strelcov, A. Strelcov, Lisin.

Rozhodčí: Ansons, Gamalej – Zacharov, Sysujev

Diváci: 2 779