Třinec – Sparta 2:3 (kon.) | Plzeň – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 4:2 (kon.)
Pardubice – Litvínov 3:4 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:5 (kon.)
Liberec – Vítkovice 3:2 (kon.)
HC Olomouc
3:5 (1:1, 1:0, 1:4)
Berani Zlín
Pátek 01.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 16. kolo

To je ode mně pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:30:00)

Třetí třetina byla kompletně v režii Beranů. Nejprve se krátce po začátku třetího dějství prosadil Valentin Claireaux a vyrovnal stav utkání. Krátce poté si druhý gól v utkání připsal Bedřih Köhler. Čtyři minuty před koncem se prosadil také ex-olomoucký Jakub Herman. Olomouc už pak dokázala pouze korigovat stav utkání na 3:5 zásluhou gólu Rostislava Olesze.

59:50
    Ale Olomouc se musí vracet zakládat nový útok.

59:10
    Lukáš odjíždí z brány!
    58:36 Rostislav OLESZ - 3:5

58:36
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tak přece jen se v utkání ještě prosadili i domácí. Jeden z nejpilnějších olomouckých útočníků dnešního zápasu ROSTISLAV OLESZ snižuje na 3:5. Asistence: Jiří Ondrušek, Jan Jaroměřský.

58:18
    Čiliak před přijíždějícímu hráči soupeře přikryl kotouč lapačkou.

58:00
    Běží poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:40
    Vyrůbalík zastavil kotouč ve středním pásmu a poslal dopředu Irgla, ten se ale ke střele nedostal.
    55:49 Jakub HERMAN - 2:5

55:49
    Zlín právě vstřelil branku!
    JAKUB HERMAN dostal nabídku mezi kruhy a a dává pátý gól Zlína. Asistence: Jakub Šlahař.

55:10
    Vyrůbalík zkoušel střelu od modré čáry.

54:23
    Tentokrát byla střela Olesze tečována na síť za bránou.

54:00
    Olesz se na kruhu dostal ke kotouči, vystřelit ale nestačil. Olomouc se nadále drž v útočném pásmu.

53:23
    Dujsík se za vlastní bránou ujal kotouče, ten ale končí mimo led.

52:44
    Další ofsajd hráčů v červenobílých dresech.

52:38
    Ofsajd Olomouce.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 11. Kolouch, 33. Irgl (P. Musil, Škůrek), 59. Olesz (Ondrušek, Jaroměřský) – 3. Köhler (Honejsek), 42. Claireaux (Köhler), 46. Köhler, 50. Nosek, 56. Herman (Šlahař)

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, Švrček, Dujsík, Valenta – Klimek, P. Musil, V. Tomeček – Burian, Nahodil, Irgl – Olesz, Kolouch, Skladaný – Vodný, Handl, Hecl.
    Berani Zlín: Čiliak (Huf) – Freibergs, Ferenc, Řezníček, Nosek (A), Gazda, Žižka (C), Buchta – Kubiš (A), P. Sedláček, J. Ondráček – Köhler, Claireaux, Honejsek – Herman, Jeglič, Šlahař – Popelka, Fryšara, Navrátil.

Rozhodčí: Hejduk, Veselý – Hynek, Klouček