Ufa – Minsk 9:1 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 4:1 (kon.) | Petrohrad – Riga 4:3 (2:0 po s.n.)
Soči – Kunlun 2:0 (kon.) | Omsk – Dynamo Moskva 4:3 (kon.)
po s.n. (2:0)
SKA Petrohrad
4:3 (1:0, 2:3, 0:0 - 0:0)
Dinamo Riga
Neděle 03.11.2019, 15:00 • Ice Palace • KHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:01:16)

Česká stopa v utkání
    Alexander Salák (RIG) odchytal 65:00, 27 zák, 3 OG, 90 %

Petrohrad zdolal Dinamo Rigu 4:3 po nájezdech, když ustál obrovské nepříjemnosti v prodloužení, ve kterém čelil trestnému střílení i vstřelené brance soupeře, která však kvůli nedovolenému zákroku Ashtona v útoku neplatila.

Domácí se po porážce s Jaroslavlí vrací na vítěznou vlnu a navazují na vydřená venkovní vítězství nad Čerepovcem a Viťazem. Riga naopak prohrála čtvrté utkání v řadě.

Vladimir TKAČJOV - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.
    Autorem vítězného nájezdu je VLADIMIR TKAČJOV.

4. série
    2:0
    Džerinš neproměnil ani svůj druhý dnešní nájezd, ten první měl v prodloužení, a Petrohrad vítězí!
    Kirill MARČENKO

3. série
    2:0
    Kirill Marčenko si najel mezi kruhy a poslal střelu k levé tyči, obstřelil šikovně Saláka.

3. série
    1:0
    Marshall se neprosadil přes Hellberga, Petrohrad je blízko vítězství.

2. série
    1:0
    Kuzmenko si kličkou do pravé strany na Saláka nepřišel.

2. série
    1:0
    Ashton zkusil střelu zápěstím z mezikruží, Hellberg chytá.

1. série
    1:0
    Vladimir Tkačjov si sjel k brance z levé strany, naznačil kličku na střed a přehodil puk do bekhendu, díky čemuž přehodil beton Saláka.

1. série
    0:0
    Nájezdy zahájil Meija, který chtěl zvednout puk pod horní tyč, ale Hellberg lapačkou chytá puk.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:35
    Prodloužení se chýlí ke svému konci. Riga už nechce moc útočit a zbytečně otevřít obranu.

63:39
    Kuzmenko vystřelil na Saláka z levého kruhu, trefil jeho masku a rozhodčí přerušuje hru.
    62:50 Neuznaný gól Rigy

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 5. Burdasov (Kuzmenko), 22. Barabanov (Galeňuk, Lehterä), 40. Kuzmenko (Barabanov, Karpov), rozh. náj. Tkačjov – 26. Darzinš (M. Redlihs), 29. McMillan (Darzinš, Ališauskas), 36. McMillan (Darzinš)