Kypr – Skotsko 1:2 (kon.) | Ázerbájdžán – Wales 0:2 (kon.) | Slovinsko – Lotyšsko 1:0 (kon.)
Rusko – Belgie 1:4 (kon.) | San Marino – Kazachstán 1:3 (kon.) | Německo – Bělorusko 4:0 (kon.)
Sev. Irsko – Nizozemsko 0:0 (kon.) | Chorvatsko – Slovensko 3:1 (kon.) | Rakousko – S. Makedonie 2:1 (kon.)
Izrael – Polsko 1:2 (kon.)
Rusko
1:4 (0:3)
Belgie
Sobota 16.11.2019, 18:00 • Gazprom Arena (Petrohrad) • Kvalifikace ME • Skupina I

Belgie svůj předposlední zápas v této kvalifikaci zvládla a porazila Rusko 4:1. O vítězství rozhodla už v první půli, kdy se trefil Thorgan Hazard a následně dvakrát Eden Hazard. Ve druhé půli padla branka na každé straně. V 72. minutě se trefil Romelu Lukaku a čestný úspěch pro domácí tým zaznamenal Georgij Džikija.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a na počtenou! (20:00:08)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:3.

90+4

90+3
    Po faulu Rusů bylo rozehráno od půlící čáry. Hosté si přihrávají na krátko.

90+2
    Hra se přesunula na polovinu hřiště. Rusové budou mít k dispozici aut.

90+1
    Přízemní přihrávka, která mířila před bránu, nenašla nikoho v červeném dresu. Denayer raději míč odkopl do bezpečí.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

89
    Courtois byl při svém zákroku faulován. Belgický brankář bude vykopávat.

88
    Křížná přihrávka Ionova nenašla adresáta. Balón doputoval až do zámezí.

87
    Po rohovém kopu se dostal do další šance Džikija. Svou hlavičku namířil jen o pár centimetrů nad břevno. Nechybělo moc a už by to bylo jen o dva góly.

86
    Denayer dokázal zastavit průnik Komličenka. Mladoboleslavský útočník se do šance neprobil.

85
    Belgie už zase hru uklidnila a víceméně vyčkává na závěrečný hvizd hlavního sudího.

84
    De Bruyne si v rychlosti vyměnil míč s Edenem Hazardem a z hranice šestnáctky vypálil. Guilherme ale dával pozor a skvělým zákrokem míč za svá záda nepustil.

82
    Belgičané kombinují na své polovině a snaží se Rusům nepůjčit míč.

80
    Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Arťom Dzjuba, přichází Nikolaj Komličenko.
    79. Georgij DŽIKIJA - 1:4

79
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Tak přece střílí domácí čestný gól. Po rohovém kopu vyplaval na zadní tyči nikým nekrytý GEORGIJ DŽIKIJA a bez větších potíží zavěsil pod břevno. 1:4. Asistence: Daler Kuzjajev.

78
    Obrovská šance Rusů byla na světě! Nádherný pas za obranu sice Mirančuk do sítě nedoklepl, ovšem Bakajev měl před sebou téměř prázdnou bránu. Skvělý obranný zákrok hostů zabránil gólu.

77
    Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Michy Batshuayi.

Daniel Fekets

Branky: 79. Džikija (Kuzjajev) – 19. T. Hazard (E. Hazard), 33. E. Hazard (R. Lukaku), 40. E. Hazard (De Bruyne), 72. R. Lukaku (De Bruyne)

Karty:   3. Petrov (RUS)

Rusko: Guilherme – Mário Fernandes, Semjonov, Džikija, Petrov, Žirkov (50. Z. Bakajev) – Ionov, Ozdojev, Zobnin (62. Kuzjajev) – Al. Mirančuk, Dzjuba (C) (80. Komličenko).
    Náhradníci: Šunin, Džanajev – V. Karavajev, Čisťakov, I. Achmetov, Beljajev, Kuzjajev, Z. Bakajev, Kudrjašov, Komličenko, Jerochin, Da. Fomin.

Belgie: Courtois – Alderweireld, Boyata, Vermaelen (67. Denayer) – Castagne, De Bruyne, Witsel, T. Hazard – D. Mertens (52. Tielemans), R. Lukaku (77. Batshuayi), E. Hazard (C).
    Náhradníci: Mignolet, Sels – Denayer, Tielemans, Carrasco, Vanaken, Origi, Praet, Ch. Benteke, Dendoncker, Batshuayi, Cobbaut.

Rozhodčí: Dias – Tavares, Soares (všichni Portugalsko)