3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
HC Náchod
Neděle 17.11.2019, 11:30 • KHNP Aréna, Třebíč • Liga juniorů

Viděli jsme napínavé utkání mezi týmem Třebíčské Horácké Slavie, a Náchodem.

Koncem druhé třetiny inkasovali Horáci gól, a do kabin se tak šlo za stavu 0:1 pro hosty.

Třetí část dnešního utkání začala dvěma rychlými brankami, kdy se ve čtyřicáté šesté minutě trefil nejprve Dominik SVOBODA a následně se trefil i Lukáš DVOŘÁK, jehož gól se nakonec zapíše do statistik jako vítězný.

Stav dnešního utkání zakončil VEDRAL, , jenž využil přesilovou hru, a devět sekund před koncem dnešního klání tak pojistil vítězství Horáků 3:1 (13:38:48)

59:51
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Třebíčští využili poslední přesilovou hru, a tak si pojišťují skóre, a vítězí 3:1

59:05
    Obst z týmu hostů je dalším z hráčů na trestné lavici.

58:11
    Hlasatelé nyní ohlásili probíhající poslední dvě minuty třetí třetiny

58:10
    Domácí hrají přesilovku 5 na 3, která bude trvat ještě minutu.

57:47
    Vyloučení v týmu HC Náchod (Šrenc – 2 min., hákování).

56:20

Následuje čtyřicetivteřinová přesilovka hostů

55:10
    Máme před sebou hru čtyři na čtyři. Po minutě hry čtyři na čtyři bude následovat přesilovka Náchoských.

54:59
    Oddechový čas pro domácí.

Po vyloučení Vlka si domácí vyžádali oddechový čas.

54:59
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Vlk – 2 min., držení).

54:18
    Vyloučení v týmu HC Náchod (Štencl – 2 min., sekání).

54:18

Hosté si během této přesilovky nedokázali vytvořit žádnou větší akci.

48:37
    Autorem branky je DVOŘÁK. Asistence: Trnka.

46:00
    Třebíčští se dočkali první branky v zápase. Autorem je DOMINIK SVOBODA. Asistence: Mojdl.

43:25
    Třebíčští vyhráli další vhazování před brankou Novotného, ale neudrželi se tam dlouho.

42:15
    Náchodští se dostali do útočného pásma před Dobrovolného, ale nedokázali vytvořit nějakou útočnou akci.

Jiří Koutník

Branky a nahrávky: 46. D.Svoboda (Mojdl), 49. Dvořák (Trnka), 60. Vedral (Dvořák) – 38. Štencl (Lebeda)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný – Budín, Koňařík, Vlk, Dvořák – Kotačka, Mojdl, Vedral, Makovička, Patočka, Pacal, Průša, Trnka, Svoboda
    HC Náchod: Novotný – J. Lebeda, Kroupa, Obst, Káva – Sodomka, Šrenk, Štencl, Haklička, Kubasa, Šichan, Posnar, Drapač, P. Lebeda