New Jersey – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Washington – Montreal 2:5 (kon.) | Columbus – St. Louis 3:2 (po pr.)
Toronto – Boston 2:4 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 2:1 (kon.) | Minnesota – Carolina 3:4 (po pr.)
Edmonton – Dallas 4:5 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:3 (kon.)
Arizona – Calgary 3:0 (kon.)
Edmonton Oilers
4:5 (2:1, 2:1, 0:2 - 0:1)
Dallas Stars
Sobota 16.11.2019, 22:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (00:54:25)

Československá stopa v utkání

Radek Faksa (DAL) 0+1, +1, 1 střela na branku, 1 hit, čas na ledě – 15:19.

Roman Polák (DAL) 0+1, -1, 4 hity, 3 zblokované střely, čas na ledě – 18:08.

Andrej Sekera (DAL) 0+0, 2 střely na bránu, čas na ledě – 17:22.

1. Jujhar Khaira (EDM) 2+0, čas na ledě 16:38.
    2. Connor McDavid (EDM) 0+3, čas na ledě – 27:21.
    3. Miro Heiskanen (DAL) 1+1, čas na ledě – 28:20.

Wow, tak to bylo něco! Hosté hráli i začátek prodloužení s kotoučem na holi. Nakonec se o rozhodující branku postaral kapitán Dallasu – Jamie Benn, jenž si krásně obhodil soupeře, načež zasunul přesně k tyči. S tím gólman nemohl nic dělat. Oilers hráli v tomto utkání skvěle dopředu, ale obrana celkem hodně haprovala, což domácí stálo bod.

61:14 Jamie BENN - 4:5

61:14
    Dallas právě vstřelil branku!
    Tak se z následné akce prosazuje soupeř, který nakonec z Edmontonu odjede se dvěma body! JAMIE BENN dostal přihrávku k tyčce, kdy si krásně obhodil obránce a zakončil přesně k tyči! Asistence: Tyler Seguin a Esa Lindell.

60:58
    Hosté drželi kotouč na svých hokejkách, ale celkem jednoduše se ho zbavili. Connor McDavid se pokoušel na druhé straně o kličku, ale nebyl úspěšný.

60:18
    Tak je před námi prodloužení. Dallas měl opravdu drtivý tlak ve třetí části. Přenese si tuto formu i do prodloužení, nebo se domácí přece jen vzchopí?

60:01

Tak to bylo něco! Edmonton doslova promrhal dvoubrankový náskok a bude se hrát prodloužení! Blake Comeau dal svému týmu naději celkem brzo, když snížil stav na rozdíl jedné branky. Hosté byli jasně lepším týmem v této části a šli si za vyrovnáním. To nakonec přišlo, když se trefil asistent kapitána Dallasu – Tyler Seguin.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Minuta do konce poslední části!
    58:11 Tyler SEGUIN - 4:4

58:11
    Hosté ještě ani nepřikročili ke hře bez gólmana a tady je srovnáno! Miro Heiskanen si vzal puk na hůl za svou brankou a dostal se až do útočného pásma. Tam přenechal puk TYLERU SEGUINOVI, jenže se ranou z první prosadil a srovnal stav dnešního utkání. Asistence: Miro Heiskanen a Anton Chudobin.

57:57
    Viděli jsme na obou stranách zákroky hodně na hraně, ale rozhodčí už nebudou chtít do tohoto utkání sahat. Dneska pískají opravdu skvěle.

57:23
    Střely na branku: 34 – 33

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 10. Khaira, 20. Draisaitl (McDavid, Nurse), 24. Khaira (McDavid, Klefbom), 39. Bear (McDavid, Draisaitl) – 9. Dickinson (Seguin, R. Polák), 21. Heiskanen (Ja. Benn, Dickinson), 46. Comeau (Cogliano, Faksa), 59. Seguin (Heiskanen, Chudobin), 62. Ja. Benn (Seguin, Lindell)

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Bear, Nurse, Jones, Klefbom, Benning, K. Russell – Kassian, McDavid, Draisaitl – J. Archibald, Nugent-Hopkins, Neal – Gagner, Haas, M. Granlund – P. Russell, Sheahan, Khaira.
    Dallas Stars: Bishop (24. Chudobin) – Heiskanen, Oleksiak, Sekera, Lindell, Fedun, R. Polák – Perry, Dowling, Radulov – Seguin, Dickinson, Ja. Benn – Comeau, Faksa, Cogliano – Caamano, Pavelski, Gurjanov.