Tampa – Buffalo 5:2 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 3:2 (po pr.)
Columbus – Ottawa 1:0 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 3:2 (po pr.) | Nashville – St. Louis 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Vegas 4:2 (kon.) | Anaheim – NY Islanders 3:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (po pr.)
Columbus Blue Jackets
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Ottawa Senators
Úterý 26.11.2019, 01:08 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:36:41)

Česká stopa v utkání
    Filip Chlapík (OTT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 7:41

Tři hvězdy utkání
    1. Joonas Korpisalo (CBJ) odchytal 60:00, 25 zák., 100%
    2. Oliver Bjorkstrand (CBJ) 1+0
    3. Craig Anderson (OTT) odchytal 57:45, 18 zák., 94,7%

Pouhá jedna branka rozhodla souboj mezi Columbusem a Ottawou. Na začátku třetí třetiny se povedlo Oliveru Bjorkstrandovi protečovat nahození Werenskiho a puk propadl za záda jinak bezchybného Andersona. Na druhé straně však Korpisalo vychytal nulu a dotáhl Columbus k vítězství.

59:52
    Kotouč končí v hledišti, další vhazování.

59:44
    Korpisalo vyráží po dalším buly i ránu z mezikruží, kde se k odraženímu puku dostal Duclair.

59:39
    Okamžitě po buly pálil od modré Hainsey, Korpisalo střelu likviduje.

59:35
    Až teď se povedlo Ennisovi vystřelit z levého křídla od mantinelu. Korpisalo zastavil střelu ramenem a puk zachytil do lapačky.

59:05
    Blue Jackets skvěle brání své pásmo, soupeře neustále vytlačují do neutrální zóny.

58:44
    Nahození do útočného pásma nic nepřineslo, domácí znovu dostávají puk do střední třetiny.

58:30
    Oddechový čas pro hosty.

58:30
    Senators se dopustili postavení mimo hru. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

57:59
    Krátce na to ovšem Blue Jackets vytlačili puk do středního pásma.

57:50
    Ottawa je usazena v útočném pásmu a odvolává brankáře!

56:57
    Zakázané uvolnění Columbusu.

56:50
    A vrátila se ke Korpisalovi, který nedovolil soupeři snahu o dorážení a vyraženou střelu ukryl pod lapačku. Ještě jedna komerční přestávka.