Anaheim – Winnipeg 0:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 4:1 (kon.) | Philadelphia – Detroit 6:1 (kon.)
Buffalo – Toronto 6:4 (kon.) | Chicago – Colorado 2:5 (kon.) | Minnesota – Ottawa 7:2 (kon.)
Washington – Tampa 4:3 (po pr.) | Vegas – Arizona 2:1 (2:1 po s.n.) | Columbus – Pittsburgh 5:2 (kon.)
Carolina – Nashville 0:3 (kon.) | Dallas – St. Louis 1:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 0:4 (kon.)

Roman Polák (DAL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:13
    Andrej Sekera (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:54 (05:28:30)

1. Ryan O'Reilly (STL) 1+1
    2. Jake Allen (STL) 31 zák., 1 gól, 96,9%
    3. Roope Hintz (DAL) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 32-40; Zablokované střely: 26-17; Vhazování: 53%-47%; Hity: 34-20; Přesilové hry: 0/0-0/2; Trestné minuty: 4-0.
    Dallas doma vyhrál sedmkrát v řadě, dnes ovšem podlehl Blues

St. Louis dokázalo vybojovat vítězství na ledě Dallasu, který prohrál podruhé za sebou. Roope Hintz sice v závěru zápasu odpověděl na úvodní branku Coltona Parayka, jenže o pouhých 18 sekund později vrátil úřadujícím šampiónům vedení Ryan O'Rielly a Stars už tak měli na odpověď minimum času. Konečný výsledek dnešního střetnutí zní. Dallas Stars 1 St. Louis Blues 3.

59:57 Ivan BARBAŠEV - 1:3

59:57
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Jake Allen v rychlém sledu vytáhl dva parádní zákroky a IVAN BARBAŠEV poté z pravého křídla skóroval bekhendem do prázdné brány! Stav je 1:3! Asistence: David Perron a Brayden Schenn.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:28
    Joe Pavelski vystřelil na vrcholu pravého kruhu a puk skončil v náručí Jakea Allena. Timeout pro Dallas.

58:10
    Blues vystřelili z obrovské dálky a kotouč skončil na vyrážečce připraveného gólmana Bena Bishopa.
    57:07 Ryan O'REILLY - 1:2

57:07
    RYAN O'REILLY si najel před bránu na přihrávku z pravého kruhu pro vhazování a skvělou tečí v rychlosti překonal Bena Bishopa! St. Louis si vzalo ztracené vedení rychle zpátky! Je to 1:2. Asistence: Ivan Barbašev a Jay Bouwmeester.
    56:49 Roope HINTZ - 1:1

56:49
    Dallas právě vstřelil branku!
    ROOPE HINTZ krásně vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela zápěstím poté zamířila pod lapačkou Jakea Allena ke vzdálenější pravé tyči – 1:1! Asistence: Blake Comeau a Roman Polák.

56:40
    Vyloučený Roope Hintz je zpět na ledě a hokejisté Dallasu ještě mají šanci na vstřelení vyrovnávací branky.

56:21
    Tyler Bozak vypálil bez přípravy na bodu pravého kruhu a Ben Bishop dokázal jeho střelu podržel v náručí.

55:41
    Brayden Schenn z pravého rohu útočného pásma nahazoval puk před bránu, tam ale nebyl nikdo.

55:12
    Ben Bishop vytáhl střelu St. Louis nad bránu a o několik sekund později ho zachránila levá tyč!

54:40
    Roope Hintz dostal dvě minuty za vysokou hůl a situace z pohledu Dallasu se výrazně komplikuje.

54:12
    Jake Allen včas sevřel betony proti střele Stars z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a stále drží čisté konto. Brankář St. Louis je dnes k nepřekonání.

54:04
    Tyler Seguin odpověděl střelou z ostrého úhlu, proti které Jake Allen vytáhl nádherný semafor. Hra byla přerušena a prostor dostává komerční přestávka.

53:54
    Robert Thomas nyní na pravém křídle nabral obrovskou rychlost a po ledě mířil ke vzdálenější levé tyči brány, Ben Bishop ho ovšem vychytal pravým betonem a udržel tak Dallas v zápase!

53:08
    Pokud stále věříte nebo doufáte v obrat Dallasu, tak věřte, že Stars jsou nyní naopak pod tlakem hráčů St. Louis.

52:29
    Blues mohli rozhodnout střelou z mezikruží, jenže trefili pouze hruď připraveného Bena Bishopa.

51:44
    Dallasu se hodně krátí čas na vyrovnání a navíc se není schopen dostat do souvislejšího tlaku.

50:48
    Robert Thomas rychle objel bránu Dallasu, u pravé tyče ale zakončil nepřesně a puk na bránu nezamířil.

50:19
    Tyler Seguin si najel na volný puk a střelou z vrcholu mezikruží zamířil do náruče Jakea Allena. Reklamní blok.

49:57
    Denis Gurjanov na levém křídle vystřelil od hrazení a jeho pokus minul vzdálenější pravý horní roh brány.

49:20
    Nathan Walker na levém křídle prohrál závod o puk a proti Blues se pískalo zakázané uvolnění.

48:58
    Dallas do toho konečně začal šlapat, jenže Blues stále vedou a drží svůj těsný jednobrankový náskok.

47:35
    Další obrovskou šanci spálil Roope Hintz a Dallas se snaží vyrovnat stále marně! Blues vedou 1:0.

47:13
    Jamie Oleksiak vypálil na vrcholu pravého kruhu bez přípravy a kotouč po zákroku Jakea Allena těsně minul vzdálenější levou tyč brány Blues!

47:07
    Nahození Dallasu skončilo v ochranné síti a po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.

46:19
    Tyler Seguin mohl skórovat po nepřesném zakončení Andreje Sekery, jenže z blízkosti orazítkoval levou tyč! Málem to bylo 1:1!

45:17
    Jason Dickinson na pravém křídle vypálil od modré čáry a připravený brankář Jake Allen našel puk v lapačce.

44:39
    Ryan O'Reilly se ocitl v pravém kruhu ve slibné střelecké pozici a dobře mířil do pravého horního rohu brány, jenže Ben Bishop vytáhl fantastický semafor, po kterém zmrazil puk pod lapačkou!

44:08
    Dallas nevstoupil do třetí třetiny vůbec dobře a místo usilování o vyrovnání se musí neustále bránit.

43:34
    Vince Dunn vystřelil ihned po vhazování a jeho střela z levého kruhu skončila v lapačce Bena Bishopa.

43:29
    Brankář Dallasu si snadno poradil s nahozením hostujícího týmu a ukryl kotouč ve své lapačce.

42:34
    Kapitán St. Louis opět vystřelil na levém křídle útočného pásma a jeho pokus tentokrát minul přední tyč.

42:14
    Alex Pietrangelo vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím a Ben Bishop jeho střelu nadvakrát zastavil.

40:50
    Blues vystřelili na bodu levého kruhu pro vhazování a Ben Bishop dobře zasáhl svým pravým betonem.

40:38
    Vyloučený Justin Dowling je zpět na ledě a Blues úvodní přesilovou hru zápasu využít nedokázali.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-21; Zablokované střely: 18-14; Vhazování: 56%-44%; Hity: 30-16; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.

Třetí třetina začne přibližně v 4:26.
    Jake Allen zamkl bránu na sto západů a stále drží čisté konto

Jake Allen v prostřední části předvedl dva senzační zákroky a Dallas poté přečkal klinickou smrt, když se prosadil Nathan Walker, jeho první gól v dresu Blues během debutu ale nebyl uznán kvůli ofsajdu. Skóre po druhé třetině zápasu. Dallas Stars 0 St. Louis Blues 1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:28
    Alex Pietrangelo mohl skórovat po střele z mezikruží, jeho pokus byl ale sražen vedle levé tyče brány.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:38
    Justin Dowling dostal dvě minuty za podrážení a St. Louis si zahraje po reklamní přestávce první přesilovku.

37:54
    Roope Hintz opět operoval s pukem na levém křídle, jenže v rohu útočného pásma o něj přišel.

36:58
    Neuznaný gól St. Louis musí být pro Dallas obrovským povzbuzením a impulsem k vyrovnávacímu gólu.
    35:35 Nathan Walker nyní přišel o první gól v dresu St. Louis!

35:35
    St. Louis právě vstřelilo branku, která neplatí!
    Nathan Walker sice za domácí bránou oklamal Romana Poláka a u pravé tyče brány dokázal puk procedit do sítě, jenže Dallas si vzal Coach Challenge kvůli postavení mimo hru a uspěl!

35:20
    Justin Dowling se málem řítil po kolmé přihrávce sám na bránu, bohužel pro Dallas ji ale nedokázal zpracovat.

34:34
    David Perron zkusil vypálit na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho prudkou střelu zablokoval Jamie Oleksiak.

33:50
    Miro Heiskanen vypálil na levé straně útočného pásma a jeho prudká rána s příklepem byla hodně nepřesná.

32:54
    Jamie Benn přihrál z pravého křídla do mezikruží, kde bez přípravy vypálil Tyler Seguin, a jeho prudká rána bez přípravy těsně minula vzdálenější levou tyč brány.

32:35
    Tyler Seguin vystřelil na vrcholu mezikruží a jeho střela byla sražena do levého rohu útočného pásma, odkud chtěl puk nahodit před bránu Jamie Benn, jeho pokus ale zamířil pouze do ochranné sítě.

32:22
    Alex Pietrangelo vypálil od střídaček a jeho rána byla přizvednuta do ochranné sítě. Komerční přestávka.

31:31
    Následovala střela Blues z vrcholu levého kruhu pro vhazování, proti které Ben Bishop zasáhl vyrážečkou.

31:19
    Vince Dunn na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho pokus skončil v levém rohu útočného pásma Blues.

29:56
    Jamie Oleksiak rychle obkroužil bránu St. Louis, brankáře Jakea Allena ovšem nachytat nedokázal. Jake Allen zmrazil puk pod lapačkou a přerušil hru.

29:08
    St. Louis se snažilo osvobodit podél střídaček, jenže puk opustil ledovou plochu. Hra byla přerušena.

28:04
    Colton Parayko vystřelil před vrcholem mezikruží bekhendem a jeho pokus minul pravý horní roh brány. Brankář Ben Bishop střelu kontroloval pohledem.

27:12
    Stars se dostali na vrcholu pravého kruhu k nahození, které bylo přizvednuto do ochranné sítě.

26:09
    Fanoušci Dallasu už nyní zvedali ruce nad hlavu, stejně jako domácí hráči, jenže Jake Allen během pár sekund předvedl dva senzační zákroky, po kterých následuje krátká komerční přestávka!

25:22
    Justin Dowling vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Jake Allen opět zmrazil puk pod lapačkou.

25:10
    Roman Polák na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a brankář Jake Allen zmrazil puk pod lapačkou.
    24:38 Domácí Roope Hintz a jeho nádherná individuální akce!

24:38
    Roope Hintz se nádherně uvolnil na levém křídle a z úhlu napřáhl ke střele zápěstím, která mířila k přední tyči, Jake Allen ji ovšem pravým betonem vyrazil! Fantastický zákrok brankáře St. Louis.

23:59
    Alex Pietrangelo vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a Ben Bishop proti jeho ráně vytáhl parádní semafor.

23:27
    Ben Bishop nyní předvedl dva senzační zákroky a Blues se v blízkosti pravé tyče brány neprosadili!

22:20
    Jamie Benn napálil puk na bránu Blues ze středového kruhu a Jake Allen po snadném zákroku rozehrál.

22:09
    Blues odpověděli střelou z levé strany útočného pásma, která byla přizvednuta do ochranné sítě.

21:17
    Jamie Oleksiak na levém křídle vystřelil od modré čáry a Jake Allen na přední tyči kotouč vyrazil mimo.

20:22
    St. Louis se dostalo v rychlém sledu ke dvěma střelám v blízkosti levé tyče, obě ale byly sraženy mimo bránu.

20:07
    Jamie Benn vyhrál úvodní vhazování druhé třetiny a nahození Dallasu vzápětí opustilo ledovou plochu.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 5-11; Zablokované střely: 10-5; Vhazování: 44%-56%; Hity: 14-10; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.

Druhá třetina začne přibližně v 3:30.
    Úřadující šampióni mohou být se vstupem do zápasu spokojeni

Dallas dnes prožil hodně slabou úvodní třetinu, když se dostal pouze k pěti střelám na bránu a navíc inkasoval branku po nahození Coltona Parayka. Skóre po první třetině zápasu tak zní. Dallas Stars 0 St. Louis Blues 1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:42
    Robert Thomas na levém křídle vypálil od modré čáry a brankář Ben Bishop fantasticky zasáhl levým betonem.

19:22
    Dallasu se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti domácímu týmu se pískalo zakázané uvolnění.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

17:26
    Justin Faulk na pravém křídle vystřelil od hrazení a Ben Bishop jeho pokus bez problému podržel v náručí.

16:59
    Miro Heiskanen vypálil od modré čáry a Jake Allen měl co dělat, aby jeho tečovaný pokus vyrazil mimo bránu, pravým betonem se mu to ovšem podařilo.

16:37
    Jaden Schwartz se dostal do zakončení na pravém křídle a Ben Bishop jeho pokus vyrazil pravým betonem.

16:13
    Puk skončil na střídačce jednoho z týmu a po přerušení hry následuje komerční přestávka. Blues vedou.
    15:41 Colton PARAYKO - 0:1

15:41
    COLTON PARAYKO nenápadně vystřelil od modré čáry a jeho střela zápěstím zamířila vedle levého betonu Bena Bishopa ke vzdálenější pravé tyči brány! Asistence: Ryan O'Reilly a David Perron.

15:00
    Tyler Seguin se málem dostal do zakončení v blízkosti levé tyče, včas k němu ale přistoupil David Perron.

13:29
    Alex Pietrangelo vypálil od modré čáry a jeho ostrou ránu bez přípravy zablokoval domácí Corey Perry.

11:12
    David Perron nemohl pokračovat v útočném snažení Blues, protože se ocitl v postavení mimo hru. Po přerušení hry následuje další krátká reklamní přestávka.

10:21
    Roman Polák vystřelil na vrcholu mezikruží a těsně nad ledem mířil k levé tyči, Jake Allen ale puk holí vyrazil.

09:44
    St. Louis je střelecky mírně aktivnější, když na bránu vyslalo pět střel, zatímco domácí Stars pouze tři.

08:50
    Colton Parayko vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Ben Bishop dobře zasáhl levým betonem.

08:28
    Roman Polák rozehrál podél střídaček a Denis Gurjanov puk prodloužil do útočného pásma, kde nebyl nikdo.

07:18
    Alexandr Radulov mohl skórovat po krásné přímočaré akci v pravém kruhu pro vhazování, ze kterého mířil do bližšího horního rohu brány, Jake Allen ale puk vyrazil levým ramenem.

06:01
    Hra byla znovu přerušena a prostor dostává krátká komerční přestávka. V Dallasu zatím gól nepadl.

05:47
    Další nepřesná přihrávka Blues, tentokrát podél střídaček, kterou v obranném pásmu sebral John Klingberg.

05:40
    St. Louis se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti hostům bylo odpískáno zakázané uvolnění.

05:08
    Jake Allen vyrazil střelu Dallasu z pravého kruhu a další útočnou snahu domácích zastavila nepřesná přihrávka.

04:28
    Jay Bouwmeester vyhrál závod o puk v obranném pásmu svého týmu a dobře rozehrál za bránu St. Louis.

04:06
    St. Louis se dostalo ke střele na levém křídle a pokus od hrazení zamířil do lapačky brankáře Bena Bishopa.

02:52
    Alex Pietrangelo na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Ben Bishop zmrazil kotouč pod svou lapačkou.

02:39
    Blues se snažili prosadit podél střídaček a puk byl sražen mimo ledovou plochu. Hra byla přerušena.

01:34
    Jamie Benn na levém křídle nemohl pokračovat v útočné akci, protože se ocitl v postavení mimo hru.

00:35
    David Perron vystřelil v levém kruhu pro vhazování a dobře mířil ke vzdálenější pravé tyči, Ben Bishop ale dokázal jeho pokus vyrazit levým betonem.

00:01
    Do začátku dnešního střetnutí už zbývá jen několik okamžiků

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Oleksiak, Heiskanen, Sekera, R. Polák – Ja. Benn (C), Dowling, Seguin (A) – Radulov, Hintz, Pavelski – Cogliano, Faksa, Comeau – Gurjanov, Dickinson, Perry. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Dunn, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, D. Pouliot, Faulk – Schwartz, B. Schenn (A), Thomas – Sanford, R. O'Reilly (A), Perron – Barbašev, Bozak, Brouwer – MacEachern, J. de La Rose, Walker. Hlavní trenér: Craig Berube.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Tim Peel. Čároví: Darren Gibbs, Trent Knor.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Radek Faksa (DAL) 26 zápasů, 6+6, +/- -4
    Roman Polák (DAL) 7 zápasů, 0+1, +/- +1
    Andrej Sekera (DAL) 22 zápasů, 0+2, +/- +4

Vzájemné zápasy

Oba týmy se v letošní sezóně NHL střetly již třikrát, když si v přípravě vítězství spravedlivě rozdělily a v základní části poté bylo doma úspěšnější St. Louis.
    Oscar Sundqvist je zraněn a nahradit ho může Austin Poganski

Úřadující šampióni ze St. Louis v posledním střetnutí dokázali ukončit sérii dvou porážek, když na ledě týmu Lightning zvítězili těsně 4:3 a venku tak bodovali již poosmé za sebou. Obrovský podíl na vítězství Blues měli Oskar Sundqvist, který vstřelil dva góly, a také Ivan Barbašev, jenž asistoval u tří ze čtyř gólů Blues.
    Jak vypadá rozbruslení z pohledu hvězdného Tylera Seguina?

Dallas na domácím ledě vyhrál sedm utkání v řadě a v sobotu v noci se bude snažit skvělou sérii prodloužit proti St. Louis Blues. Posledním týmem, který dokázal v American Airlines Center zvítězit, byl tým Pittsburgh. Penguins se představili v Dallasu 27. října a zvítězili nad Stars 3:0, stejně jako v posledním střetnutí Chicago.
    Dallas tvrdí muziku a chystá se na úřadující šampióny St. Louis
    Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jamie and the guys ready to rock ????

Příspěvek sdílený Dallas Stars (@dallasstars),

Dallas vyrovnal rekord organizace, když vyhrál sedm utkání v řadě a v posledním zápase prohrál na ledě Chicaga. Stars rekordní osmé vítězství těsně uniklo a vrátit se zpět na vítěznou dráhu mohou v sobotu v noci, kdy na domácím ledě v American Airlines Center hostí úřadující šampióny ze St. Louis. Dokáží zvítězit?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 57. Hintz (Comeau, R. Polák) – 16. Parayko (R. O'Reilly, Perron), 58. R. O'Reilly (Barbašev, Bouwmeester), 60. Barbašev (Perron, B. Schenn)

Rozhodčí: Gord Dwyer, Tim Peel. Čároví: Darren Gibbs, Trent Knor

Diváci: 18532