Kralupy n. Vltavou – Černošice 1:0 (po pr.)
HK Kralupy nad Vltavou
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
SK Černošice
Sobota 30.11.2019, 18:15 • Zimní stadion Kralupy nad Vltavou • Krajská liga: Středočeský kraj • 12. kolo

49:31
    Další velká příležitost pro domácí. 2 trestné minuty dostává Karel Vladyka za hrubost.

46:25
    Do šance v protiútoku teď mířili Hanžl s Davídkem. Druhý jmenovaný byl při objíždějí obránce faulovaný podrážením, rozhodčí si toho však nevšiml a když vzápětí podrazil černošického protihráče Davídek, už se pískalo. Černošice si zahrají přesilovku.

43:15
    Za hrubost dostávají shodně 2 minuty kralupský Martin Hanžl a černošický Marek Pulkrab. Bude se hrát ve čtyřech.

41:09
    Třetí třetinu započnou Kralupy přesilovou hrou. Na 2 minuty na trestnou lavici za faul kolenem odchází Tomáš Brejcha.

37:15
    Roman Verbík teď neovládl emoce na Exnerově brankovišti a krosčekoval dotírajícího protihráče. Rozhodčímu stojícímu opodál to samozřejmě neuniklo a posílá urostlého obránce na 2 minuty na trestnou lavici.

34:28
    Přesilovou hru si zahrají Černošice. Za nedovolené bránění dostává 2 trestné minuty Jan Háva.

31:40
    Příležitost pro domácí tým. Za držení odchází na 2 minuty na trestnou Václav Krudenc (ČRN).

8:28
    Jakub Verbík teď zabránil černošické šanci vyseknutím hole hostujícího útočníka a dostává 2 minuty. Přesilovka pro Černošice.