Dijon – Méty 2:2 (kon.) | Marseille – Nîmes 3:1 (kon.) | Monaco – Lille 5:1 (kon.)
Montpellier – Brest 4:0 (kon.) | Nantes – Angers 1:2 (kon.) | Nice – Toulouse 3:0 (kon.)
PSG – Amiens 4:1 (kon.) | Remeš – Lyon 1:1 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:0 (kon.)
Štrasburk – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
RC Štrasburk
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 21.12.2019, 20:45 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo
    73. Ryad BOUDEBOUZ - 2:1

73
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Tak přeci se ASSE dostalo znovu na dostřel! K rozehrání pokutového kopu se postavil RYAD BOUDEBOUZ, jenž si vybral levý spodní roh branky. Naopak Matz Sels se vydal na druhou stranu.
    62. Adrien THOMASSON - 2:0

62
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku!!
    Krásnou přihrávkou za obranu se z vlastní poloviny prezentoval opět Anthony Caci. ADRIEN THOMASSON pak postupoval sám na brankáře Ruffiera, jehož placírkou obstřelil a zamířil tak přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Anthony Caci.
    23. Ludovic AJORQUE - 1:0

23
    Jen jsem to dopsal a Štrasburk už se raduje z úvodního gólu! Na levé straně dostal hodně prostoru k centru Anthony Caci, jenž našel ve vápně spoluhráče. LUDOVIC AJORQUE byl sice zády k brance, přesto usměrnil míč k zadní tyči, kam se Stéphane Ruffier nemohl dostat. Asistence: Anthony Caci.

Michal Luxa

Branky: 23. Ajorque (Caci), 62. Thomasson (Caci) – 73. Boudebouz (pen.)

Karty:   61. Thomasson (SSG), 78. Da Costa (SSG), 90+1. Carole (SSG) – 67. Nordin (SET), 82. Trauco (SET)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 1:1. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 16:13.
    RC Štrasburk: Sels – Lala, S. Mitrović (C), L. Koné, Caci – Fofana, Djiku, Liénard (66. Carole) – Thomasson (90. Sissoko) – Mothiba (46. Da Costa), Ajorque.
    Náhradníci: Kamara – Zohi, Da Costa, Corgnet, Prcić, Carole, Sissoko.

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Palencia (58. Abi), Debuchy, Fofana, Trauco – M. Camara, Youssouf (87. Perrin), M'Vila – Nordin, Boudebouz (76. Berić), Benkhedim.
    Náhradníci: Moulin – Berić, Perrin, Moukoudi, Kolodziejczak, Abi, Tshibuabua.

Rozhodčí: Thual – Viala, Drouet