Florida – Dallas | 7:4 (kon.) | | | New Jersey – Washington | 3:6 (kon.) | | | NY Rangers – Toronto | 3:6 (kon.) |
Edmonton – Pittsburgh | 2:5 (kon.) | | | Buffalo – Los Angeles | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – Anaheim | 5:6 (1:2 po s.n.) |
Minnesota – Winnipeg | 0:6 (kon.) |
Kunlun – N.Novgorod | 2:7 (kon.) | | | Vladivostok – Minsk | 5:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Nižněkamsk | 2:1 (po pr.) |
Jaroslavl – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Jokerit – Riga | 5:3 (kon.) | | | Kazaň – Novosibirsk | 0:3 (kon.) |
Omsk – Ufa | 2:1 (kon.) |
Znojmo – Dornbirn | 5:2 (kon.) |
Německo – Finsko | 1:6 (kon.) | | | Rusko – Kazachstán | 5:0 (kon.) |
Česko – Rusko | 2:3 (kon.) |
Trutnov – Dvůr Králové n. L. | 0:6 (kon.) | | | Kopřivnice – Havlíčkův Brod | 2:1 (po pr.) | | | SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 2:4 (kon.) |
Kolín – Klatovy | 4:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Nový Jičín | 4:0 (kon.) | | | David Servis – Příbram | 2:9 (kon.) |
China Golden Dragon – Kobra | 4:13 (kon.) | | | Tábor – Písek | 7:4 (kon.) | | | Jablonec n/N – Nová Paka | 4:3 (kon.) |
Řisuty – Bílina | 9:3 (kon.) | | | Děčín – Vrchlabí | 3:6 (kon.) | | | Opava – Mor. Budějovice | 5:3 (kon.) |
Česko – Rusko | 0:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – V.Popovice | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Pelhřimov – Radomyšl | 4:3 (kon.) | | | Kolín B – Kralupy n. Vltavou | 3:8 (kon.) |
Vačice – HC Čápi | 8:3 (kon.) | | | AHC Dynamo – Marsy Klatovy | 6:1 (kon.) |
konec
Avangard Omsk
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
Salavat Julajev Ufa
52:28
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Nikita Sošnikov – 2 min., podrážení).
|
|
45:17
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Michail Pašnin – 2 min., hákování).
|
|
37:05
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Danil Baškirov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
35:04
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Sven Andrighetto – 2 min., podrážení).
|
|
32:34
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Nikita Sošnikov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
28:40
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Bondarev – 2 min., podrážení).
|
|
23:22
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Sergej Šumakov – 2 min., hákování).
|
|
20:56
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Nikita Sošnikov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
16:48
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Jemelin – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
13. Martynov (Vojnov, Košelev), 50. Vojnov (Širokov, Andrighetto) – 31. Hartikainen (Omark, Sošnikov)
Rozhodčí: Akuzovskij, Gofman – Zacharenkov, Ivanov
Diváci: 4 957
Neproměněná penalta:
Avangard Omsk:
Bobkov (Garipov) – Bondarev, Pokka, Franson, Jemelin (C), Vojnov, Martynov – Širokov (A), Gračjov, Andrighetto – Klinkhammer, Beck (A), K. Semjonov – Košelev, Pjanov, Šumakov – Stas, Dědunov, Jaremčuk – A. Potapov.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Karejev (Metsola) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Pašnin, A. Semjonov – Hartikainen, Chochrjakov, Omark (A) – Kartajev, Burmistrov (A), Sošnikov – Kugryšev, V. Žarkov, Kadějkin – Gimatov, Amirov, Pimenov – Baškirov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Karejev (Metsola) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Pašnin, A. Semjonov – Hartikainen, Chochrjakov, Omark (A) – Kartajev, Burmistrov (A), Sošnikov – Kugryšev, V. Žarkov, Kadějkin – Gimatov, Amirov, Pimenov – Baškirov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Akuzovskij, Gofman – Zacharenkov, Ivanov
Diváci: 4 957
Daniel Fekets
@DFekets