Engineers Prague – Black Dogs Budweis 4:0 (kon.)
ČVUT Engineers Prague
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Black Dogs Budweis
Neděle 22.12.2019, 11:35 • Zimní stadion Hvězda Praha, Praha 6 (Vokovice) • Univerzitní liga ledního hokeje • 13. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek neděle. Na početnou! (13:37:23)

Na Hvězdě je dohráno, poslední utkání ULLH v roce 2019 končí jasným vítězstvím Engineers 4:0. Pražané měli po většinu dnešního střetnutí nad svým soupeřem jasnou převahu a tři body berou naprosto zaslouženě, Black Dogs za celých šedesát minut nebyli schopni Maštalířského svatyni nějak vážněji ohrozit.

59:42
    Svoboda po úspěšném zákroku osmnáct sekund před koncem podržel kotouč, buly proběhne po jeho levici.

59:20
    Střela z modré čáry prosvištěla kolem Maštalířského branky, domácí gólman nemusel vůbec zasahovat.

58:47
    Engineers navzdory početní výhodě Black Dogs situaci zvládají na jedničku, o jejich vítězství už je rozhodnuto.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:58
    Šuhaj chtěl nahrát kotouč k opačné tyči volnému spoluhráči, nabídku ale zachytil jeden z domácích.

Dnešní utkání sleduje 54 diváků.

57:27
    Po krátké kombinaci se na kotouč dostal Šafář, jehož střela ale Maštalířského nepřekvapila.

56:47
    Engineers tak až do konce základní hrací doby hrají ve čtyřech, vstřelí hosté aspoň čestný gól?

55:57
    Vojtěch Potocký (ENG) na kruhu ostře krosčekoval Tintěru, za což dostává pětiminutový trest a osobák do konce utkání. Na trestné jej zastoupí Tomáš Searle.

55:47
    Engineers zamkli soupeře v jeho obranném pásmu. Uvidíme, co svěřenci Daniela Fukse vymyslí tentokrát.

55:08
    Stále se hraje ve čtyřech na obou stranách, Tintěrova střela nyní uvízla v Maštalířského výstroji.

53:58
    Čtyři branky stačí, drahoušku. Na posledních pár minut Svobodu v hostující kleci vystřídá David Prušák.

53:58
    Engineers právě vstřelili branku!
    Pražané necelých šest minut před koncem zvyšují na 4:0 a pojišťují si své dnešní vítězství! Z levé strany Svobodu prostřelil JAN RAITERMAN a vyhnal jej z klece. Asistence: Jakub Káník.

53:24
    Poměr sil na ledové ploše se vyrovná, za hákování je vyloučen Petr Janásek (ENG).

52:18
    Hráčská lavice Budweis dostává dva menší tresty, jeden za příliš mnoho hráčů a druhý za nesportovní chování. Oba odpyká obránce Jan Vávra (BDB).

50:46
    Postavení mimo hru Českých Budějovic teď na pár sekund přerušuje průběh třetí části.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 3. Hyršl (Burda, Kolář), 22. Ujfaluši (Kulich, Janásek), 40. Káník (Kulich, Josefus), 54. Raiterman (Káník)

ČVUT Engineers Prague: Maštalířský (Příhoda) – Žáček, Kulich, Klement, Raiterman, Searle, Vobořil, Janásek (C) – Josefus, Burda, Vopat, Suda, Hyršl (A), Potocký, Káník, Zdvořáček, Chlouba, Veber, Ujfaluši (A), Dudák, Kolář.
    Black Dogs Budweis: Svoboda (54. Prušák) – Grauer, Sitter (C), Hubata, Šafář, Vávra, Hrůša, Tintěra, Kříž – Grossmann, Fiala, Vochozka, Rolínek, Masopust, Prášek, Sumerauer, Šuhaj.

Rozhodčí: Jechoutek – Dědek, Teršíp.