Vladivostok – Chabarovsk 0:2 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Dynamo Moskva 5:4 (2:0 po s.n.)
Soči – Spartak Moskva 1:0 (po pr.) | Čerepovec – Petrohrad 3:2 (po pr.)
Severstal Čerepovec
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
SKA Petrohrad
Neděle 29.12.2019, 15:30 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:52:49)

V dnešním utkání žádní Češi nebo Slováci nenastoupili.

Severstal Čerepovec zvítězil v souboji s favorizovaným Petrohradem 3:2. O svém vítězství musel rozhodnout až v prodloužení, kde se 27 vteřin před koncem prosadil parádní individuální akci Geraskin.

64:33 Igor GERASKIN - 3:2

64:33
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí rozhodují o vítězství v dnešním utkání! IGOR GERASKIN se dokázal v prodloužení prosadit po výpadu ze středního pásma, objetí bránícího Kagarlického a zakroužení před brankoviště, kde poslal puk k levé tyči. Asistence: Alexandr Petunin, Nikita Chlystov.

64:01
    Blíží se nutnost rozhodnout o vítězích v nájezdech. Puk je ve středním pásmu.

63:17
    Morozov se snažil vypálit z pravé strany brankoviště, trefil nohu Hellberga.

62:09
    Rychlé útoky z obou stran, nájezdy Petrohradu i Čerepovce ovšem úspěšně vyřešili brankáři.

61:22
    Vhazuje se před brankou Podjapolského.

60:47
    Hra se přesunula zase před Hellberga, také ovšem bez zakončení.

60:24
    Rychlý průnik hostů, kteří se řítili k brance ve dvou. Ale nepovedlo se jim vůbec vystřelit.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Zakázané uvolnění domácích ještě vrátí hru před Podjapolského.

59:40
    Děrgačov ve výborné pozici napálil puk do brankáře domácích. Lehtera se k dorážce nedostal.

59:12
    Podjapolskij zastavil střelu Kemppainena a přerušil hru svou lapačkou.

58:55
    Hosté zápolí o puk v útočném pásmu. Nedaří se jim vymanit od mantinelu.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 3. A. Alexejev (Kudako, J. Morozov), 38. Kodola (Petunin, Vovčenko), 65. Geraskin (Petunin, N. Chlystov) – 18. Zub (Tokranov, Lehterä), 29. Kuzmenko (Ožiganov)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Chochlov, Makejev, A. Kulda, N. Chlystov, Kudako, Sizov, Rogov – Trubačjov, Monachov, Jakimov – Kodola, Vovčenko, Petunin – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – Markovin, A. Alexejev, Gračjov – J. Morozov.
    SKA Petrohrad: Hellberg (Melničuk) – Bengtsson, Zubarev, Ožiganov, Tokranov, Dyblenko, Zub, Zemčonok – S. Plotnikov, Lehterä, Tkačjov – Kemppainen, Kagarlickij, Jakupov – M. Aaltonen, Burdasov, Kuzmenko – Kablukov, Děrgačov, Ketov – Karpov.