Chabarovsk – Kazaň 2:3 (0:2 po s.n.) | Kunlun – Novosibirsk 4:5 (1:2 po s.n.) | Barys – Ufa 5:3 (kon.)
Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Čerepovec – Jekatěrinburg 3:1 (kon.) | N.Novgorod – Soči 2:1 (po pr.)
CSKA Moskva – Minsk 5:1 (kon.) | Petrohrad – Riga 3:0 (kon.) | Viťaz – Jokerit 2:3 (kon.)
Barys Nur-Sultan
5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
Salavat Julajev Ufa
Úterý 14.01.2020, 14:30 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů se těším na počtenou! (17:06:51)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 30:39 (10:11, 12:17, 8:11)
    Zblokované střely – 15:11
    Vyhraná vhazování – 33:31
    Trestné minuty – 2:2
    Hity – 11:18

Hokejisté Barysu nakonec poráží Ufu 5:3. Do třetí třetiny se vstupovalo za stavu 3:2 pro domácí. Hosté dokázali srovnat hned ve 43. minutě zásluhou Vjačeslava Soloduchina, který zblízka nadvakrát přehodil beton brankáře Karlssona. Poté už to bylo kdo z koho a štěstí se nakonec usmálo na Barys. V 56. minutě domácí ujeli do přečíslení 2 na 1 a Arkadij Šestakov přidal svou druhou trefu v zápase. O 49 sekund později pak střelou od modré čáry zpečetil výsledek Atte Ohtamaa.

59:59
    V posledních sekundách zápasu ještě minul prázdnou branku Ufy Pavel Akolzin.

59:22
    Blacker dostal puk z domácí obranné třetiny, Akolzin ho pak nasměroval až za branku Ufy.

59:11
    Sakari Manninen si na Karlssona nepřišel. Gólman Barysu našel puk ve výstroji.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetina a možná i celého zápasu.

58:02
    Hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:41
    Ufa si vyžádala oddechový čas. Metsola už zůstane na střídačce!

57:41
    Zakázané uvolnění Barysu. Tohle teď domácím stačí.

57:30
    Hosty zastavilo postavení mimo hru.
    56:22 Atte OHTAMAA - 5:3

56:22
    Barys právě vstřelil branku!
    Domácí vzápětí zvyšují na rozdíl dvou branek! Čistým průstřelem od modré čáry se o to postaral ATTE OHTAMAA, který využil, že měl Metsola zakrytý výhled – 5:3. Asistence: Dmitrij Gurkov a Jegor Petuchov.
    55:33 Arkadij ŠESTAKOV - 4:3

55:33
    Domácí strhávají vedení zpět na svou stranu! Curtis Valk založil přihrávkou doleva na Nikitu Michajlise přesilovou situaci 2 na 1. Michajlis ji v útočném pásmu vyřešil pasem na ARKADIJE ŠESTAKOVA a ten z první překonal přesouvajícího se Metsolu. Asistence: Nikita Michajlis a Curstis Valk.

54:09
    Po přihrávce Sergejeva střílel od modré Lisovec. Jeho rána byla zastavena ještě před brankářem Karlssonem.

53:25
    Hosté odpálili puk tak, že se nepískalo zakázané uvolnění. Obránci Barysu tak musejí rozehrávat.

53:12
    Ofsajd domácích. Následuje reklamní přestávka.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 5. Boyd (Blacker), 15. Boyd (Akolzin), 27. Šestakov (Valk), 56. Šestakov (Michajlis, Valk), 57. Ohtamaa (Gurkov, Petuchov) – 9. Kartajev (Omark, A. Semjonov), 28. Kadějkin (Lisovec), 43. Soloduchin (V. Žarkov)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Pasquale) – Ohtamaa, Blacker, Dietz (C), Metalnikov, Makljukov, Šalapov, Orechov – R. Starčenko (A), Knight, Videll – Šestakov, Valk, Michajlis – Akolzin, Ševčenko, Boyd (A) – Musorov, Gurkov, Petuchov – Sagadejev.
    Salavat Julajev Ufa: Karejev (27. Metsola) – A. Semjonov, Larsen, Koledov, Arzamascev, Lisovec, Ar. Sergejev, Muchamadullin – Hartikainen, Kartajev, Omark (C) – Sošnikov (A), Chochrjakov, Manninen – V. Žarkov, Kadějkin, Soloduchin – Gimatov, Burmistrov (A), Kručinin – Baškirov.

Rozhodčí: Romasko, Morozov – Sivov, Šalagin