Conor McGregor - Donald Cerrone | Vítěz: C. McGregor (TKO) (kon.) |
Stíhací závod žen, 10 km, Ruhpolding | Vítěz: T. Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | Stíhací závod mužů, 12,5 km, Ruhpolding | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
New Orleans Saints - Tampa Bay Buccaneers | (*00:40) | | | Kansas City Chiefs - Tennessee Titans | 35:24 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | | | Paralelní obří slalom žen, Sestriere | Vítěz: C. Direzová (FRA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Muži HS142, Titisee-Neustadt | Vítěz: D. Kubacki (POL) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km klasicky, Nové Město | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Nové Město | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
konec
SP - Stíhací závod mužů, 12,5 km, Ruhpolding
Vítěz: M. Fourcade (FRA)
Matěj Vybíral
Konečné pořadí
1. Martin Fourcade (FRA) 3:26,8 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,6 (1)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +46,0 (1)
4. Simon Desthieux (FRA) +46,1 (1)
5. Benedikt Doll (GER) +52,2 (1)
6. Emilien Jacquelin (FRA) +1:04,9 (3)
7. Tarjei Bø (NOR) +1:05,4 (1)
8. Antonin Guigonnat (FRA) +1:06,4 (1)
9. Johannes Dale (NOR) +1:07,4 (4)
10. Alexandr Loginov (RUS) +1:08,7 (2)
11. Artěm Prima (UKR) +1:09,0 (2)
12. Philipp Nawrath (GER) +1:19,7 (3)
13. Jakov Fak (SLO) +1:26,5 (2)
14. Arnd Peiffer (GER) +1:26,5 (1)
15. Fabien Claude (FRA) +1:37,1 (3)
16. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:37,3 (2)
17. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:48,1 (2)
18. Ondřej Moravec (CZE) +1:59,2 (0)
19. Roman Rees (GER) +2:03,2 (2)
20. Lars Helge Birkeland (NOR) +2:13,2 (0)
21. Michal Krčmář (CZE) +2:26,6 (1)
22. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:30,8 (0)
23. Matvej Jelisejev (RUS) +2:33,5 (4)
24. Johannes Kühn (GER) +2:34,2 (6)
25. Julian Eberhard (AUT) +2:38,1 (5)
26. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:38,5 (5)
27. Raman Jaljotnau (BLR) +2:38,7 (3)
28. Aleksander Fjeld Andersen (NOR) +2:42,1 (2)
29. Anton Dudčenko (UKR) +2:48,6 (1)
30. Nikita Lobastov (BLR) +2:48,6 (2)
31. Rok Tršan (SLO) +2:58,0 (2)
32. Sean Doherty (USA) +2:58,7 (4)
33. Dominik Windisch (ITA) +3:00,1 (4)
34. Benjamin Weger (SUI) +3:00,2 (3)
35. Dominik Landertinger (AUT) +3:01,4 (3)
36. Felix Leitner (AUT) +3:01,7 (3)
37. Philipp Horn (GER) +3:06,4 (4)
38. Eduard Latypov (RUS) +3:16,6 (4)
39. Jesper Nelin (SWE) +3:19,1 (4)
40. Sergej Semjonov (UKR) +3:24,7 (2)
...
45. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:51,6 (5)
Pořadí po 4. střelbě
1. Martin Fourcade (FRA) 25:42,2 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +20,3 (1)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +59,6 (1)
4. Simon Desthieux (FRA) +1:00,7 (1)
5. Benedikt Doll (GER) +1:01,6 (1)
------
18. Ondřej Moravec (CZE) +2:02,2 (0)
21. Michal Krčmář (CZE) +2:28,9 (1)
Pořadí po 3. střelbě
1. Martin Fourcade (FRA) 19:20,7 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +19,5 (1)
3. Simon Desthieux (FRA) +33,2 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +34,3 (0)
5. Benedikt Doll (GER) +57,7 (1)
------
19. Ondřej Moravec (CZE) +1:53,5 (0)
22. Michal Krčmář (CZE) +2:19,3 (1)
47, Jakub Štvrtecký (CZE) +3:20,5 (4)
Pořadí po 2. střelbě
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 13:02,7 (0)
2. Martin Fourcade (FRA) +1,0 (0)
3. Benedikt Doll (GER) +22,2 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +24,7 (0)
5. Simon Desthieux (FRA) +26,6 (0)
----------
21. Michal Krčmář (CZE) +1:41,5 (0)
22. Ondřej Moravec (CZE) +1:42,1 (0)
46. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:31,6 (2)
Pořadí po 1. střelbě
1. Martin Fourcade (FRA) 6:38,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2,2 (0)
3. Benedikt Doll (GER) +17,8 (0)
4. Simon Desthieux (FRA) +21,0 (0)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +21,5 (0)
-----
24. Ondřej Moravec (CZE) +1:34,4 (0)
30. Michal Krčmář (CZE) +1:41,5 (0)
32. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:43,0 (0)
Startovní listina
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +3
3. Benedikt Doll (GER) +12,0
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +22
5. Simon Desthieux (FRA) +24
6. Fabien Claude (FRA) +24
7. Philipp Nawrath (GER) +25
8. Artěm Prima (UKR) +27
9. Johannes Kühn (GER) +32
10. Dmitro Pidručnij (UKR) +35
11. Alexandr Loginov (RUS) +44
12. Emilien Jacquelin (FRA) +45
13. Antonin Guigonnat (FRA) +47
14. Jakov Fak (SLO) +47
15. Sebastian Samuelsson (SWE) +49
16. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +51
17. Matvej Jelisejev (RUS) +51
18. Julian Eberhard (AUT) +58
19. Roman Rees (GER) +59
20. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:02
21. Sean Doherty (USA) +1:03
22. Arnd Peiffer (GER) +1:05
23. Raman Jaljotnau (BLR) +1:07
24. Philipp Horn (GER) +1:10
25. Dominik Windisch (ITA) +1:10
26. Vytautas Strolia (LTU) +1:10
27. Johannes Dale (NOR) +1:12
28. Tarjei Bø (NOR) +1:12
29. Thierry Langer (BEL) +1:15
30. Ondřej Moravec (CZE) +1:20
31. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:22
32. Thomas Bormolini (ITA) +1:27
33. Benjamin Weger (SUI) +1:27
34. Florent Claude (BEL) +1:31
35. Klemen Bauer (SLO) +1:31
36. Sergej Semjonov (UKR) +1:32
37. Anton Dudčenko (UKR) +1:33
38. Michal Krčmář (CZE) +1:33
39. Dominik Landertinger (AUT) +1:33
40. Peppe Femling (SWE) +1:33
41. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:35
42. Serafin Wiestner (SUI) +1:35
43. Rok Tršan (SLO) +1:39
44. Nikita Lobastov (BLR) +1:39
45. Jesper Nelin (SWE) +1:41
46. Aleksander Fjeld Andersen (NOR) +1:43
47. Jules Burnotte (CAN) +1:44
48. Anton Smolski (BLR) +1:44
49. Felix Leitner (AUT) +1:47
50. Tero Seppälä (FIN) +1:47
51. Christian Gow (CAN) +1:49
52. Timofej Lapšin (KOR) +1:50
53. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:52
54. Dimitar Gerdžikov (BUL) +1:53
55. Eduard Latypov (RUS) +1:59
56. Kalev Ermits (EST) +2:00
57. Mario Dolder (SUI) +2:01
58. Jake Brown (USA) +2:02
59. Leif Nordgren (USA) +2:04
60. Scott Gow (CAN) +2:05
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Martin Fourcade (FRA) 447 b.
2. Simon Desthieux (FRA) 392 b.
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 382 b.
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 374 b.
5. Alexandr Loginov (RUS) 359 b.
6. Tarjei Bø (NOR) 355 b.
7. Emilien Jacquelin (FRA) 342 b.
8. Erlend Bjøntegaard (NOR) 301 b.
9. Benedikt Doll (GER) 290 b.
10. Johannes Dale (NOR) 290 b.
...
22. Michal Krčmář (CZE) 148 b.
28. Ondřej Moravec (CZE) 103 b.
42. Jakub Štvrtecký (CZE) 58 b.
61. Adam Václavík (CZE) 19 b.
68. Michal Šlesingr (CZE) 12 b.
72. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
1. Martin Fourcade (FRA) 3:26,8 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,6 (1)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +46,0 (1)
4. Simon Desthieux (FRA) +46,1 (1)
5. Benedikt Doll (GER) +52,2 (1)
6. Emilien Jacquelin (FRA) +1:04,9 (3)
7. Tarjei Bø (NOR) +1:05,4 (1)
8. Antonin Guigonnat (FRA) +1:06,4 (1)
9. Johannes Dale (NOR) +1:07,4 (4)
10. Alexandr Loginov (RUS) +1:08,7 (2)
11. Artěm Prima (UKR) +1:09,0 (2)
12. Philipp Nawrath (GER) +1:19,7 (3)
13. Jakov Fak (SLO) +1:26,5 (2)
14. Arnd Peiffer (GER) +1:26,5 (1)
15. Fabien Claude (FRA) +1:37,1 (3)
16. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:37,3 (2)
17. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:48,1 (2)
18. Ondřej Moravec (CZE) +1:59,2 (0)
19. Roman Rees (GER) +2:03,2 (2)
20. Lars Helge Birkeland (NOR) +2:13,2 (0)
21. Michal Krčmář (CZE) +2:26,6 (1)
22. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:30,8 (0)
23. Matvej Jelisejev (RUS) +2:33,5 (4)
24. Johannes Kühn (GER) +2:34,2 (6)
25. Julian Eberhard (AUT) +2:38,1 (5)
26. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:38,5 (5)
27. Raman Jaljotnau (BLR) +2:38,7 (3)
28. Aleksander Fjeld Andersen (NOR) +2:42,1 (2)
29. Anton Dudčenko (UKR) +2:48,6 (1)
30. Nikita Lobastov (BLR) +2:48,6 (2)
31. Rok Tršan (SLO) +2:58,0 (2)
32. Sean Doherty (USA) +2:58,7 (4)
33. Dominik Windisch (ITA) +3:00,1 (4)
34. Benjamin Weger (SUI) +3:00,2 (3)
35. Dominik Landertinger (AUT) +3:01,4 (3)
36. Felix Leitner (AUT) +3:01,7 (3)
37. Philipp Horn (GER) +3:06,4 (4)
38. Eduard Latypov (RUS) +3:16,6 (4)
39. Jesper Nelin (SWE) +3:19,1 (4)
40. Sergej Semjonov (UKR) +3:24,7 (2)
...
45. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:51,6 (5)
Pořadí po 4. střelbě
1. Martin Fourcade (FRA) 25:42,2 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +20,3 (1)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +59,6 (1)
4. Simon Desthieux (FRA) +1:00,7 (1)
5. Benedikt Doll (GER) +1:01,6 (1)
------
18. Ondřej Moravec (CZE) +2:02,2 (0)
21. Michal Krčmář (CZE) +2:28,9 (1)
Pořadí po 3. střelbě
1. Martin Fourcade (FRA) 19:20,7 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +19,5 (1)
3. Simon Desthieux (FRA) +33,2 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +34,3 (0)
5. Benedikt Doll (GER) +57,7 (1)
------
19. Ondřej Moravec (CZE) +1:53,5 (0)
22. Michal Krčmář (CZE) +2:19,3 (1)
47, Jakub Štvrtecký (CZE) +3:20,5 (4)
Pořadí po 2. střelbě
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 13:02,7 (0)
2. Martin Fourcade (FRA) +1,0 (0)
3. Benedikt Doll (GER) +22,2 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +24,7 (0)
5. Simon Desthieux (FRA) +26,6 (0)
----------
21. Michal Krčmář (CZE) +1:41,5 (0)
22. Ondřej Moravec (CZE) +1:42,1 (0)
46. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:31,6 (2)
Pořadí po 1. střelbě
1. Martin Fourcade (FRA) 6:38,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2,2 (0)
3. Benedikt Doll (GER) +17,8 (0)
4. Simon Desthieux (FRA) +21,0 (0)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +21,5 (0)
-----
24. Ondřej Moravec (CZE) +1:34,4 (0)
30. Michal Krčmář (CZE) +1:41,5 (0)
32. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:43,0 (0)
Startovní listina
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +3
3. Benedikt Doll (GER) +12,0
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +22
5. Simon Desthieux (FRA) +24
6. Fabien Claude (FRA) +24
7. Philipp Nawrath (GER) +25
8. Artěm Prima (UKR) +27
9. Johannes Kühn (GER) +32
10. Dmitro Pidručnij (UKR) +35
11. Alexandr Loginov (RUS) +44
12. Emilien Jacquelin (FRA) +45
13. Antonin Guigonnat (FRA) +47
14. Jakov Fak (SLO) +47
15. Sebastian Samuelsson (SWE) +49
16. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +51
17. Matvej Jelisejev (RUS) +51
18. Julian Eberhard (AUT) +58
19. Roman Rees (GER) +59
20. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:02
21. Sean Doherty (USA) +1:03
22. Arnd Peiffer (GER) +1:05
23. Raman Jaljotnau (BLR) +1:07
24. Philipp Horn (GER) +1:10
25. Dominik Windisch (ITA) +1:10
26. Vytautas Strolia (LTU) +1:10
27. Johannes Dale (NOR) +1:12
28. Tarjei Bø (NOR) +1:12
29. Thierry Langer (BEL) +1:15
30. Ondřej Moravec (CZE) +1:20
31. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:22
32. Thomas Bormolini (ITA) +1:27
33. Benjamin Weger (SUI) +1:27
34. Florent Claude (BEL) +1:31
35. Klemen Bauer (SLO) +1:31
36. Sergej Semjonov (UKR) +1:32
37. Anton Dudčenko (UKR) +1:33
38. Michal Krčmář (CZE) +1:33
39. Dominik Landertinger (AUT) +1:33
40. Peppe Femling (SWE) +1:33
41. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:35
42. Serafin Wiestner (SUI) +1:35
43. Rok Tršan (SLO) +1:39
44. Nikita Lobastov (BLR) +1:39
45. Jesper Nelin (SWE) +1:41
46. Aleksander Fjeld Andersen (NOR) +1:43
47. Jules Burnotte (CAN) +1:44
48. Anton Smolski (BLR) +1:44
49. Felix Leitner (AUT) +1:47
50. Tero Seppälä (FIN) +1:47
51. Christian Gow (CAN) +1:49
52. Timofej Lapšin (KOR) +1:50
53. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:52
54. Dimitar Gerdžikov (BUL) +1:53
55. Eduard Latypov (RUS) +1:59
56. Kalev Ermits (EST) +2:00
57. Mario Dolder (SUI) +2:01
58. Jake Brown (USA) +2:02
59. Leif Nordgren (USA) +2:04
60. Scott Gow (CAN) +2:05
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Martin Fourcade (FRA) 447 b.
2. Simon Desthieux (FRA) 392 b.
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 382 b.
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 374 b.
5. Alexandr Loginov (RUS) 359 b.
6. Tarjei Bø (NOR) 355 b.
7. Emilien Jacquelin (FRA) 342 b.
8. Erlend Bjøntegaard (NOR) 301 b.
9. Benedikt Doll (GER) 290 b.
10. Johannes Dale (NOR) 290 b.
...
22. Michal Krčmář (CZE) 148 b.
28. Ondřej Moravec (CZE) 103 b.
42. Jakub Štvrtecký (CZE) 58 b.
61. Adam Václavík (CZE) 19 b.
68. Michal Šlesingr (CZE) 12 b.
72. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
1. Martin Fourcade (FRA) 3:26,8 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,6 (1)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +46,0 (1)
4. Simon Desthieux (FRA) +46,1 (1)
5. Benedikt Doll (GER) +52,2 (1)
6. Emilien Jacquelin (FRA) +1:04,9 (3)
7. Tarjei Bø (NOR) +1:05,4 (1)
8. Antonin Guigonnat (FRA) +1:06,4 (1)
9. Johannes Dale (NOR) +1:07,4 (4)
10. Alexandr Loginov (RUS) +1:08,7 (2)
11. Artěm Prima (UKR) +1:09,0 (2)
12. Philipp Nawrath (GER) +1:19,7 (3)
13. Jakov Fak (SLO) +1:26,5 (2)
14. Arnd Peiffer (GER) +1:26,5 (1)
15. Fabien Claude (FRA) +1:37,1 (3)
16. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:37,3 (2)
17. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:48,1 (2)
18. Ondřej Moravec (CZE) +1:59,2 (0)
19. Roman Rees (GER) +2:03,2 (2)
20. Lars Helge Birkeland (NOR) +2:13,2 (0)
21. Michal Krčmář (CZE) +2:26,6 (1)
22. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:30,8 (0)
23. Matvej Jelisejev (RUS) +2:33,5 (4)
24. Johannes Kühn (GER) +2:34,2 (6)
25. Julian Eberhard (AUT) +2:38,1 (5)
26. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:38,5 (5)
27. Raman Jaljotnau (BLR) +2:38,7 (3)
28. Aleksander Fjeld Andersen (NOR) +2:42,1 (2)
29. Anton Dudčenko (UKR) +2:48,6 (1)
30. Nikita Lobastov (BLR) +2:48,6 (2)
31. Rok Tršan (SLO) +2:58,0 (2)
32. Sean Doherty (USA) +2:58,7 (4)
33. Dominik Windisch (ITA) +3:00,1 (4)
34. Benjamin Weger (SUI) +3:00,2 (3)
35. Dominik Landertinger (AUT) +3:01,4 (3)
36. Felix Leitner (AUT) +3:01,7 (3)
37. Philipp Horn (GER) +3:06,4 (4)
38. Eduard Latypov (RUS) +3:16,6 (4)
39. Jesper Nelin (SWE) +3:19,1 (4)
40. Sergej Semjonov (UKR) +3:24,7 (2)
...
45. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:51,6 (5)
Absolutní dominanci předvedl po Oberhofu i v Ruhpoldingu Martin Fourcade, který opět suverénně zvítězil. Na stupních vítězů ho doprovodí Quentin Fillon Maillet a až v cílové rovince narušil francouzskou dominanci Nor Vetle Sjastad Christiansen, jenž předjel Simona Desthieuxe.
1. Martin Fourcade (FRA) 25:42,2 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +20,3 (1)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +59,6 (1)
4. Simon Desthieux (FRA) +1:00,7 (1)
5. Benedikt Doll (GER) +1:01,6 (1)
------
18. Ondřej Moravec (CZE) +2:02,2 (0)
21. Michal Krčmář (CZE) +2:28,9 (1)
1. Martin Fourcade (FRA) 19:20,7 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +19,5 (1)
3. Simon Desthieux (FRA) +33,2 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +34,3 (0)
5. Benedikt Doll (GER) +57,7 (1)
------
19. Ondřej Moravec (CZE) +1:53,5 (0)
22. Michal Krčmář (CZE) +2:19,3 (1)
47, Jakub Štvrtecký (CZE) +3:20,5 (4)
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 13:02,7 (0)
2. Martin Fourcade (FRA) +1,0 (0)
3. Benedikt Doll (GER) +22,2 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +24,7 (0)
5. Simon Desthieux (FRA) +26,6 (0)
----------
21. Michal Krčmář (CZE) +1:41,5 (0)
22. Ondřej Moravec (CZE) +1:42,1 (0)
46. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:31,6 (2)
1. Martin Fourcade (FRA) 6:38,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2,2 (0)
3. Benedikt Doll (GER) +17,8 (0)
4. Simon Desthieux (FRA) +21,0 (0)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +21,5 (0)
-----
24. Ondřej Moravec (CZE) +1:34,4 (0)
30. Michal Krčmář (CZE) +1:41,5 (0)
32. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:43,0 (0)
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +3
3. Benedikt Doll (GER) +12,0
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +22
5. Simon Desthieux (FRA) +24
6. Fabien Claude (FRA) +24
7. Philipp Nawrath (GER) +25
8. Artěm Prima (UKR) +27
9. Johannes Kühn (GER) +32
10. Dmitro Pidručnij (UKR) +35
11. Alexandr Loginov (RUS) +44
12. Emilien Jacquelin (FRA) +45
13. Antonin Guigonnat (FRA) +47
14. Jakov Fak (SLO) +47
15. Sebastian Samuelsson (SWE) +49
16. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +51
17. Matvej Jelisejev (RUS) +51
18. Julian Eberhard (AUT) +58
19. Roman Rees (GER) +59
20. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:02
21. Sean Doherty (USA) +1:03
22. Arnd Peiffer (GER) +1:05
23. Raman Jaljotnau (BLR) +1:07
24. Philipp Horn (GER) +1:10
25. Dominik Windisch (ITA) +1:10
26. Vytautas Strolia (LTU) +1:10
27. Johannes Dale (NOR) +1:12
28. Tarjei Bø (NOR) +1:12
29. Thierry Langer (BEL) +1:15
30. Ondřej Moravec (CZE) +1:20
31. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:22
32. Thomas Bormolini (ITA) +1:27
33. Benjamin Weger (SUI) +1:27
34. Florent Claude (BEL) +1:31
35. Klemen Bauer (SLO) +1:31
36. Sergej Semjonov (UKR) +1:32
37. Anton Dudčenko (UKR) +1:33
38. Michal Krčmář (CZE) +1:33
39. Dominik Landertinger (AUT) +1:33
40. Peppe Femling (SWE) +1:33
41. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:35
42. Serafin Wiestner (SUI) +1:35
43. Rok Tršan (SLO) +1:39
44. Nikita Lobastov (BLR) +1:39
45. Jesper Nelin (SWE) +1:41
46. Aleksander Fjeld Andersen (NOR) +1:43
47. Jules Burnotte (CAN) +1:44
48. Anton Smolski (BLR) +1:44
49. Felix Leitner (AUT) +1:47
50. Tero Seppälä (FIN) +1:47
51. Christian Gow (CAN) +1:49
52. Timofej Lapšin (KOR) +1:50
53. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:52
54. Dimitar Gerdžikov (BUL) +1:53
55. Eduard Latypov (RUS) +1:59
56. Kalev Ermits (EST) +2:00
57. Mario Dolder (SUI) +2:01
58. Jake Brown (USA) +2:02
59. Leif Nordgren (USA) +2:04
60. Scott Gow (CAN) +2:05
Další vítězství oslavil zkušený Francouz Martin Fourcade, který se díky absenc Johannese Thingnese Bø dostal do žlutého dresu pro vedoucího závodníka Světového poháru. V parádním souboji o tři sekundy zdolal dalšího Francouze Fillona Mailleta, třetí skončil domácí Benedikt Doll.
1. Martin Fourcade (FRA) 447 b.
2. Simon Desthieux (FRA) 392 b.
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 382 b.
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 374 b.
5. Alexandr Loginov (RUS) 359 b.
6. Tarjei Bø (NOR) 355 b.
7. Emilien Jacquelin (FRA) 342 b.
8. Erlend Bjøntegaard (NOR) 301 b.
9. Benedikt Doll (GER) 290 b.
10. Johannes Dale (NOR) 290 b.
...
22. Michal Krčmář (CZE) 148 b.
28. Ondřej Moravec (CZE) 103 b.
42. Jakub Štvrtecký (CZE) 58 b.
61. Adam Václavík (CZE) 19 b.
68. Michal Šlesingr (CZE) 12 b.
72. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.