Mladá Boleslav – Třinec | 1:2 (kon.) |
Boston – Vegas | 3:2 (kon.) | | | NY Rangers – NY Islanders | 2:4 (kon.) | | | Carolina – Winnipeg | 4:1 (kon.) |
Philadelphia – Pittsburgh | 3:0 (kon.) | | | Chicago – Florida | 3:4 (kon.) |
Kunlun – Chabarovsk | 4:2 (kon.) |
David Servis – Písek | 2:1 (po pr.) | | | Tábor – Klatovy | 2:3 (kon.) | | | Kolín – Kobra | 4:3 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Bílina – Jablonec n/N | 5:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Trutnov | 7:0 (kon.) |
Děčín – Řisuty | 4:5 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – SHK Hodonín | 4:5 (po pr.) | | | Kopřivnice – Šumperk | 2:1 (po pr.) |
Val. Meziříčí – Opava | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Mor. Budějovice – Žďár n/S | 5:4 (kon.) | | | China Golden Dragon – Příbram | 1:14 (kon.) |
Česko – Slovensko | 4:5 (po pr.) |
Poruba – Havířov | 1:4 (kon.) |
Topoľčany – Skalica | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Martin – Dubnica | 4:2 (kon.) | | | Žilina – Trnava | 7:2 (kon.) |
Levice – Pov. Bystrica | 4:0 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Spišská N. Ves | 5:2 (kon.) |
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj | 1:2 (kon.) | | | Liberecký kraj – Kraj Vysočina | 0:3 (kon.) | | | Praha – Pardubický kraj | 5:3 (kon.) |
Olomoucký kraj – Zlínský kraj | 2:7 (kon.) | | | Ústecký kraj – Královéhradecký kraj | 2:3 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj | 4:2 (kon.) |
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj | 4:3 (kon.) | | | Kraj Vysočina – Jihočeský kraj | 4:1 (kon.) | | | Pardubický kraj – Středočeský kraj | 1:5 (kon.) |
Zlínský kraj – Liberecký kraj | 4:1 (kon.) | | | Praha – Ústecký kraj | 4:4 (kon.) | | | Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj | 3:0 (kon.) |
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj | 3:8 (kon.) | | | Jihočeský kraj – Plzeňský kraj | 3:6 (kon.) |
konec
China Golden Dragon
1:14
(0:4, 1:6, 0:4)
HC Baník Příbram
54:31
|
Vyloučení v týmu HC Příbram (Daniel Kolouch – 2 min., podrážení).
|
|
52:05
|
Vyloučení v týmu China Golden Dragon (Jakub Kučera – 2 min., podrážení).
|
|
46:11
|
Vyloučení v týmu China Golden Dragon (Michal Kučera – 2 min., podrážení).
|
|
18:11
|
Vyloučení v týmu HC Příbram (Jan Grubner – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
17:35
|
Vyloučení v týmu China Golden Dragon (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
|
|
12:35
|
Vyloučení v týmu HC Příbram (Jakub Káník – 2 min., podrážení).
|
|
02:59
|
Vyloučení v týmu China Golden Dragon (Hang Li – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
27. Li (Xiang) – 11. Šinágl (Straka, Gengel), 13. Káník (Kolouch), 13. Gengel (Šinágl), 16. Straka (Kolouch, Josefus), 21. Rohlík (Gengel, Grubner), 28. Panna (Havlín, Kutlák), 31. Šinágl (Gengel, Straka), 36. Tlačil (Chlouba, Havlín), 38. Káník (Kolouch), 40. Tlačil (Kutlák, Chlouba), 42. Panna (Chlouba), 45. Tlačil (Chlouba), 51. Straka (Kolouch, Káník), 59. Tlačil (Grubner)
Rozhodčí: Kraval – Horažďovský, Hnát
Diváci: 28
Neproměněná penalta:
China Golden Dragon:
Wang (Han) – Si, Song, J. Kučera, Han (A), Wang, Zich – Xiang (C), M. Kučera, Yao, Li, Chu, Bláha, Husarik (A), Zhang, Zhou, Li, Ma
Náhradníci:
Trenér:
HC Baník Příbram: Mičán (Kodad) – Havlín, Rittig, Grubner, Saňa, Kutlák, Straka, Vinš – Chlouba, Káník, Šinágl, Rohlík (A), Kolouch, Tlačil, Josefus (A), Panna, Sirotek, Gengel (C), Kuluris
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Baník Příbram: Mičán (Kodad) – Havlín, Rittig, Grubner, Saňa, Kutlák, Straka, Vinš – Chlouba, Káník, Šinágl, Rohlík (A), Kolouch, Tlačil, Josefus (A), Panna, Sirotek, Gengel (C), Kuluris
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kraval – Horažďovský, Hnát
Diváci: 28
David Suchý