Ebro – Leganés 0:1 (kon.) | Mirandés – Celta Vigo 2:1 (po pr.) | Leonesa – Atlético 2:1 (po pr.)
Rayo Vallecano – Real Betis 2:2 (4:2 po pen.) | Badajoz – Eibar 3:1 (kon.)
CD Mirandés
2:1 (1:0)
Celta de Vigo
Čtvrtek 23.01.2020, 19:00 • Estadio Municipal de Anduva • Španělský pohár • 4. kolo
    115. Antonio SÁNCHEZ - 2:1

115
    Mirandés právě vstřelilo branku!
    Mirandés se pět minut před koncem prodloužení dostává do vedení. Už se zdálo, že na levé straně přehrál celou akci Sánchez, ten poté našel ANTONIA SÁNCHEZE, který propálil z prvního doteku Álvareze.
    78. Pione SISTO - 1:1

78
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Neskutečná střela a je vyrovnáno! PIONE SISTO neměl za hranicí vápna příliš mnoho prostoru, přesto dokázal parádní střelou překonat Limonese. Pokus pravačkou zapadl dokonale horního rohu domácí branky.
    31. Matheus BARROZO - 1:0

31
    Mirandés jde překvapivě do vedení! Po faulu na Vicenteho se postaral k rozehrávce penaltového kopu MATHEUS BARROZO, který parádně vymetl levou šibenici hostující branky.