Justine Kishová (USA) - Lucie Pudilová (CZE) | Vítěz: Justine Kishová (na body) (kon.) |
Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Pokljuka | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Pokljuka | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) |
SuperG žen, Bansko | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Zakopané | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Oberstdorf | Vítěz: N. Něprjajevová (RUS), J. Klaebo (NOR) (kon.) |
Skoky HS140, Oberstdorf | Vítěz: J.L. Oftebro (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oberstdorf | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Pokljuka
Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA)
Karel Jedlička
Konečné pořadí v cíli:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 36:21,5 (1)
2. Benedikt Doll (GER) +10,0 (1)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +10,3 (2)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +10,6 (1)
5. Martin Fourcade (FRA) +10,8 (1)
6. Erlend Bjøntegaard (NOR) +21,4 (2)
7. Johannes Dale (NOR) +39,8 (2)
8. Simon Eder (AUT) +42,8 (0)
9. Tarjei Bø (NOR) +4,,5 (2)
10. Lukas Hofer (ITA) +1:05,4 (2)
11. Matvej Jelisejev (RUS) +1:11,4 (0)
12. Philipp Horn (GER) +1:13,2 (3)
13. Arnd Peiffer (GER) +1:18,2 (1)
14. Erik Lesser (GER) +1:24,7 (1)
15. Michal Krčmář (CZE) +1:25,2 (1)
16. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:25,5 (2)
17. Simon Desthieux (FRA) +1:36,6 (4)
18. Philipp Nawrath (GER) +1:41,8 (2)
19. Kirill Strelcov (RUS) +1:44,2 (1)
20. Alexandr Loginov (RUS) +1:49,9 (4)
21. Jakov Fak (SLO) +1:56,1 (3)
22. Antonin Guigonnat (FRA) +2:00,4 (3)
23. Benjamin Weger (SUI) +2:05,1 (2)
24. Julian Eberhard (AUT) +2:10,8 (5)
25. Emilien Jacquelin (FRA) +2:27,4 (5)
26. Johannes Kühn (GER) +2:34,3 (6)
27. Dominik Windisch (ITA) +2:43,8 (5)
28. Dmitro Pidručnyj (UKR) +2:48,7 (3)
29. Artěm Pryma (UKR) +2:58,5 (4)
30. Sergej Bočarnikov (BLR) +3:17,1 (2).
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 29:47,9 (1)
2. Martin Fourcade (FRA) +7,0 (1)
3. Benedikt Doll (GER) +12,9 (1)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +17,0 (2)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +17,5 (1)
...
16. Michal Krčmář (CZE) +1:18,6 (1).
Pořadí po třetí střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:05,5 (1)
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +0,5 (0)
3. Philipp Nawrath (GER) +14,8 (1)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +18,1 (1)
5. Martin Fourcade (FRA) +20,5 (1)
...
16. Michal Krčmář (CZE) +1:10,6 (1).
Pořadí po polovině závodu:
1. Martin Fourcade (FRA) 17:39,1 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +0,7 (0)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1,4 (0)
4. Johannes Dale (NOR) +2,1 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +4,0 (1)
...
19. Michal Krčmář (CZE) +1:00,3 (1).
Pořadí po druhé střelbě:
1. Martin Fourcade (FRA) 14:37,4 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +0,5 (0)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1,0 (0)
4. Johannes Dale (NOR) +3,1 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +7,9 (1)
...
20. Michal Krčmář (CZE) +50,7 (1).
Pořadí po první střelbě:
1. Simon Desthieux (FRA) 7:18,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1,3 (0)
3. Martin Fourcade (FRA) +1,7 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2,1 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +4,0 (0)
...
26. Michal Krčmář (CZE) +35,1 (1).
Startovní listina
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA)
3. Simon Desthieux (FRA)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR)
5. Tarjei Bø (NOR)
6. Alexandr Loginov (RUS)
7. Emilien Jacquelin (FRA)
8. Johannes Dale (NOR)
9. Benedikt Doll (GER)
10. Erlend Bjøntegaard (NOR)
11. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
12. Johannes Kühn (GER)
13. Matvej Jelisejev (RUS)
14. Arnd Peiffer (GER)
15. Jakov Fak (SLO)
16. Lukas Hofer (ITA)
17. Philipp Horn (GER)
18. Julian Eberhard (AUT)
19. Dmitro Pidručnyj (UKR)
20. Dominik Windisch (ITA)
21. Michal Krčmář (CZE)
22. Simon Eder (AUT)
23. Artěm Pryma (UKR)
24. Antonin Guigonnat (FRA)
25. Philipp Nawrath (GER)
26. Kirill Strelcov (RUS)
27. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
28. Erik Lesser (GER)
29. Benjamin Weger (SUI)
30. Sergej Bočarnikov (BLR)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Martin Fourcade (FRA) 100
2. Arnd Peiffer (GER) 90
3. Johannes Dale (NOR) 81
4. Simon Desthieux (FRA) 79
5.-6. Quentin Fillon Maillet (FRA) 68
5.-6. Jakov Fak (SLO) 68
...
17. Michal Krčmář (CZE) 44
26. Ondřej Moravec (CZE) 29
Průběžné pořadí SP
1. Martin Fourcade (FRA) 561
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 472
3. Simon Desthieux (FRA) 455
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 434
5. Tarjei Bø (NOR) 429
6. Alexandr Loginov (RUS) 415
...
17. Michal Krčmář (CZE) 168
26. Ondřej Moravec (CZE) 142
45. Jakub Štvrtecký (CZE) 58
68. Adam Václavík (CZE) 19
72. Michal Šlesingr (CZE) 12
75. Tomáš Krupčík (CZE) 7
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 36:21,5 (1)
2. Benedikt Doll (GER) +10,0 (1)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +10,3 (2)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +10,6 (1)
5. Martin Fourcade (FRA) +10,8 (1)
6. Erlend Bjøntegaard (NOR) +21,4 (2)
7. Johannes Dale (NOR) +39,8 (2)
8. Simon Eder (AUT) +42,8 (0)
9. Tarjei Bø (NOR) +4,,5 (2)
10. Lukas Hofer (ITA) +1:05,4 (2)
11. Matvej Jelisejev (RUS) +1:11,4 (0)
12. Philipp Horn (GER) +1:13,2 (3)
13. Arnd Peiffer (GER) +1:18,2 (1)
14. Erik Lesser (GER) +1:24,7 (1)
15. Michal Krčmář (CZE) +1:25,2 (1)
16. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:25,5 (2)
17. Simon Desthieux (FRA) +1:36,6 (4)
18. Philipp Nawrath (GER) +1:41,8 (2)
19. Kirill Strelcov (RUS) +1:44,2 (1)
20. Alexandr Loginov (RUS) +1:49,9 (4)
21. Jakov Fak (SLO) +1:56,1 (3)
22. Antonin Guigonnat (FRA) +2:00,4 (3)
23. Benjamin Weger (SUI) +2:05,1 (2)
24. Julian Eberhard (AUT) +2:10,8 (5)
25. Emilien Jacquelin (FRA) +2:27,4 (5)
26. Johannes Kühn (GER) +2:34,3 (6)
27. Dominik Windisch (ITA) +2:43,8 (5)
28. Dmitro Pidručnyj (UKR) +2:48,7 (3)
29. Artěm Pryma (UKR) +2:58,5 (4)
30. Sergej Bočarnikov (BLR) +3:17,1 (2).
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 29:47,9 (1)
2. Martin Fourcade (FRA) +7,0 (1)
3. Benedikt Doll (GER) +12,9 (1)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +17,0 (2)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +17,5 (1)
...
16. Michal Krčmář (CZE) +1:18,6 (1).
Pořadí po třetí střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:05,5 (1)
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +0,5 (0)
3. Philipp Nawrath (GER) +14,8 (1)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +18,1 (1)
5. Martin Fourcade (FRA) +20,5 (1)
...
16. Michal Krčmář (CZE) +1:10,6 (1).
Pořadí po polovině závodu:
1. Martin Fourcade (FRA) 17:39,1 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +0,7 (0)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1,4 (0)
4. Johannes Dale (NOR) +2,1 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +4,0 (1)
...
19. Michal Krčmář (CZE) +1:00,3 (1).
Pořadí po druhé střelbě:
1. Martin Fourcade (FRA) 14:37,4 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +0,5 (0)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1,0 (0)
4. Johannes Dale (NOR) +3,1 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +7,9 (1)
...
20. Michal Krčmář (CZE) +50,7 (1).
Pořadí po první střelbě:
1. Simon Desthieux (FRA) 7:18,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1,3 (0)
3. Martin Fourcade (FRA) +1,7 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2,1 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +4,0 (0)
...
26. Michal Krčmář (CZE) +35,1 (1).
Startovní listina
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA)
3. Simon Desthieux (FRA)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR)
5. Tarjei Bø (NOR)
6. Alexandr Loginov (RUS)
7. Emilien Jacquelin (FRA)
8. Johannes Dale (NOR)
9. Benedikt Doll (GER)
10. Erlend Bjøntegaard (NOR)
11. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
12. Johannes Kühn (GER)
13. Matvej Jelisejev (RUS)
14. Arnd Peiffer (GER)
15. Jakov Fak (SLO)
16. Lukas Hofer (ITA)
17. Philipp Horn (GER)
18. Julian Eberhard (AUT)
19. Dmitro Pidručnyj (UKR)
20. Dominik Windisch (ITA)
21. Michal Krčmář (CZE)
22. Simon Eder (AUT)
23. Artěm Pryma (UKR)
24. Antonin Guigonnat (FRA)
25. Philipp Nawrath (GER)
26. Kirill Strelcov (RUS)
27. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
28. Erik Lesser (GER)
29. Benjamin Weger (SUI)
30. Sergej Bočarnikov (BLR)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Martin Fourcade (FRA) 100
2. Arnd Peiffer (GER) 90
3. Johannes Dale (NOR) 81
4. Simon Desthieux (FRA) 79
5.-6. Quentin Fillon Maillet (FRA) 68
5.-6. Jakov Fak (SLO) 68
...
17. Michal Krčmář (CZE) 44
26. Ondřej Moravec (CZE) 29
Průběžné pořadí SP
1. Martin Fourcade (FRA) 561
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) 472
3. Simon Desthieux (FRA) 455
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 434
5. Tarjei Bø (NOR) 429
6. Alexandr Loginov (RUS) 415
...
17. Michal Krčmář (CZE) 168
26. Ondřej Moravec (CZE) 142
45. Jakub Štvrtecký (CZE) 58
68. Adam Václavík (CZE) 19
72. Michal Šlesingr (CZE) 12
75. Tomáš Krupčík (CZE) 7
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 29:47,9 (1)
2. Martin Fourcade (FRA) +7,0 (1)
3. Benedikt Doll (GER) +12,9 (1)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +17,0 (2)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +17,5 (1)
...
16. Michal Krčmář (CZE) +1:18,6 (1).
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:05,5 (1)
2. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +0,5 (0)
3. Philipp Nawrath (GER) +14,8 (1)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +18,1 (1)
5. Martin Fourcade (FRA) +20,5 (1)
...
16. Michal Krčmář (CZE) +1:10,6 (1).
1. Martin Fourcade (FRA) 17:39,1 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +0,7 (0)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1,4 (0)
4. Johannes Dale (NOR) +2,1 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +4,0 (1)
...
19. Michal Krčmář (CZE) +1:00,3 (1).
1. Martin Fourcade (FRA) 14:37,4 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +0,5 (0)
3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1,0 (0)
4. Johannes Dale (NOR) +3,1 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +7,9 (1)
...
20. Michal Krčmář (CZE) +50,7 (1).
1. Simon Desthieux (FRA) 7:18,6 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1,3 (0)
3. Martin Fourcade (FRA) +1,7 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2,1 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +4,0 (0)
...
26. Michal Krčmář (CZE) +35,1 (1).