Justine Kishová (USA) - Lucie Pudilová (CZE) | Vítěz: Justine Kishová (na body) (kon.) |
Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Pokljuka | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Pokljuka | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) |
SuperG žen, Bansko | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Zakopané | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Oberstdorf | Vítěz: N. Něprjajevová (RUS), J. Klaebo (NOR) (kon.) |
Skoky HS140, Oberstdorf | Vítěz: J.L. Oftebro (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oberstdorf | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel
Vítěz: D. Yule (SUI)
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí
1. Daniel Yule (SUI) 1:41.50
2. Marco Schwarz (AUT) +0.12
3. Clement Noël (FRA) +0.37
4. Lucas Braathen (NOR) +0.49
4. Henrik Kristoffersen (NOR) +0.49
6. Michael Matt (AUT) +0.52
7. Giuliano Razzoli (ITA) +0.53
8. Adrian Pertl (AUT) +0.73
9. Reto Schmidiger (SUI) +0.79
10. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0.81
11. Ramon Zenhäusern (SUI) +0.93
12. Timon Haugan (NOR) +1.00
13. Manuel Feller (AUT+1.02
14. Alex Vinatzer (ITA) +1.10
15. Julien Lizeroux (FRA) +1.46
16. Fabio Gstrein (AUT) +1.54
17. Sebastian Holzmann (GER) +1.65
18. Anton Tremmel (GER) +1.66
19. Filip Zubčić (CRO) +1.72
20. Dave Ryding (GBR) +1.78
21. Simon Maurberger (ITA) +1.79
22. Alte Lie McGrath (NOR) +2.01
23. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +3.35
24. Laurie Taylor (GBR) +4.65
25. Erik Read (CAN) +8.67
26. Elias Kolega (CRO) +15.19
Pořadí po 1. kole
1. Lucas Braathen (NOR) 50.49
2. Daniel Yule (SUI) +0.33
3. Michael Matt (AUT) +0.42
4. Marco Schwarz (AUT) +0.60
5. Alexis Pinturault (FRA) +0.62
6. Alex Vinatzer (ITA) +0.66
7. Anton Tremmel (GER) +0.68
8. Henrik Kristoffersen (NOR) +0.75
9. Clement Noël (FRA) +0.78
10. Tanguy Nef (SUI) +0.80
11. Giuliano Razzoli (ITA) +0.81
12. Jean-Baptiste Grange (FRA) +0.84
13. Ramon Zenhäusern (SUI) +0.85
14. Linus Strasser (GER) +0.86
15. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0.90
16. Erik Read (CAN) +0.98
17. Julien Lizeroux (FRA) +1.03
18. Manuel Feller (AUT) +1.05
19. Reto Schmidiger (SUI) +1.05
20. Filip Zubčić (CRO) +1.11
21. Dave Ryding (GBR) +1.13
22. Alte Lie McGrath (NOR) +1.20
23. Fabio Gstrein (AUT) +1.23
24. Adrian Pertl (AUT) +1.27
25. Elias Kolega (CRO) +1.30
26. Timon Haugan (NOR) +1.33
27. Marc Digruber (AUT) +1.35
28. Laurie Taylor (GBR) +1.35
29. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1.39
30. Simon Maurberger (ITA) +1.40
30. Sebastian Holzmann (GER) +1.40
1. Daniel Yule (SUI) 1:41.50
2. Marco Schwarz (AUT) +0.12
3. Clement Noël (FRA) +0.37
4. Lucas Braathen (NOR) +0.49
4. Henrik Kristoffersen (NOR) +0.49
6. Michael Matt (AUT) +0.52
7. Giuliano Razzoli (ITA) +0.53
8. Adrian Pertl (AUT) +0.73
9. Reto Schmidiger (SUI) +0.79
10. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0.81
11. Ramon Zenhäusern (SUI) +0.93
12. Timon Haugan (NOR) +1.00
13. Manuel Feller (AUT+1.02
14. Alex Vinatzer (ITA) +1.10
15. Julien Lizeroux (FRA) +1.46
16. Fabio Gstrein (AUT) +1.54
17. Sebastian Holzmann (GER) +1.65
18. Anton Tremmel (GER) +1.66
19. Filip Zubčić (CRO) +1.72
20. Dave Ryding (GBR) +1.78
21. Simon Maurberger (ITA) +1.79
22. Alte Lie McGrath (NOR) +2.01
23. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +3.35
24. Laurie Taylor (GBR) +4.65
25. Erik Read (CAN) +8.67
26. Elias Kolega (CRO) +15.19
Pořadí po 1. kole
1. Lucas Braathen (NOR) 50.49
2. Daniel Yule (SUI) +0.33
3. Michael Matt (AUT) +0.42
4. Marco Schwarz (AUT) +0.60
5. Alexis Pinturault (FRA) +0.62
6. Alex Vinatzer (ITA) +0.66
7. Anton Tremmel (GER) +0.68
8. Henrik Kristoffersen (NOR) +0.75
9. Clement Noël (FRA) +0.78
10. Tanguy Nef (SUI) +0.80
11. Giuliano Razzoli (ITA) +0.81
12. Jean-Baptiste Grange (FRA) +0.84
13. Ramon Zenhäusern (SUI) +0.85
14. Linus Strasser (GER) +0.86
15. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0.90
16. Erik Read (CAN) +0.98
17. Julien Lizeroux (FRA) +1.03
18. Manuel Feller (AUT) +1.05
19. Reto Schmidiger (SUI) +1.05
20. Filip Zubčić (CRO) +1.11
21. Dave Ryding (GBR) +1.13
22. Alte Lie McGrath (NOR) +1.20
23. Fabio Gstrein (AUT) +1.23
24. Adrian Pertl (AUT) +1.27
25. Elias Kolega (CRO) +1.30
26. Timon Haugan (NOR) +1.33
27. Marc Digruber (AUT) +1.35
28. Laurie Taylor (GBR) +1.35
29. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1.39
30. Simon Maurberger (ITA) +1.40
30. Sebastian Holzmann (GER) +1.40
1. Lucas Braathen (NOR) 50.49
2. Daniel Yule (SUI) +0.33
3. Michael Matt (AUT) +0.42
4. Marco Schwarz (AUT) +0.60
5. Alexis Pinturault (FRA) +0.62
6. Alex Vinatzer (ITA) +0.66
7. Anton Tremmel (GER) +0.68
8. Henrik Kristoffersen (NOR) +0.75
9. Clement Noël (FRA) +0.78
10. Tanguy Nef (SUI) +0.80
11. Giuliano Razzoli (ITA) +0.81
12. Jean-Baptiste Grange (FRA) +0.84
13. Ramon Zenhäusern (SUI) +0.85
14. Linus Strasser (GER) +0.86
15. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0.90
16. Erik Read (CAN) +0.98
17. Julien Lizeroux (FRA) +1.03
18. Manuel Feller (AUT) +1.05
19. Reto Schmidiger (SUI) +1.05
20. Filip Zubčić (CRO) +1.11
21. Dave Ryding (GBR) +1.13
22. Alte Lie McGrath (NOR) +1.20
23. Fabio Gstrein (AUT) +1.23
24. Adrian Pertl (AUT) +1.27
25. Elias Kolega (CRO) +1.30
26. Timon Haugan (NOR) +1.33
27. Marc Digruber (AUT) +1.35
28. Laurie Taylor (GBR) +1.35
29. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1.39
30. Simon Maurberger (ITA) +1.40
30. Sebastian Holzmann (GER) +1.40
1. Adrian Pertl (AUT) 1:42.23
2. Reto Schmidiger (SUI) +0.06
3. Timon Haugan (NOR) +0.27
4. Manuel Feller (AUT) +0.29
5. Julien Lizeroux (FRA) +0.73
1. Clement Noël (FRA) 1:41.87
2. Giuliano Razzoli (ITA) +0.16
3. Adrian Pertl (AUT) +0.36
4. Reto Schmidiger (SUI) +0.42
5. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0.44
1. Daniel Yule (SUI) 1:41.50
2. Marco Schwarz (AUT) +0.12
3. Clement Noël (FRA) +0.37
4. Lucas Braathen (NOR) +0.49
4. Henrik Kristoffersen (NOR) +0.49
6. Michael Matt (AUT) +0.52
7. Giuliano Razzoli (ITA) +0.53
8. Adrian Pertl (AUT) +0.73
9. Reto Schmidiger (SUI) +0.79
10. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0.81
11. Ramon Zenhäusern (SUI) +0.93
12. Timon Haugan (NOR) +1.00
13. Manuel Feller (AUT+1.02
14. Alex Vinatzer (ITA) +1.10
15. Julien Lizeroux (FRA) +1.46
16. Fabio Gstrein (AUT) +1.54
17. Sebastian Holzmann (GER) +1.65
18. Anton Tremmel (GER) +1.66
19. Filip Zubčić (CRO) +1.72
20. Dave Ryding (GBR) +1.78
21. Simon Maurberger (ITA) +1.79
22. Alte Lie McGrath (NOR) +2.01
23. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +3.35
24. Laurie Taylor (GBR) +4.65
25. Erik Read (CAN) +8.67
26. Elias Kolega (CRO) +15.19
Digruber, Nef, Grange, Strasser a Pinturault druhé kolo nedokončili.