Novosibirsk – Minsk 3:2 (kon.) | Barys – Omsk 4:3 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 2:3 (kon.)
Jaroslavl – Jokerit 5:0 (kon.) | Kazaň – Riga 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 5:0 (kon.)
Soči – Viťaz 5:4 (kon.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 0:4 (kon.)
Spartak Moskva
0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
Dynamo Moskva
Sobota 01.02.2020, 15:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

Československá stopa
    Július Hudáček (SPM) 15 zákroků, 4 inkasované góly, úspěšnost 78,9%, čas v bráně 35:34
    Robin Hanzl (SPM) 0+0, čas na ledě 18:47
    Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 1 střela, 4 trestné minuty, čas na ledě 18:09
    Dmitrij Jaškin (DMS) 1+1, 9 střel, 2 trestné minuty, čas na ledě 19:29 (17:55:26)

Statistiky zápasu:
    Střely na bránu 33:31, vhazování 31:24, čas v útoku 13:55 – 9:41, vyloučení 2:5, využití 0:1.

Podruhé za sebou nedovolili po Novém roce hokejisté Dynama konkurenčnímu Spartaku na jeho ledě ani bod, ani gól. Na výhru 3:0 navázali nyní ještě vyšším rozdílem, když v závěrečné třetině už branka nepadla a v největší šanci Spartaku zachránila při Karsumsově střele Bočarovovi další čisté konto tyčka.

59:13
    Bočarov má kotouč v lapačce, čisté konto se blíží.

58:29
    Domácí se snažili o kombinaci v přehuštěném prostoru, Zubov střelou zápěstím z úhlu získal alespoň buly.

58:00
    Dnešní utkání sleduje 11 291 diváků.

57:24
    Domácím hokejistům je pískáno zakázané uvolnění.

56:26
    Ivan Bočarov stále drží čisté konto, nastřelený puk raději přikryl lapačkou na ledě.

56:08
    Poprvé v zápase se dostal ke střele nejproduktivnější hráč KHL Vadim Šipačov. Zblízka však mířil jen do Bespalovova betonu a následnou zadovku na Indrašise domácí vystihli.

54:45
    Ansel Galimov opouští po nezaviněném střetu střídačku a za doprovodu spartakovského lékaře míří na ošetřovnu.

54:45
    Buly však vyhráli hosté a bekhendem zakončený výpad Michaila Grigorjeva musel krýt Bespalov.

54:07
    Galimov zavezl kotouč pod Ivana Bočarova a vybojoval buly v útočném pásmu pro domácí.

53:00
    Mironovův pokus vyrážel Bespalov před sebe a tam nedůrazní zadáci umožnili tři dorážky po sobě Pulkkinenovi. Ten dvakrát bouchl brankáři Spartaku do betonu a napotřetí zakončil vedle.

52:48
    Naposledy se dnes koná komerční přestávka, po ní se bude vhazovat v obranném pásmu Spartaku.

51:34
    Obrovskou šanci neproměnil Robin Hanzl. Jeho výpad narušil Bočarov brankářskou holí, dorážka českého centra z bezprostřední blízkosti klouže vedle klece.

50:40
    Zakázané uvolnění Spartaku, Fjodorov vyhozený kotouč nestihl.

49:55
    Nápor Dynama ukončuje Pulkkinenův pokus, který lapil zatím neprůstřelný Bespalov.

49:19
    Hezká kombinace hostů, kteří nepůjčují Spartaku puk a nabíjejí na golfák Andreji Mironovovi. Ten však ani natřikrát neprostřelil protistojícího obránce.

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 7. Indrašis (Jaškin), 19. Igumnov (J. Zajcev, Alexejev), 31. Jaškin (Indrašis), 36. V. Kuljomin (Pankratov, Muranov)

Spartak Moskva: J. Hudáček (36. Bespalov) – Viklund, D. Višněvskij, Rylov, I. Višněvskij, Kulik, Kutějkin, Trišin – Nikoncev, R. Hanzl, Karsums – Daugavinš, Fjodorov, Zubov – A. Galimov, Kokarev, Juňkov – Cyplakov, Kotljarevskij, Malychin – Lvutin.
    Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov, Volkov, J. Zajcev, Grigorjev, Ogurcov, Pribylskij – Jaškin, Šipačov, Indrašis – Tarasov, Polygalov, Pulkkinen – Igumnov, Alexejev, Brjukvin – Muranov, Pankratov, V. Kuljomin.

Rozhodčí: Gašilov, Kulakov – Kučava, Novikov

Diváci: 11 291