Montpellier – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Štrasburk – Remeš 3:0 (kon.) | PSG – Lyon 4:2 (kon.)
RC Štrasburk
3:0 (0:0)
Stade de Reims
Neděle 09.02.2020, 17:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Štrasburku, kterému se povedlo uspět výsledkem 3:0. Na první branku tohoto zápasu jsme čekali do úvodu druhého poločasu, do vedení se totiž dostal domácí celek. Reims se posléze snažilo s nepříznivým výsledkem něco udělat, avšak v závěrečné desetiminutovce ještě dvakrát inkasovalo, což rozhodlo o osudu tohoto zápasu. (18:56:09)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 7:5. Rohy: 9:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.

90+4
    90+4. Kenny LALA - 3:0

90+4
    Štrasburk právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom ještě jedna branka! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil KENNY LALA, který zvolil zakončení k pravé tyči, zatímco se brankář Lemaitre vydal k opačné konstrukci branky.
    90+3. Penaltový zákrok.

90+3
    Pokutový kop pro domácí celek!

90+2
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Ludovic Ajorque, přichází Lebogang Mothiba.

90+2
    Ani druhý rohový kop v krátkém časovém sledu nepřinesl kontaktní branku.

90+1
    Reims si ještě vyzkoušelo jeden rohový kop, a sice z levé strany. Chavalerin hledal své spoluhráče u bližší brankové konstrukce, kde se povedlo zakročit Djikuovi.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Ještě ale nesmíme zapomenout na nastavený čas.

88
    Avšak akce končí útočným faulem hostujícího Doumbii, který si v tomto případě pomohl taháním za hrací trikot. Sels tak bude odkopávat od své svatyně.

87
    Abdelhamid uspěl v hlavičkovém souboji, přičemž prodlužoval míč na svého obranného kolegu Disasiho. Reims se navíc pohodlně dostalo na druhou stranu.

86
    Do konce tohoto zápasu zbývá už jen něco málo kolem pěti minut. Reims to bude mít v tuto chvíli hodně složité, pár minutek před koncem zápasu prohrává o dvě branky.

85
    Ihned po rozehrávce jsme sledovali pokus o přenesení hry z kopačky Chavalerina, který se na levém křídle pokoušel najít Doumbiu, což mu ale opět nevyšlo.
    82. Majeed WARIS - 2:0

82
    Vypadá to, že o osudu tohoto zápasu je rozhodnuto! Štrasburk totiž rozjel pohlednou kombinaci, při které se Majeedovi povedlo roztáhnout hru na levou stranu, odkud Ajorque vracel právě na WARISE MAJEEDA, před kterým číhala poloprázdná hostující branka.

81
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Mohamed Simakan.