NY Rangers – Los Angeles 4:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 5:2 (kon.) | Minnesota – Colorado 2:3 (kon.)
Winnipeg Jets
5:2 (0:2, 1:0, 4:0)
Chicago Blackhawks
Pondělí 10.02.2020, 01:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

56:08
    Jonathan Toews dostal dvě minuty za podrážení a v klíčový okamžik oslabil hostující Blackhawks. Stav 3:2.

48:48
    Jonathan Toews dostal dvě minuty za podrážení a Winnipeg si zahraje pátou přesilovou hru v utkání.

44:39
    Slater Koekkoek byl teď vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Jets si zahrají čtvrtou přesilovku.

34:17
    Neal Pionk dostal dvě minuty za vysokou hůl a Chicago si po reklamní přestávce zahraje třetí přesilovou hru.

26:27
    Kirby Dach dostal dvě minuty za vysokou hůl a bez sekundy se bude hrát minutu ve hře čtyři na čtyři.

25:26
    Anthony Bitetto to přehnal za bránou s důrazem a rozhodčí ho poté vyloučili na dvě minuty za krosček.
    24:50 Nathan Beaulieu a Nick Seeler svedli nádhernou bitku!

24:50
    Nathan Beaulieu se pustil do bitky s Nickem Seelerem a oba si vyměnili několik ostrých úderů, zůstali ovšem stát na nohou. Oba poté dostali pět minut za bitku.

22:46
    Sami Niku fauloval v pravém rohu obranného pásma Winnipegu a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

17:44
    Nick Seeler dnes prožívá v dresu Blackhawks debut a nyní byl vyloučen na dvě minuty za hrubost. Trest.

11:40
    Connor Murphy fauloval před vlastní bránou a rozhodčí ho vyloučili za sekání. Přesilová hra pro domácí Jets.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 24. Connor (Copp), 50. Wheeler (Pionk, Hellebuyck), 54. Copp (Roslovic, Morrissey), 59. Laine (Connor, Scheifele), 60. Connor (Scheifele, Laine) – 1. D. Kubalík (Caggiula, J. Toews), 11. Saad (P. Kane, Seeler)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Pionk, Morrissey (A), Niku, D. Kulikov, Beaulieu, Bitetto – Laine, Scheifele (A), Connor – Appleton, Wheeler (C), Ehlers – Roslovic, Copp, Harkins – L. Shaw, N. Shore, G. Bourque. Hlavní trenér: Paul Maurice.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – E. Gustafsson, Keith (A), C. Murphy, Seeler, Koekkoek, Määttä – Caggiula, J. Toews (C), D. Kubalík – P. Kane (A), Dach, Saad – D. Strome, Kämpf, DeBrincat – Highmore, Carpenter, Z. Smith. Hlavní trenér: Jeremy Colliton.

Rozhodčí: Jake Brenk, Justin StPierre. Čároví: Scott Driscoll, Travis Gawryletz

Diváci: 15325