Dijon – PSG 1:6 (kon.) | Lyon – Marseille 1:0 (kon.)
Olympique Lyon
1:0 (0:0)
Olympique Marseille
Středa 12.02.2020, 21:05 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzský pohár • Čtvrtfinále

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:00:07)

Je konec, Lyon slaví v nervózním a hodně opatrném (spíše neskutečně nudném) zápase postup přes Marseille, která měla pár záblesků v první půli, jinak ale nic. Totéž platí i pro domácí, ti si ale dokázali alespoň vybojovat penaltu (tu neproměnili) a dali alespoň jeden gól, který na výhru a na postup stačil.

90+4

90+3
    Marseille měla ještě k dispozici roh, ten hosté rozehráli z pravé strany, dál ale jedno velké nic.

90+2
    Nyní příznivcům Lyonu zatrnulo, když ve vápně upadl Maxime Aké... ale bylo to o míč, ukazuje rozhodčí.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Maxence Caqueret (Olympique Lyon).

88
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Maxime Lopez, přichází Florian Chabrolle.

87
    Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.

86
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Saif Khaoui.

85
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Fernando Marçal.

85
    Domácí šetří čas, po faulu hostů u středového kruhu.

84
    Ne, ani tentokrát hosté z rohového kopu zahrozit nedokázali, to se pak těžko dávají góly.

83
    Nepovedený obranný zákrok Mendese (Lyon) znamená roh pro Marseille.
    82. Houssem AOUAR - 1:0

82
    Lyon právě vstřelil branku!
    Tak přece jenom gól?! Hosté sice ještě signalizovali ofsajd, ale o něm nemůže být řeč! HOUSSEM AOUAR si vzal míč na pravé straně, naběhl do vápna a tam nekompromisně prostřelil brankáře Pelého.

80
    Čeká nás posledních deset minut řádné hrací doby, nicméně vzhledem k tomu, co oba týmy doposud (ne)předvedly, dá se očekávat, že se dnes bude prodlužovat.