Chabarovsk – Riga 1:2 (0:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – N.Novgorod 3:2 (po pr.)
Soči – Viťaz 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Kazaň 6:3 (kon.)
Spartak Moskva
6:3 (0:1, 3:2, 3:0)
Ak Bars Kazaň
Čtvrtek 20.02.2020, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

58:14
    Daugavinš si sjel na fantastickou přihrávku mezi kruhy, ale hostující brankář proti jeho ráně vytáhl fantastický reflexivní zákrok!

57:56
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (2 min. – příliš mnoho hráčů).

56:35
    Hudáčkovi vypadl kotouč z výstroje přímo na hokejku Viktora Tichonova, ale hostující útočník jej rychlým sklepnutím vrátil na beton!

53:48
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Kaspars Daugavinš – 2 min., držení).

48:39
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů).
    46:34 Ansel GALIMOV - 6:3

46:34
    Spartak právě vstřelil branku!
    Domácí celek se prosadil také při vlastním oslabení a odskakuje na rozdíl tří branek! Přihrávku do úniku dostal ANSEL GALIMOV, který pláchl obráncům a posunul kotouč do sítě!

46:00
    Tichonov se před brankou dostal k odraženému kotouči, jenže musel dorážet bekhendem a trefil beton pozorného Hudáčka!

45:20
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Fjodor Malychin – 2 min., vysoká hůl).

44:35
    Střídání v týmu Ak Bars Kazaň: ze hřiště odchází Adam Reideborn, přichází Timur Biljalov.
    44:35 Martinš KARSUMS - 5:3

44:35
    A Spartak přidává další branku! Hostující brankář teď rozhodně nebude mít čisté svědomí! MARTINŠ KARSUMS si zpoza branky vybruslil do střelecké pozice a zakončením zápěstím překvapil brankáře! Asistence: Ansel Galimov.
    43:57 Kaspars DAUGAVINŠ - 4:3

43:57
    Spartak se poprvé v dnešním duelu dostává do vedení! Domácí celek dokázal udeřit z první šance třetí třetiny! Na zpětnou přihrávku z levé strany si mezi kruhy počkal KASPARS DAUGAVINŠ a lotyšský hráč uklidil puk do sítě! Asistence: Anatolij Nikoncev, Dmitrij Višněvskij.
    38:24 Ansel GALIMOV - 3:3

38:24
    Je znovu vyrovnáno! Domácí celek se dočkal branky v přesilové hře! Anatolij Nikoncev zavezl puk do útočného pásma, natlačil se s ním před branku, ale gólmana nepřekonal. K odraženému puku se ale dostal ANSEL GALIMOV, který jej doklepl do sítě! Asistence: Patrik Hersley, Anatolij Nikoncev.

36:33
    Střídačka Kazaně si odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

36:26
    Tobias Viklund se před brankou Kazaně dostal k odraženému kotouči, snažil se jej uklidit pod břevno, ale hostující brankář jeho ránu vyrazil!
    34:12 Viktor TICHONOV - 2:3

34:12
    Kazaň vstřelila branku!
    Hostující celek dokázal bleskově využít přesilovou hru a dostává se do vedení! Po menším závaru před brankou se k odraženému kotouči dostal VIKTOR TICHONOV a doklepl jej za ležícího Hudáčka! Asistence: Dmitrij Voronkov, Stanislav Galijev.

34:04
    Kazaň si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Maxim Gončarov.

28:15
    Kazaň si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Anton Zlobin.

24:34
    Také Kazaň si nyní zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Martinš Karsums.
    24:24 Arťom FJODOROV - 2:2

24:24
    Je znovu vyrovnáno! Domácí Spartak totiž dokázal využít přesilovou hru! Hráči v červeném se usadili v útočném pásmu. Kaspars Daugavinš dostal přihrávku do dobré pozice, odkud poslal přihrávku před branku a ARŤOM FJODOROV poslal puk do sítě! Asistence: Kaspars Daugavinš, Alexandr Chochlačov.

23:34
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Viktor Tichonov – 2 min., vysoká hůl).
    21:30 Vladimir GALUZIN - 1:2

21:30
    Hostující celek si bere zpět své ztracené vedení! Kazaň našla odpověď na vyrovnávací branku Spartaku opravdu rychle. Přihrávku před volnou část klece dostal VLADIMIR GALUZIN a pohotovou střelou poslal kotouč do sítě! Asistence: Viktor Tichonov, Nikita Ljamkin.
    20:35 Tobias VIKLUND - 1:1

20:35
    Je vyrovnáno! Domácí celek se dočkal branky hned v úvodu druhé třetiny. Přihrávku na modrou čáru dostal TOBIAS VIKLUND, který napřáhl k tvrdé ráně příklepem a jeho pokus se zastavil až v síti! Asistence: Alexandr Chochlačov, Arťom Fjodorov.

17:49
    Vylučovat se bude také na straně Kazaně. Dvě minuty za hákování dostává Fisenko.

16:45
    Arťom Fjodorov dostává dvě minuty za hákování a Spartak bude znovu hrát ve čtyřech.

15:05
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Mikael Wikstrand dostává dvě minuty za držení.

14:37
    Kazaň si zahraje první přesilovku. Musin dostává dvě minuty za podrážení.

09:21
    Branka nakonec platí a Kazaň se dostává do vedení!

09:21
    Pozor! Rozhodčí ještě zkoumají záběry na videu! Uvidíme, zda bude branka platit!
    09:21 Stanislav GALIJEV - 0:1

09:21
    Hostující Kazaň se před polovinou první třetiny dostává do vedení! Hosté se usadili v útočném pásmu. Hudáček si nejprve pohlídal nepřesnou střelu, ale puk se odrazil mezi kruhy a STANISLAV GALIJEV jej doklepl do sítě! Asistence: Mikael Wikstrand, Nikolaj Averin.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 21. Viklund (Chochlačov, Fjodorov), 25. Fjodorov (Daugavinš, Chochlačov), 39. A. Galimov (Hersley, Nikoncev), 44. Daugavinš (Nikoncev, I. Višněvskij), 45. Karsums (A. Galimov), 47. A. Galimov – 10. Galijev (Wikstrand, N. Averin), 22. Galuzin (V. Tichonov, Ljamkin), 35. V. Tichonov (Voronkov, Galijev)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Chomčenko) – Viklund, Hersley, I. Višněvskij, Rylov, Gončarov, Trišin, Nikišin, D. Musin – Fjodorov, Malychin, Chochlačov – Nikoncev, Juňkov, Daugavinš – A. Galimov, Arkalov, Karsums – Cyplakov, Zlobin, Stoljarov.
    Ak Bars Kazaň: Reideborn (45. Biljalov) – Jarullin, Virtanen, Rukavišnikov, Ljamkin, Pedan, Wikstrand, N. Averin – Dyňak, Galuzin, Sannikov – Frattin, Voronkov, Galijev – Lukojanov, M. Gluchov, E. Galimov – Fisenko, Safonov, V. Tichonov – O. Li.