Nantes – Lille 0:1 (kon.) | Bordeaux – Nice 1:1 (kon.) | Lyon – Saint-Étienne 2:0 (kon.)
Olympique Lyon
2:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 01.03.2020, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo
    90+6. Moussa DEMBÉLÉ - 2:0

90+6
    Lyon právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, jelikož Olympique jde do vedení 2:0! K pokutovému kopu se postavil MOUSSA DEMBÉLÉ, který menším dloubáčkem zakončil doprostřed branky, zatímco gólman Moulin šel na druhou stranu a i když se natahoval tak nedokázal vyrazit balón mířící za jeho záda.
    27. Moussa DEMBÉLÉ - 1:0

27
    Máme tady úvodní branku tohoto zápasu a Olympique jde do vedení! Centr ze standardní situace poslal do vápna Terrier, který letěl přes na hlavu MOUSSA DEMBÉLÉHO a ten zakončil nekompromisně k pravé tyči. Asistence: Terrier.

Michal Raška

Branky: 27. M. Dembélé (Terrier), 90+6. M. Dembélé (pen.)

Karty:   53. Dubois (LYO), 67. M. Dembélé (LYO), 77. Tousart (LYO), 87. Bruno (LYO) – 26. Debuchy (SET), 39. Trauco (SET), 77. Abi (SET), 90+4. Kolodziejczak (SET)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 14:14.
    Olympique Lyon: A. Lopes – Dubois, Marcelo, Denayer (C), Marçal – Tousart, Bruno, Aouar (84. Rafael) – B. Traoré, M. Dembélé, Terrier (72. Toko Ekambi).
    Náhradníci: Tătăruşanu – J. Andersen, Caqueret, Toko Ekambi, Cherki, Jean Lucas, Rafael.

AS Saint-Étienne: Moulin – Fofana, Saliba, Kolodziejczak – Debuchy (C), Cabaye, M'Vila, Trauco (70. Abi) – Honorat (79. Boudebouz), Diony, Bouanga.
    Náhradníci: Bajič – Abi, Boudebouz, Dioussé, Gabriel Silva, Macon, Douath.

Rozhodčí: Frank Schneider – Djemel Zitouni, Bastien Courbet