Gençlerbirliği S.K.
1:1 (0:0)
Antalyaspor
Pondělí 09.03.2020, 18:00Turecká Superliga • 25. kolo

Giovanni Sio dostal domácí celek do vedení z kraje druhého poločasu. V jeho závěru pak dokázal Lukas Podolski povedeným zakončením srovnat. Duel skončil smírně 1:1. (20:06:42)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 11:10.

90+4

90+3
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se mač dohrává.

90+2
    Střídání v týmu Antalyaspor: ze hřiště odchází Lukas Podolski, přichází Ufuk Akyol.

90+1
    Míč končí mimo hrací plochu, rozehrávat bude hostující brankář Kristoffer Nordfeldt.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Berat Ayberk Özdemir, přichází Rahmetullah Berişbek.

88
    Akce domácího celku je nyní zastavená pro postavení mimo hru.

87
    Tak nakonec nejprve roh. Centr se snesl před branku a hlavička byla nepovedená.

86
    Domácí hráč centroval před branku, ale obránce si míč málem srazil do vlastní branky. Nakonec je z toho rohový kop, ale nejprve střídání.

85
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, momentálně se ani jeden celek nemůže dostat do šancí.
    82. Lukas PODOLSKI - 1:1

82
    Antalyaspor právě vstřelil branku!
    Hostující celek nyní dokázal vyrovnat a za svou aktivitu je oceněn LUKAS PODOLSKI. Po centru spoluhráče byl zády k brance, v netradiční pozici dokázal míč nasměrovat přesně k tyčce. Asistence: Hakan Özmert

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase. Domácí fotbalisté kontrolují hru, mají převahu, drží míč na útočné polovině, ale ,mají problémy se zakončením.

77
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Mats Seuntjens, přichází İlker Karakaş.

77
    Obrovskou šanci měl nyní hostující celek, Sinan Gümüs (Antalyaspor) z velmi dobré pozice nedokázal trefit branku. Jeho rána končí výrazně mimo branku.

76
    Střídání v týmu Antalyaspor: ze hřiště odchází Amilton, přichází Gustavo Blanco.