Gençlerbirliği S.K.
1:1 (0:0)
Antalyaspor
Pondělí 09.03.2020, 18:00Turecká Superliga • 25. kolo

Giovanni Sio dostal domácí celek do vedení z kraje druhého poločasu. V jeho závěru pak dokázal Lukas Podolski povedeným zakončením srovnat. Duel skončil smírně 1:1. (20:06:42)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 11:10.

90+4

90+3
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se mač dohrává.

90+2
    Střídání v týmu Antalyaspor: ze hřiště odchází Lukas Podolski, přichází Ufuk Akyol.

90+1
    Míč končí mimo hrací plochu, rozehrávat bude hostující brankář Kristoffer Nordfeldt.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Berat Ayberk Özdemir, přichází Rahmetullah Berişbek.

88
    Akce domácího celku je nyní zastavená pro postavení mimo hru.

87
    Tak nakonec nejprve roh. Centr se snesl před branku a hlavička byla nepovedená.

86
    Domácí hráč centroval před branku, ale obránce si míč málem srazil do vlastní branky. Nakonec je z toho rohový kop, ale nejprve střídání.

85
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, momentálně se ani jeden celek nemůže dostat do šancí.
    82. Lukas PODOLSKI - 1:1

82
    Antalyaspor právě vstřelil branku!
    Hostující celek nyní dokázal vyrovnat a za svou aktivitu je oceněn LUKAS PODOLSKI. Po centru spoluhráče byl zády k brance, v netradiční pozici dokázal míč nasměrovat přesně k tyčce. Asistence: Hakan Özmert

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase. Domácí fotbalisté kontrolují hru, mají převahu, drží míč na útočné polovině, ale ,mají problémy se zakončením.

77
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Mats Seuntjens, přichází İlker Karakaş.

77
    Obrovskou šanci měl nyní hostující celek, Sinan Gümüs (Antalyaspor) z velmi dobré pozice nedokázal trefit branku. Jeho rána končí výrazně mimo branku.

76
    Střídání v týmu Antalyaspor: ze hřiště odchází Amilton, přichází Gustavo Blanco.

74
    Obrázek hry je poslední minuty stále stejný, domácí drží míč na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet. Naopak hosté se z tlaku nemohou vymanit.

72
    Giovanni Sio rozehrává volný kop z dobré pozice. Branku neohrozil, zkoušel centr na spoluhráče. Obrana si poradila za cenu rohového kopu.

70
    Domácí fotbalisté drží jednobrankové vedení, pokračují v aktivní hře, snaží se něco vymyslet na útočné polovině, ale zatím se obrana Antalyaspor dokáže bránit.

69
    Antalyaspor se sice dostal do střelecké pozice po rychlé akci, ale branka, kterou hráč vstřelil, nemůže platit pro postavení mimo hru.

67
    Domácí fotbalisté to nyní zkoušeli středem, jeden z hráčů se dostal do zakončení, ale vypálit nedokázal. Mats Seuntjens neuspěl.

65
    Kristoffer Nordfeldt (Gençlerbirliği) rozehrává míč, rozhodl se pro výkop od své branky, jeho spoluhráči ale nedokázali něco vymyslet na útočné polovině.

64
    Červenou kartu dostává Stéphane Sessègnon (Gençlerbirliği S.K.).

60
    Půlhodina hry nás dělí od konce zápasu, ve druhém poločase se dokázal prosadit domácí celek, který svůj náskok zatím v pohodě drží.

59
    Kristoffer Nordfeldt (Gençlerbirliği) odkopával od své branky, jeho spoluhráči na polovině hrací plochy přišli o míč, a tak se směr hry otáčí.

58
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do výraznější šance.

56
    Volný kop pro hostující celek. Centr se ze strany snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Pokud o hlavičku obránci odvrátili.

55
    Žlutou kartu dostává Zargo Touré (Gençlerbirliği S.K.).
    53. Giovanni SIO - 1:0

53
    Gençlerbirliği právě vstřelil branku!
    Domácí celek se nyní dostává do jednobrankového vedení, po pěkné střele na vzdálenější tyč se prosazuje GIOVANNI SIO. Brankář na jeho ránu nedosáhl. Asistence: Mats Seuntjens.

50
    Pět minut hry z druhého poločasu je pryč, sledujeme nepříliš atraktivní fotbal. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

47
    Hostující celek má k dispozici rohový kop. Centr se snesl před branku, ale hlavička byla nepřesná.

46
    Střídání v týmu Antalyaspor: ze hřiště odchází Delvin N'Dinga, přichází Sinan Gümüs.

46

Po prvním poločase platí bezbrankový stav, mnoho šancí jsme neviděli, sudí zatím rozděl dvě karty.

45+2

45+2
    Ruud Boffin (Antalyaspor) bude rozehrávat od své branky.

45+1
    Kristoffer Nordfeldt (Gençlerbirliği) hodně vyběhl ze své branky, odehrál míč do zámezí a pelášil zpět.

45+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví nad rámec.

44
    Fjodor Kudrjašov (Antalyaspor) vhazoval, následně do pokutového území poslal míč Lukas Podolski, ale jeho spoluhráč se k hlavičce nedostal.

43
    Centr se snesl před branku, ale obrana Gençlerbirliği si dokázala poradit. Hakan Özmert poslal balon před bránu.

42
    Lukas Podolski (Antalyaspor) hledal před brankou spoluhráče, domácí obrana si poradila za cenu rohového kopu.

41
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, nyní kombinuje domácí celek na útočné polovině.

40
    Lukas Podolski (Antalyaspor) přijal v pokutovém území míč od spoluhráče, ale těžkou přihrávku nedokázal zpracovat, a tak je z toho jen hodně nepřesné zakončení.

39
    Lukas Podolski (Antalyaspor) centroval před branku, tam byl jeho spoluhráč, ale přihrávka postrádala přesnost.

39
    Kristoffer Nordfeldt (Gençlerbirliği) odkopává od své branky, přenechal míč spoluhráčům poblíž, ale balon vybojoval soupeř. Lukas Podolski (Antalyaspor) se pokoušel něco vymyslet.

38
    Následně to Antalyaspor zkoušel středem, ale rychlá akce byla nepřesná, navíc šlo o postavení mimo hru.

37
    Domácí celek to zkoušel po levé straně, Mats Seuntjens, zpracovával míč před brankou, ale do zakončení se nedostal. Míč mu uskočil od kopačky.

35
    Žlutou kartu dostává Chico (Antalyaspor).

32
    Obrázek hry je stále stejný, domácí hrají aktivně, snaží se něco vymyslet, ale hostující obrana hraje aktivně.

31
    Domácí hrají aktivně, snaží se na polovině něco vymyslet. Zatím se ale do šance nedostali.

30
    Půlhodina hry je pryč, sledujeme nyní nepříliš atraktivní fotbal, ani jeden celek se nikam nežene.

29
    Zargo Touré (Gençlerbirliği) se doopustil faulu, Lukas Podolski odnesl souboj nevybíravým zákrokem.

28
    Kristoffer Nordfeldt (Gençlerbirliği) rozehrává od své branky, v akci pokračoval Zargo Touré.

27
    Žlutou kartu dostává Mats Seuntjens (Gençlerbirliği S.K.).

25
    Hostující celek dostal míč do sítě, ale zakončení předcházelo postavení mimo hru, branka tak neplatí.

24
    Hostující brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro krátkou rozehrávku, jeho spoluhráči se postupně snaží probojovat se na útočnou polovinu soupeře.

23
    Lukas Podolski (Antalyaspor) pálil z dobré pozice, jeho rána z první končí nad bankou. Gólman jen situaci kontroloval.

22
    Ahmet Oğuz se pokoušel dostat hru na útočnou polovinu hrací plochy, což se mu podařilo, ale zakončit domácí nedokázali.

20
    Dvacet minut hry je pryč, souboje o míč se odehrávají zejména na polovině hrací plochy, zatím na výraznější šanci v tomto zápase čekáme.

18
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nikam nežene.

17
    Lukas Podolski (Antalyaspor) to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal, dobře zapracovala obrana domácích.

15
    Ahmet Oğuz (Gençlerbirliği) centroval před branku, Giovanni Sio (Gençlerbirliği) zakončoval a hostující brankář Ruud Boffin (Antalyaspor) tak tak vytáhl míč, který mířil za brankovou čáru.

14
    Ruud Boffin (Antalyaspor) rozehrával od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, ale jeho spoluhráči se k míči nedostali.

13
    Antalyaspor vhazuje na své obranné polovině, celkem snadno si dokázal poradit s akcí soupeře.

11
    Volný kop pro hostující celek. Centr se snesl před branku, ale obrana zasahovat nemusela. Centr byl hodně nepovedený a míč opustil hrací plochu.

10
    Jeden z domácích hráčů, Yasin Pehlivan, pálil z dobré pozice, jeho pokus mířil na vzdálenější tyč, ale jeho pokus končí nakonec mimo.

9
    Zargo Touré to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.

8
    Kristoffer Nordfeldt (Gençlerbirliği) se dostal do problémů, ale dokázal si poradit, odkopl míč daleko od své branky.

8
    Domácí fotbalisté hrají v červeném, hosté v bílém, zápas se hraje v nepříliš vysokém tempu.

1

Gençlerbirliği S.K.: Nordfeldt – Oğuz, Z. Touré, Flávio, H. Pehlivan – Özdemir, Y. Pehlivan – Sessègnon, F. Baiano, M. Seuntjens – Sio.
    Náhradníci: Özbir – Berişbek, Bjärsmyr, S. Diallo, Dikmen, Karakaş, Özgenç, Tatlısu, van Beijnen.

Antalyaspor: Boffin – Balcı, V. Sari, Chico, Kudrjašov – Özmert, N'Dinga – Amilton, Fredy, Podolski – Jahović.
    Náhradníci: Kaplan – Akyol, E. Albayrak, Blanco, Gülüm, Gümüs, Kurtulus, Mukairu, Sangaré, Sinik.

Rozhodčí: Meler – Eyisoy, Ertem.

Vzájemné zápasy:

19.10.2019 Antalyaspor – Gençlerbirligi 0:6
    16.7.2019 Gençlerbirligi – Antalyaspor 1:1
    6.5.2018 Gençlerbirligi – Antalyaspor 0:1

Antalyaspor:

Hráči Antalyasporu mohou být se svým postavením trochu zklamaní. Tým hrající zpravidla o pohárovou Evropu se aktuálně nachází na 11. místě se ztrátou 22 bodů na 4. pozici zajišťující předkolo Evropské ligy. Svěřenci Mehmeta Özdilka neprohráli v turecké nejvyšší soutěži už 6 utkání v řadě. Nejlepším střelcem je Adis Jahović, který se letos prosadil už třináctkrát.

Gençlerbirligi S.K.:

Fotbalisté Gençlerbirligi se jakožto nováček Superligy drží ve středu tabulky. Minulý rok skončili v 1. lize na druhé pozici, což jim zajistilo postup mezi tureckou elitu. Jejich výkony jsou těžko předpokladetelné, jelikož většinou po vítězství následuje porážka. Z posledních 3 utkání uhráli svěřenci Hamza Hamzaoglua 6 bodů! Nejlepším střelcem domácího týmu je rumunský reprezentant Bogdan Stancu, který letos nastřílel 12 gólů!

Ještě jednou zdravím všechny příznivce tureckého fotbalu. Dnes proti sobě nastoupí dva tabulkově zcela vyrovnaní soupeři. Zatímco hostující Antalyaspor se nachází se ziskem 26 bodů na 12. místě, domácí mají bodík navíc, a proto zaujímají pozici jedenáctou. Podzimní střetnutí skončilo jasným výsledkem 6:0! Naváží fotbalisté Gençlerbirliği na tento skvělý výsledek? O tom se společně přesvědčíme, výkop útkání je naplánován na 18. hodinu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.