Prostějov – Olomouc 4:0 (kon.) | Jablonec – Žižkov 0:2 (kon.) | Příbram – Vyšehrad 2:1 (kon.)
Č. Budějovice – Táborsko 5:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:1 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.)
Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Líšeň – Opava 0:1 (kon.)
Plzeň – Příbram 4:0 (kon.) | Brno – Uničov 6:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
6:0 (5:0)
SK Uničov
Středa 13.05.2020, 17:30 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • Přípravný zápas

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:13:44)

Je dobojováno! Brno se od páté minuty zmocnilo kormidla, u kterého zůstalo až do závěrečných minut. Uničov byl dnes slabým sparing partnerem, k ničemu zásadnějšímu se nezmohl. Nicméně je pravda, že tomuto týmu už dávno skončila sezona a do startu té následné má daleko.

90

88
    Zbývají poslední minuty do konce tohoto přátelského utkání a nic nenapovídá tomu, že by se mělo skóre nějakým způsobem měnit.

86
    Uničovský obránce raději odhlavičkoval do rukavic brankáře svého celku, který tak může podržet chvíli hru.

84
    Nejspíše to byl Vintr, jenž se pokusil obstřelil brankáře soupeře. Nepodařilo se mu to, i když je nutné dodat, že myšlenka to byla pěkná.

83
    SK Uničov se ocitl v zajímavém brejku. Ten zakončen nebyl, přihrávka mezi útočníky byla zablokována vracejícím se obráncem Zbrojovky.

82
    Střela hráče moravského celku zpoza vápna měla příliš velkou razanci, bránu minula.

80
    Brněnský útočník nezvládl zpracovat centrovaný míč za obranu, ke kterému se tak dostal gólman soupeře.

79
    Oba celky často chybují. Nejspíše i dochází síly. Přece jen je jasné, že týmy v poslední době neměly úplně ideální tréninkový zápřah.
    76. Pěkný zákrok brankáře Uničova

76
    Parádní rána! Brankář Uničova se blýskl skvělým zákrokem, když vytáhl letící projektil na roh.

75
    Zbrojovka bude mít k dispozici přímý volný kop z poněkud nebezpečné vzdálenosti. Tady to bude na střelu.

72
    Přízemní střela z nulového úhlu byla vyražena brankářem třetiligového výběru.

71
    Sotva jsem to dopsal a Brno vstřelilo branku. Antonín Růsek se radoval zbytečně, jeho gól padl z jasného ofsajdového postavení.

70
    Utkání se již spíše dohrává. Ani jeden z týmů nedává do zápasu tolik energie, jako tomu bylo na začátku duelu.

68
    Hlavička hostujícího fotbalisty mířila mim otři tyče, Floder bude odkopávat od své svatyně.

67
    Floder nezachytil balón na hrací ploše, hráči celku z Olomouckého kraje budou kopat roh.

66
    Hraje se ze strany na stranu. Jde vidět, že Uničov chce vstřelit alespoň čestnou branku.

Michal Hladký

Branky: 8. Čermák, 23. Přichystal, 28. Růsek, 34. Růsek, 43. Štepanovský, 58. Vaněk

FC Zbrojovka Brno: Šustr – Štepanovský, Dreksa, Šural, Eismann – Hladík, Čermák, J. Sedlák, Fousek – Růsek, Přichystal.
    Náhradníci: Floder – Bariš, Vintr, Šumbera, Vaněk, Pachlopník.

SK Uničov: Kalina – Seibrt, Krayzer, Mučka, Purzitidis, Bača, Svoboda, Vasiljev, Vichta, Komenda, Krč
    Náhradníci: Uvízl – Mikuta, Ambrozek, Kasal, Bala, Vejvoda, Bárta