Prostějov – Olomouc 4:0 (kon.) | Jablonec – Žižkov 0:2 (kon.) | Příbram – Vyšehrad 2:1 (kon.)
Č. Budějovice – Táborsko 5:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:1 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.)
Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Líšeň – Opava 0:1 (kon.)
Plzeň – Příbram 4:0 (kon.) | Brno – Uničov 6:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Středa 13.05.2020, 11:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Přípravný zápas

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (13:03:15)

Máme tu konec dnešního přátelského utkání, ve kterém domácí Klokani remizovali s Libercem 1:1. Po prvním poločase vedli hosté zásluhou Jakuba Peška. Po výměně stran a prostřídání celých sestav jsme dlouho sledovali poločas plný nepřeností a ztrát. Domácím se ale přece jenom podařilo srovnat jedenáct minut před koncem. Po krásné přihrávce Nováka se do šance dostal Jakub Nečas a bezpečně ji proměnil. Bohemians si po pondělním vítězství s druholigovou Chrudimí tedy tentokrát připisují remízu s ligovým Libercem.

90+5

90+5
    Rohový kop Jindřiška ani tentokráte nenadělal obraně hostů problémy.

90+5
    V poslední minutě utkání je tu roh pro domácí.

90+3
    Volný přímý kop Mary končí v domácí zdi.

90+2
    Loket Hůlky ve tváři Zemana znamená standardní situaci na hranici vápna! Velká šance pro Liberec ujmout se opět vedení a zřejmě rozhodnout zápas!

90
    Po rychlé kombinaci našel Malinský ve vápně Rondiče. Ten si krásně pohrál s Kostlem a dostal se do velké příležitosti. Jeho střelu levačkou krásným zákrokem zneškodnil Valeš a nedovolil hostům jít opět do vedení!

88
    Dlouhý Podaného aut nenaděl problémy libereckému brankáři.

87
    Centr Kostla odvrací Kačaraba do autu.
    84. Jakub NEČAS - 1:1

84
    Bohemians právě vstřelili branku!

Máme srovnáno! Po krásné průnikové přihrávce Nováka se ocitl ve velké šanci JAKUB NEČAS. Střelou na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři šanci a srovnává stav utkání!

81
    Centrovaný bacon již po několikáté v dnešním zápase s přehledem odvrací hostující obrana.

80
    Po faulu Malinského zajímavá standardní situace pro domácí.

75
    Nějakých 20 minut do konce, podaří se Klokanům se zápasem ještě něco udělat?

73
    Při následném brejku hostů zakončoval bosenský útočník Rondič, jeho pumelice ale zamířila vysoko nad.

72
    Po rohovém kopu se snažil zakončit Vojtěch Novák, na poslední chvíli byl zablokován jedním z libereckých obránců.

70
    Nečasovo přenesení na druhou stranu hřiště opět nepřesné, aut pro hosty.

69
    Vaníček poslal do vápna zajímavý balon, který našel Podaného., kterého při snaze zakončit, ale výborně zablokoval Kamso Mara.

Adam Černý

Branky: 84. Nečas – 45+4. Pešek

Bohemians Praha 1905: 1.poločas: Le Giang –⁠ Dostál, Bederka, Krch, Schumacher –⁠ Vodháněl, Květ, Levin, Vacek, Mosquera –⁠ Keita
    2. poločas: Valeš –⁠ Bartek, Hůlka, Kostl, Podaný –⁠ Vaníček, Hronek, Jindřišek, Novák –⁠ Nečas, Pulkrab

FC Slovan Liberec: 1.poločas: Nguyen –⁠ Mikula, Černický, Karafiát, Fukala –⁠ Hromada, Alibekov –⁠ Beran, Baluta, Pešek –⁠ Kuchta

2.poločas: Knobloch –⁠ Koscelník, Kačaraba, Dvořák, Hybš –⁠ Malinský, Alibekov, Mara, Zeman –⁠ Rondič, Mashike