Sokolov – Žižkov 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Líšeň 1:1 (kon.) | Slovácko – Prostějov 4:1 (kon.)
Třinec – Karviná 2:2 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 4:1 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 2:0 (kon.)
Zlín – Kroměříž 4:1 (kon.) | Opava – Vítkovice 4:1 (kon.) | Sparta – Dukla Praha 3:2 (kon.)
Sparta – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Olomouc – Brno 3:1 (kon.) | Olomouc – Brno 2:0 (kon.)
1.FC Slovácko
4:1 (3:0)
1. SK Prostějov
Sobota 16.05.2020, 10:30Přípravný zápas

83
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    MAREK HAVLÍK dává čtvrtou branku Slovácka z přímého kopu, když obstřelil stojící zeď z necelých dvaceti metrů.

64
    Prostějov právě vstřelil branku!
    KAREL KROUPA snižuje na rozdíl dvou branek po přihrávce svého spoluhráče, brankář Trmal se po míči natahoval marně.

41
    VÁCLAV JUREČKA s přehledem proměnil pokutový kop, když poslal gólmana Brédu na opačnou stranu a připsal si druhou branku v zápase.

34
    Modrobílí vedou už o dvě branky, když se prosadil sváteční střelec JAN NAVRÁTIL, který zblízka zužitkoval centr z pravé strany a prostřelil brankáře Brédu.

2
    Slovácko jde do vedení, po centru z levé strany se hlavou k přední tyči trefil VÁCLAV JUREČKA.

Tomáš Kučera

Branky: 2. Jurečka, 34. Navrátil, 41. Jurečka (pen.), 83. Havlík – 64. Kroupa

1.FC Slovácko: 1. poločas: Porcal – Juroška, Michal Kadlec, Hofmann, Divíšek – Petržela, Mareček, Sadílek, Navrátil, – Dvořák – Jurečka
    2. poločas: Trmal – Zahustel, Michal Kadlec (61. Vincour), Hofmann, Reinberk – Kohút, Havlík, Daníček, Sadílek (71. Kliment), Kalabiška – Zajíc

1. SK Prostějov: Bréda (46. Mucha) – Stříž (61. Zapletal), Schuster (46. Bala), Šteigl (53. Pernatckij), Rolinc (53. Stáňa), Koudelka (65. Dittmer), Bialek, Biolek, Slaměna (46. Lutonský), Polák (83. Šteigl), Kroupa
    Náhradníci: Mucha – Bala, Dittmer, Machynek, Zapletal, Pernatckij, Sus, Stáňa, Lutonský