St. Pauli – Aue 2:1 (kon.) | Darmstadt – Hannover 3:2 (kon.) | Karlsruher SC – Stuttgart 2:1 (kon.)
SV Darmstadt 98
3:2 (1:0)
Hannover 96
Neděle 14.06.2020, 13:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor • 2. německá Bundesliga • 31. kolo

Ode mě je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek odpoledne. (15:27:37)

Fauly: 8:8

Zápas je u konce, Darmstadtn nakonec vybojoval tři body, když porazil Hannover na domácím hřišti 3:2. Utkání to bylo nesmírně zajímavé a napínavé až do konce. Ve 25. minutě otevřel skóre Serdar Dursun. Ve druhém poločase však dominovali hosté a podařilo se jim po gólech Edgara Priba a Marvina Ducksche otočit skóre na 2:1. Už v 62. minutě však bylo vyrovnáno, o což se postaral Fabian Schnellhardt. Hrdinou zápasu se nakonec stal Patric Pfeiffer, který v nastaveném čase rozhodl po rohovém kopu o třech bodech pro Darmstadt.

90+5

90+4
    Do zakončení se dostal Julian Krob, hradbu těl před sebou ale nepropálil.

90+3
    Zeď Darmstadtu zablokovala střelu z přímého kopu. Hannover má ale ještě rohový kop.

90+2
    Hosté ještě mají trochu času na odpověď, mají k dispozici přímý volný kop.
    90+1. Patric PFEIFFER - 3:2

90+1
    Darmstadt právě vstřelil branku!
    Druhá otočka ve skóre v tomto zápase je na světě, tentokrát z dílky domácích. Po rohovém kopu dokázal usměrnit z hranice malého vápna míč do sítě PATRIC PFEIFFER.

90
    Darmstadt bude pokračovat rohovým kopem z pravé strany.

89
    Dominik Kaiser fauloval Victora Pálssona a domácí mají v závěru zápasu k dispozici standardní situaci.

88
    Z hranice vápna se dostal ke střele Mathias Honsak a dobře vypálil, branku Hannoveru však těsně přestřelil.

87
    Centr Hendrika Weydandta z pravé strany byl nepřesný a skončil v zámezí. Marcel Schuhen může rozehrávat od branky.

85
    Akce Hannoveru začíná rozehrávkou Zielera.

83
    Linton Maina se dostával do nadějné střelecké pozice, ale v poslední chvíli mu míč utekl.