St. Pauli – Aue 2:1 (kon.) | Darmstadt – Hannover 3:2 (kon.) | Karlsruher SC – Stuttgart 2:1 (kon.)
SV Darmstadt 98
3:2 (1:0)
Hannover 96
Neděle 14.06.2020, 13:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor • 2. německá Bundesliga • 31. kolo
    90+1. Patric PFEIFFER - 3:2

90+1
    Darmstadt právě vstřelil branku!
    Druhá otočka ve skóre v tomto zápase je na světě, tentokrát z dílky domácích. Po rohovém kopu dokázal usměrnit z hranice malého vápna míč do sítě PATRIC PFEIFFER.

62
    Skóre je znovu vyrovnané! Těsně za pokutovým územím si našel odražený míč FABIAN SCHNELLHARDT a levačkou ho poslal tvrdou střelou po zemi do sítě. Bez asistence.
    58. Marvin DUCKSCH - 1:2

58
    Hannover právě vstřelil branku!
    Hosté pokračují ve své dominanci ve druhém poločase a už se dostávají do vedení 2:1! Haraguči dobře roztáhl na levou stranu na MARVINA DUCKSCHE, ten pak překonal Schuhena dobře mířenou střelou na vzdálenější tyč. Aisstence: Genki Haraguči.
    47. Edgar PRIB - 1:1

47
    Domácí krátce po startu druhé půle vyrovnávají na 1:1! Z pravé strany centroval Stendera a k míči se ve vápně dostal EDGAR PRIB. Přesnou střelou k tyči pak překonal Schuhena.
    25. Serdar DURSUN - 1:0

25
    Máme tu první branku zápasu a domácí jdou do vedení! Centr z pravé strany propadl celým vápnem až na zadní tyč. Pak se k němu dostal SERDAR DURSUN, který se z hranice šestnáctky trefil nádherným obstřelem přesně ke vzdálenější tyči.