Hamburg – Osnabrück 1:1 (kon.) | Fürth – Heidenheim 0:0 (kon.) | Wiesbaden – Norimberk 0:6 (kon.)
Hamburger SV
1:1 (1:0)
VfL Osnabrück
Úterý 16.06.2020, 18:30 • Volksparkstadion, Hamburg • 2. německá Bundesliga • 32. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec překvapivě končí nerozhodným výsledkem 1:1. Úvod do druhého poločasu lépe vyšel hostujícímu Osnabrücku, kterému se po zásluze povedlo výsledek vyrovnat. Po vyrovnávací brance se dala očekávat územní převaha favorizovaného Hamburgu, avšak ten se směrem dopředu hodně trápil. Hostující celek dnes vycházel z velice dobré obrany, té se povedlo eliminovat útočné snahy soupeře, což znamenalo zisk cenného bodu. (20:23:26)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:12.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Timo Letschert (Hamburger SV).

90+3
    Po jednom ze soubojů se na trávníků ocitl Schaub, jenomže sudí ponechal výhodu. Hamburg se přesto daleko s míčem nedostal...

90+2
    Hostujícímu celku se povedlo odehrát míč do zámezí, navíc to bylo s tečí jednoho z napadajících hráčů. Sušas tak s provedením nebude nikam pospíchat.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Marc Heider, přichází Benjamin Girth.
    Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Sven Köhler, přichází Anas Ouahim.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Hamburg i nadále dobývá dobře hrající obranu soupeře, ta obsadila vlastní pokutové území.

88
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Adrian Fein, přichází Jairo Samperio.

88
    Napadající Agu přeci jenom vydoloval míč, se kterým přešel až do šestnáctky. Tam se štěstím přihrál Köhlerovi, jenž zakončil přímo do rukavic brankáře SV.

87
    Kühn ani v tomto případě nespěchal se svým odkopem od branky. Nakonec se na opačné polovině pokoušel oslovit Schmidta, který proti Letschertovi neuspěl.

84
    Nenápadně hrající Pohjanpalo dokázal hrudí sklepnout míč pod sebe na Feina. Ten pro změnu ještě roztáhl na volného Leibolda, kterému centr ale nevyšel.

83
    Heyer si při rozehrávce zahrával, nakonec to přeci jenom zvládl. Hostující obránce ovšem i tak přišel o míč, Jattovi se následně povedlo vybojovat rohový kop.

82
    Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází David Blacha, přichází Niklas Schmidt.

82
    Velice zkušeně to před malým momentem provedl hostující Heyer, který se jako první dostal k volnému míči. To vedlo k nedovolenému zákroku od Schauba.

81
    Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Osnabrück i nadále drží nadějnou remízu, domácí se v posledních minutách výrazně zlepšili.

80
    Na opačné straně hrací plochy se pro změnu daleko nedostal Heider, který neustál hlavičkový souboj s Letschertem. Hamburg má ovšem problém s rozehrávkou.

79
    Hamburg se konečně dokázal usídlit na polovině soupeře, jenomže pas směřující do pokutového území včas odvrátil Köhler. Osnabrück se brání zodpovědně.