Hamburg – Osnabrück 1:1 (kon.) | Fürth – Heidenheim 0:0 (kon.) | Wiesbaden – Norimberk 0:6 (kon.)
SpVgg Greuther Fürth
0:0 (0:0)
1.FC Heidenheim 1846
Úterý 16.06.2020, 18:30 • Trolli Arena, Fürth • 2. německá Bundesliga • 32. kolo

Ani jedna ze čtyř střel na branku v tomto zápase nebyla gólová, a tak se oba kluby rozchází smírně. Tento mač gól nepřinesl, a proto si oba kluby odnáší bod. Mnoho fotbalové krásy k vidění nebylo. (20:23:03)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 9:8. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:24.

90+4

90+4
    To už probíhá poslední minuta nastavení.

90+4
    Marius Funk vykopává od své branky a nutno poznamenat, že se nikam nežene.

90+3
    Obrázek hry je nyní dost podobný v posledních minutách, hosté mají převahu, jsou nastěhovaní před brankou soupeře, a snaží se něco vymyslet. Zatím ale marně. Denis Thomalla trefil jen brankáře.

90+2
    Žlutou kartu dostává Marnon-Thomas Busch (1.FC Heidenheim 1846).

90+1
    Domácí celek se musí bránit tlaku soupeře, nyní to zkoušel Maurice Multhaup, ale neuspěl.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat navíc.

90
    Poslední minuta hry druhého poločasu, volný kop hostující celek proměnit nedokázal.

89
    Heidenheim se znovu nastěhoval na útočnou polovinu soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Tobias Mohr to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává. Zdá se, že si kluby body rozdělí.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, velkou šanci měli hosté, kteří jsou mírně aktivnější, ale nedaří se jim přesněji zamířit.

84
    Velkou šanci měli nyní hosté. Sebastian Griesbeck pálil z osy hrací plochy kousek před velkým vápnem. Jeho rána se od tyče odrazila zpět do hry.

83
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Julian Green, přichází Paul Jaeckel.
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Branimir Hrgota, přichází Timothy Tillman.

81
    Další rohový kop pro domácí celek. Centr znovu zamířil do pokutového území, ale ale obránce zodpovědně odhlavičkoval.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, centr se snesl před branku, zakončoval Sebastian Ernst. Jeho rána z první končí vedle.

79
    Rohový kop nyní vybojoval domácí celek, Sebastian Griesbeck odrazil míč do zámezí.

78
    V poklidném tempu se tento duel dohrává, hosté se nyní dostali před branku soupeře, ale Sebastian Griesbeck nedokázal vymyslet výraznější akci.