Hamburg – Osnabrück 1:1 (kon.) | Fürth – Heidenheim 0:0 (kon.) | Wiesbaden – Norimberk 0:6 (kon.)
SpVgg Greuther Fürth
0:0 (0:0)
1.FC Heidenheim 1846
Úterý 16.06.2020, 18:30 • Trolli Arena, Fürth • 2. německá Bundesliga • 32. kolo

Ani jedna ze čtyř střel na branku v tomto zápase nebyla gólová, a tak se oba kluby rozchází smírně. Tento mač gól nepřinesl, a proto si oba kluby odnáší bod. Mnoho fotbalové krásy k vidění nebylo. (20:23:03)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 9:8. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:24.

90+4

90+4
    To už probíhá poslední minuta nastavení.

90+4
    Marius Funk vykopává od své branky a nutno poznamenat, že se nikam nežene.

90+3
    Obrázek hry je nyní dost podobný v posledních minutách, hosté mají převahu, jsou nastěhovaní před brankou soupeře, a snaží se něco vymyslet. Zatím ale marně. Denis Thomalla trefil jen brankáře.

90+2
    Žlutou kartu dostává Marnon-Thomas Busch (1.FC Heidenheim 1846).

90+1
    Domácí celek se musí bránit tlaku soupeře, nyní to zkoušel Maurice Multhaup, ale neuspěl.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat navíc.

90
    Poslední minuta hry druhého poločasu, volný kop hostující celek proměnit nedokázal.

89
    Heidenheim se znovu nastěhoval na útočnou polovinu soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Tobias Mohr to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává. Zdá se, že si kluby body rozdělí.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, velkou šanci měli hosté, kteří jsou mírně aktivnější, ale nedaří se jim přesněji zamířit.

84
    Velkou šanci měli nyní hosté. Sebastian Griesbeck pálil z osy hrací plochy kousek před velkým vápnem. Jeho rána se od tyče odrazila zpět do hry.

83
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Julian Green, přichází Paul Jaeckel.
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Branimir Hrgota, přichází Timothy Tillman.

81
    Další rohový kop pro domácí celek. Centr znovu zamířil do pokutového území, ale ale obránce zodpovědně odhlavičkoval.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, centr se snesl před branku, zakončoval Sebastian Ernst. Jeho rána z první končí vedle.

79
    Rohový kop nyní vybojoval domácí celek, Sebastian Griesbeck odrazil míč do zámezí.

78
    V poklidném tempu se tento duel dohrává, hosté se nyní dostali před branku soupeře, ale Sebastian Griesbeck nedokázal vymyslet výraznější akci.

76
    Držení míče hovoří ve prospěch domácího celku, který v tomto zápase ovšem jen jednou vystřelil na branku. Velké problémy mají domácí s přechodem do finální fáze.

74
    Maurice Multhaup přišel na polovině hrací plochy o míč, ale jeho zaváhání rychle dokázali spoluhráči napravit.

73
    Mírnou optickou převahu mají fotbalisté v červených dresech, tedy hosté, ale zatím na nějakou výraznější šanci čekají.

72
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Robert Leipertz, přichází Maurice Multhaup.
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Niklas Dorsch, přichází Stefan Schimmer.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, zatím jsme registrovali jen tři střely na branku. Zajímavou příležitost měl domácí Branimir Hrgota, ale jeho rána končí nad.

69
    Denis Thomalla zkoušel doběhnout dlouhý míč od spoluhráče, ale nepodařilo se mu to, a tak bude vykopávat brankář.

68
    Hostující celek má míč pod kontrolou na své polovině, postupně se propracoval na polovinu soupeře, ale k zakončení se fotbalisté v červeném nedostali.

66
    Žlutou kartu dostává Robert Leipertz (1.FC Heidenheim 1846).

65
    Robert Leipertz (Heidenheim) to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Následně fauloval.

64
    Žlutou kartu dostává Julian Green (SpVgg Greuther Fürth).

63
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Hans Nunoo Sarpei, přichází Jamie Leweling.
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Daniel Keita-Ruel, přichází Hävard Nielsen.

62
    Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.

60
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází David Raum, přichází Sebastian Ernst.

60
    Půlhodiny hry zbývá do konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí jsme ve druhém poločase zatím neviděli.

58
    Do zajímavé střelecké pozice se dostal hostující celek, Sebastian Griesbeck pálil z velké dálky, jeho rána byla nepřesná.

58
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Daniel Kerschbaumer, přichází Tobias Mohr.
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází David Otto, přichází Denis Thomalla.

54
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do výraznějších střeleckých pozic.

52
    Branimir Hrgota (Fürth) uvede míč do hry na své polovině, jeho kolegové pokračují v akci. Mërgim Mavraj to nemyslel špatně, zkoušel vyslat spoluhráče do brejku, ale obrana hostujícího celku si poradila.

50
    Patrick Mainka vhazuje na útočné polovině, ale neměl komu přihrát, a tak se hru vrátil k půlící čáře.

49
    Tim Kleindienst (Heidenheim) to zkoušel individuálně, ale míč si příliš předkopl, a tak o něj přišel. Následně jeho kolegové vybojovali autové vhazování.

48
    Robert Leipertz rozehrával rohový kop. Míč se dostal do pokutového území, ale obrana si dokázala snadno poradit. Domácí se pokusili o rychlý brejk, který nevyšel.

46
    Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě, pokračují stejné jedenáctky.

46

Pětačtyřicet minut až na jednu šanci hostů žádnou výraznější střeleckou pozici nepřineslo. Týmy jsou za stavu 0:0 do kabin.

45+0

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

43
    Marius Funk rozehrává rychle od své branky, bleskově přesunul hru na útočnou polovinu svého celku. Kombinace pokračuje dál, David Raum ještě udržel míč.

42
    Žlutou kartu dostává Marco Meyerhöfer (SpVgg Greuther Fürth).

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, zatím jsme viděli jen jednu výraznější šanci v tomto zápase. Měl ji hostující David Otto, jehož rána skončila malý kousek vedle branky.

39
    Do zajímavé střelecké pozice se dostával domácí celek, David Raum (Fürth) na střílenou přihrávku spoluhráče nedosáhl.

37
    Marco Caligiuri a David Raum kombinovali na své polovině, po několika přihrávkách dostali míč na útočnou polovinu, ale prosadit se nedokázali. Obrana hostů byla pozorná a nebezpečí rychle zastavila.

35
    Marius Funk (Fürth) vykopává od své branky, rychle se spoluhráči dostali na útočnou polovinu, ale ohrozit branku Heidenheimu se jim nepodařilo.

34
    Žlutou kartu dostává Niklas Dorsch (1.FC Heidenheim 1846). Za hodně zbytečný faul na polovině hrací plochy vidí žlutou kartu.

32
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do střelecké pozice.

30
    Půl hodiny hry je pryč, do zajímavé střelecké pozice se dostal Jonas Föhrenbach, jeho hlavičku ale zastavil dobře postavený domácí brankář.

29
    Hans Nunoo Sarpei vedl domácí akci, centroval před branku, ale jeho spoluhráči nedokázali zakončit. Míč končí mimo.

28
    Momentálně chybí oběma týmům snaha o protlačení se do výraznější střelecké pozice. Mnoho šancí k vidění není.

27
    Marius Funk má míč pod kontrolou, rychle jej rozehrál na spoluhráče, kteří pokračují v zajímavé akci.

26
    Marnon-Thomas Busch rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, kterým hledal nabíhajícího spoluhráče. Pas postrádal přesnost.

26
    Volný kop pro domácí fotbalisty. Centr se snesl před branku, ale útočného faulu se dopustil jeden z útočníků. Akce SpVgg končí taktickým přestupkem.

25
    Žlutou kartu dostává Jonas Föhrenbach (1.FC Heidenheim 1846).

23
    Rohový kop rozehrával hostující celek, centr se snesl před branku, ke střele se dostal Patrick Mainka, jeho rána byla zblokovaná. Následně si jeho tým pomohl útočným faulem, a tak akce končí.

22
    Žlutou kartu dostává Mërgim Mavraj (SpVgg Greuther Fürth).

22
    Branimir Hrgota (Fürth) pálil z dobré pozice, jeho rána končí vysoko nad brankou. Kevin Müller zasahovat nemusel, následně rozehrával od své branky.

20
    Dvacet minut hry je pryč, aktivnější je hostující celek, který má mírnou převahu, ale zatím na čekáme na gólovou šanci.

19
    Postavení mimo hru zastavilo zajímavě vypadající akci hostů. Rozehrávat bude obrana Fürthu.

17
    Nyní měl šanci po přihrávce Seguina Daniel Keita-Ruel, ale jeho rána byla hodně nedůrazná.

15
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, fanoušci sledující zápas prostřednictvím televize mnoho šancí nevidí. Oba týmy hrají hodně opatrně.

14
    Marius Funk (Fürth) vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, míč se dostal až na polovinu hrací plochy.

13
    Žlutou kartu dostává Daniel Kerschbaumer (1.FC Heidenheim 1846).

10
    Deset minut hry je pryč, největší šanci měl hostující celek, ale prosadit se nedokázal.

9
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
    7. Šance hostů.

7
    David Otto (Heidenheim) měl nyní obrovskou šanci. Do předbrankového prostoru, kam si nabíhal, dostal přihrávku od spoluhráče. Přiblížil se k brankáři, které sice prostřelil, ale míč ještě minul vzdálenější tyč. Nechybělo mnoho a hosté šli do vedení.

6
    David Raum (Fürth) vybojoval díky dobré důrazné akci rohový kop pro spoluhráče. Centr se snesl před branku, ale Patrick Mainka (Heidenheim) dokázal odhlavičkovat míč do bezpečí.

5
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance.

3
    Heidenheim má problémy s rozehrávkou od své branky, do kombinace se zapojil také brankář Müller, který přenechal míč obráncům.

2
    Marius Funk (Fürth) rozehrává od své branky, rozhodl se pro přihrávku na obránce před sebou, ale situaci obrana zvládla a míč udržela.

1
    Patrick Mainka (Heidenheim) kombinuje na své polovině se spoluhráči, tlak soupeře dokázali odvrátit, a tak se směr hry otáčí.

1

SpVgg Greuther Fürth: Funk – Meyerhöfer, M. Caligiuri, Mavraj, Wittek – Green, Seguin, Sarpei – Hrgota, Keita-Ruel, Raum.
    Náhradníci: Schaffran – Ernst, Jaeckel, Nielsen, Leweling, Redondo, Sauer, Tillman, Beijmo.

1.FC Heidenheim 1846: K. Müller – Busch, Mainka, Beermann, Föhrenbach – Leipertz, Dorsch, Kerschbaumer – Otto, Griesbeck, Kleindienst.
    Náhradníci: Eicher – Mohr, Feick, Multhaup, Sessa, Schimmer, Strauß, Theuerkauf, Thomalla..

Hrát se bude ve Sportpark Ronhof Thomas Sommer ve Fürthu bez diváků.

SpVgg Greuther Fürth odehrál 31 zápasů s bilancí 11-9-11 a získal 42 bodů. Z posledních pěti zápasů bodoval ve třech, ale vyhrál jediný. Poradil si s Norimberkem 1:0. Remizoval s Darmstadtem 1:1 a Drážďany 1:1. Tým nestačil na Osnabrück 0:2 a Sandhausen 1:2.

1.FC Heidenheim 1846 má bilanci 14-9-8 a získal 51 bodů. V tabulce je na čtvrté pozici. Tým z posledních pěti zápasů bodoval ve čtyřech. Vyhrál nad Wehenem 1:0, Aue 3:0 a Regensburgem 4:1. Tým remizoval se St. Pauli 0:0. Mužstvo nestačilo na Hannover 1:2.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky druhé německé Bundesligy. V tomto zápase 32. kola proti sobě nastoupí SpVgg Greuther Fürth a 1.FC Heidenheim 1846.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.