Bohemians B – Slavia B 2:4 (kon.) | Táborsko – Benešov 4:1 (kon.) | Písek – Plzeň B 0:3 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
2:4 (1:1)
SK Slavia Praha B
Středa 24.06.2020, 10:30Letní liga • 8. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:17:24)

Je konec! Rezerva Slavie nakonec zvládla derby s rezervou Bohemians Praha 1905 a vítězí 4:2. Do vedení se dostala Slavia, když domácí nedokázali odkopnout míč a Adam Vlasák obstřelem otevřel skóre. Bohemians poté dokázali srovnat obraz hry a krátce před přestávkou se dočkali odměny. Obrovskou chybu v rozehrávce Slavie zužitkoval Václav Peričevič. Ve druhé půli tempo hry poněkud opadlo. Na branky se čekalo až do 77. minuty, kdy se prosadil Křišťan. Bohemka však rychle vyrovnala. Z penalty se prosadil Ogiomade! Jenže Slavia dnes měla na hřišti Jakuba Křišťana, který během sedmi minut nastřílel hattrick a zajistil svému týmu triumf.

90

90
    Tijani během chvíle uviděl druhou žlutou kartu a duel pro něj končí!

89
    Slavia se nastěhovala do blízkosti pokutového území soupeře a bude chtít dohrát dnešní souboj s klidem na kopačkách.

88
    Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů Slavie zůstává po střetu ležet na polovině soupeře a drží se za levé koleno. Uvidíme, zda bude pokračovat.

87
    Jakub Křišťan se opět prosmýkl až do pokutového území, ale nedokázal si míč srovnat na levačku a jeho zakončení skončilo na hrudi obránce.

86
    Tijani si následně splnil své povinnosti v defenzivní činnosti. Urostlý stoper Slavie bez problémů odhlavičkoval nadýchaný centr od rohového praporku.

85
    Tijani se při návratu na vlastní polovinu dopustil hodně ostrého faulu a může být rád za žlutou kartu.
    83. KŘIŠŤAN - 2:4

83
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! Slavia přidává i čtvrtou branku a podle všeho potvrzuje svůj dnešní triumf! Obrana domácího celku opět nechala příliš mnoho prostoru JAKUBU KŘIŠŤANOVI, který během sedmi minut nasázel soupeři hattrick!

82
    Slavia se tentokrát po vstřelení branky nadále drží na polovině soupeře a nechce dopustit opakování situace, která se stala po jejím druhém gólu.
    80. KŘIŠŤAN - 2:3

80
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! Gólové hody pokračují! Slavia se potřetí v utkání dostává do vedení! JAKUB KŘIŠŤAN se znovu zjevil před brankářem a ukázal, že v zakončení si opravdu věří!
    78. OGIOMADE - 2:2

78
    Tým Bohemians B právě vstřelil branku! Je bleskově vyrovnáno! K exekuci pokutového kopu se postavul MARVIS OGIOMADE a po lehkém naznačení uklidil míč k tyči!

77
    Vzápětí pak po pádu domácího hráče v pokutovém území nařizuje rozhodčí penaltu!
    76. KŘIŠŤAN - 1:2

76
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! Až nyní se hosté dostávají do vedení! Slavia opět předvedla útok po pravé straně. Na přízemní přihrávku si v pokutovém území naběhl JIŘÍ KŘIŠŤAN a uklidil míč do branky!

Tomáš Kubečka

Branky: 41. Peričevič, 78. Ogiomade (pen.) – 12. Vlasák, 76. Křišťan, 80. Křišťan, 83. Křišťan

Karty:   85. Tijani (SLB)   90. Tijani (SLB)

Bohemians Praha 1905 B: Kouba – Buneš, Dostál, Hlinák, Jirsa, Marhoul, Musil, Novák, Peričevič, Václavík, Vala
    Náhradníci: Begič, Freisler, Nátr, Ogiomade, Seniv, Štěpánek, Šumilov, Zeman

SK Slavia Praha B: Fülöp – Hošek, Vlček, Tijani, Kosek – Červ, Rigo, Langhamer – Vlasák, Zeronik, Felipe
    Náhradníci: Švec, Bárta, Neruda, Douděra, Kopáček, Křišťan, Šilhan, Surovčík