Sereď – Petržalka 2:1 (kon.) | Pohronie – B. Bystrica 2:2 (kon.)
ŠKF Sereď
2:1 (2:1)
FC Petržalka
sk Středa 22.07.2020, 17:00 • Sereď • Přípravný zápas

V druhom polčase už napokon žiadny presný zásah nepadol a tak sa víťazom tohto prípravného zápasu stáva ŠKF iClinic Sereď, fortunaligista zdolal súpera z 2. ligy, ktorým bola FC Petržalka výsledkom 2:1!

Ďakujem za vašu pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok večera! (18:42:12)

90

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Sereď znova operuje na útočnej polovici a zrejme jej už víťazstvo v tomto prípravnom zápase neujde.

88
    Rýchly útočný výpad domáceho celku je zakončený len strelou mimo bránu súpera.

87
    FC Petržalka zahrávala priamy kop na útočnej polovici, ale nepodarilo sa jej dostať sa až k ohrozeniu brány svojho dnešného súpera.

86
    ŠKF iClinic Sereď je aj naďalej vo vedení o jeden gól, platí teda ešte stav z prvého polčasu. V druhom dejstve sme sa gólu nedočkali a vyzerá to, že už zrejme ani nepadne.

85
    Ani Petržalka teraz v útoku nepochodila a tak je pri lopte domáci celok, ktorý sa v závere druhého polčasu nemusí nikam ponáhľať.

84
    Tento útočný výpad domácich sa končí len nedovoleným zákrokom, Petržalka rozohráva loptu od svojho pokutového územia.

83
    Sered je opäť v držaní lopty a tak to zatiaľ na žiadnu záverečnú drámu zo strany Petržalky nevyzerá.

82
    No a Petržalka by práveže potrebovala skorej útočiť, keďže stále prehráva o jeden gól.

81
    Fortunaligista momentálne operuje na útočnej polovici, nevedia to však do žiadneho zaujímavého zakončenia. Hostia sa však musia brániť.

80
    Približne desať minút zostáva do konca tohto prípravného stretnutia. Domáci celok stále vyhráva 2:1 a zatiaľ to vyzerá, že sa papierové prognózy naplnia.

79
    Spomínaný priamy kop sa rovnal skrátenému rohovému kopu. Ten však futbalisti Petržalky zvládli ubrániť a získavajú loptu na svoje kopačky.

78
    Domáci potiahli svoj nebezpečný útok až na hranicu pokutového územia súpera, po faule získavajú priamy kop z nádejnej pozície.

77
    Na predbežnom výsledku 2:1 teraz nič nezmenili rýchle útočné výpady, ktoých svedkami sme boli na oboch stranách.

76
    Pomaly sa presúvame do záverečnej časti prvého polčasu. Stále je vo vedení fortunaligista, ale je to len o jeden presný zásah.

75
    No a po jeho realizácii bude nasledovať len odkop od Kanurićovej brány.

74
    Po rýchlom útočnom výpade zahrá Petržalka svoj v poradí tretí rohový kop.

73
    Sereď teraz drží loptu na svojich kopačkách a smerom dopredu sa veľmi neponáhľa. Uvidíme, čo nám ešte ponúkne zvyšok tohto prípravného stretnutia.