Philadelphia – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Montreal – Toronto 2:4 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:4 (kon.)
Florida – Tampa 0:5 (kon.) | Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)
Calgary Flames
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Edmonton Oilers
Středa 29.07.2020, 04:30 • Rogers Place, Edmonton, AB • Příprava NHL

Československá stopa v utkání:
    David Rittich (CGY) 30 minut, 7 zákroků, 2 góly, 77,8% (07:12:45)

Edmonton Oilers v tomto přípravném zápas díky brankám v první a třetí třetině vyhrává nad Calgary Flames 4:1. Za Oilers se trefil dvakrát Connor McDavid a jednou Patrick Russell a Kailer Yamamoto. Za Flames skóroval jen v přesilovce Elias Lindholm.
    Další přípravný zápas už ani jeden z těchto týmů nečeká a rovnou nastoupí do play-off.

59:50
    Už se nic nestane.

59:20
    Rána od modré čáry byla zblokovná, obránce trefil Joshe Archibalda před brankou.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v zápase.

58:35
    Tým vedený jako hostující kontroluje hru a míří za výhrou v tomto přípravném zápase.

58:15
    Závěr zápasu v přesilové hře dohrávají hráči Edmontonu. Ti se nyní usadili v útočném pásmu. Následně jeden z nich vypálil, a tak musel David Rittich zasahovat.

57:31
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matthew Tkachuk – 2 min., hrubost).

Komerční přestávka. V tomto zápase poslední.
    55:59 Connor MCDAVID - 1:4

55:59
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Po pěkné individuální akci střelou po ledě upravuje vedení svého celku CONNOR MCDAVID. David Rittich (Calgary) na jeho střelu nedosáhl. Asistence: Patrick Russell.
    55:26 Patrick RUSSELL - 1:3

55:26
    Z ničeho nic se prosazuje Edmonton. Nenápadnou střelu brankář vyrazil betonem jen před sebe, a pak poměrně snadno dorážel obranou nepokrytý PATRICK RUSSELL. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins a Matt Benning.

55:13
    11:3, tak vypadá statistika střel v této třetině.

54:50
    Kailer Yamamoto (Edmonton) zakončoval z ostré pozice, jeho pokus vyrazil David Rittich.

54:47

54:22
    Oilers znovu dokázali vyhodit přes všechny čáry.

54:00
    David Rittich (Calgary) má kotouč za svou brankou, jeho kolegové tak musí znovu tvrdě bojovat o útočné pásmo.

53:24
    Flames se usadili v útočném pásmu. Ránu od modré čáry kryje Mike Smith. Buly před jeho brankou.

53:03
    Tým vedený jako domácí hraje další přesilovku. Pokus o první ránu od modré čáry byl zblokovaný.

52:47
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 2 min., podrážení).

52:30
    David Rittich (Calgary) chytá druhou polovinu zápasu a zatím nějakou výrazně nebezpečnou situaci před svou brankou nemusel.

52:16
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Oilers stále vedou o jednu branku.

52:11
    Sledujeme rychlý hokej, který diváky musí bavit. Komerční přestávka. Buly před brankou Oilers.

51:30
    Mike Smith (Edmonton) vyjel za svou branku, aby zkontroloval situaci. Kotouč mu prolétl nad hokejkou, a proto se rychle vrátil do brankoviště.

51:08
    Jeden z beků Oilers špatně zpracoval kotouč na útočné modré čáře. Místo hokejkou jej trefil bruslí.

50:26
    Kailer Yamamoto (Edmonton) postupoval do útočného pásma, nakonec z ostré pozice vypálil. David Rittich byl připravený.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Oilers stále drží v tomto přípravném zápase těsné vedení.

49:50
    Ti se rychle dostali do útočného pásma, ale zakončit se jim nepodařilo.

49:15
    Connor McDavid (Edmonton) zkoušel přihrávkou dostat kotouč před branku, ale jeho pas byl hodně nepovedený, a tak mohou hrát hráči Flames.

48:40
    Tým vedený jako domácí je ve třetí třetině aktivnější, má převahu, snadněji se dostává do šancí.

48:14
    Johnny Gaudreau (Calgary) pálil z bezprostřední blízkosti, ale brankáře prostřelit nedokázal.

47:43
    Mike Smith (Edmonton) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou, komerční přestávka.

47:40
    5:1, tak vypadá statistika střel v této třetině.

47:01
    Tobias Rieder (Calgary) a Mark Giordano (Calgary) otočili směr hry, dostali se do útočného pásma, vypálit na branku však už nedokázali.

46:30
    Mike Smith (Edmonton) rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se dostali do šance, Zack Kassian pálil nepřesně, ale David Rittich raději zasáhl.

46:05
    Další zajímavá šance Flames, ale i tentokrát dokázal brankář Edmontonu kotouč zastavit.

45:22
    Mike Smith (Edmonton) podržel své spoluhráče. Dillon Dubé (Calgary) zakončoval situaci dva na jednoho skvělou střelou, ale gólman Oilers vytáhl skvělý zákrok.

44:24
    Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje, hraje se plynule.

44:00
    Mark Giordano (Calgary) pálil od modré čáry, jeho tvrdou ránu dobře viděl a zneškodnil Mike Smith.

43:11
    Adam Larsson (Edmonton) v poklidu rozehrává od své branky, Connor McDavid pokračoval v akci, ale vypálit nedokázal.

42:50
    Hraje se převážně ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

42:19
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude před brankou Oilers. Tým v červeném má převahu.

42:00
    Úvod třetí třetiny nabízí rychlý hokej, momentálně mají převahu hráči Oilers.

41:30
    Sean Monahan (Calgary) obkroužil branku, pokoušel se rychle zakončit, ale obrana si dokázala poradit a střelu zblokovala.

40:44
    Mike Smith (Edmonton) kryje tvrdou ránu od modré čáry, ke střele se dostal Rasmus Andersson.

40:38
    Branka Oilers vypadla ze svého postavení, vhazovat se tak bude před brankářem Smithem.

40:12
    Flames začali třetí třetinu aktivně, ale do zakončení se nedostali.

40:01

Za malý moment začne třetí třetina tohoto přípravného zápasu.

Jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině. V samotném závěru se dokázal prosadit tým Calgary. Odražený puk získal Lindholm, který jej potáhl, vylepšil si pozic a zakončoval do prázdné branky. Oilers se prosadit nedokázali, a tak vedou už jen o jeden gól.

40:00
    39:56 Elias LINDHOLM - 1:2

39:56
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Na toto už byl Mike Smith v brance Edmontonu krátký. Odražený kotouč získal neobsazený ELIAS LINDHOLM. Jeho zakončení mířilo do horní části branky, kde bylo prázdno. Asistence: Erik Gustafsson a Johnny Gaudreau.

39:40
    Flames kombinují v útočném pásmu. Rána byla zblokovaná.

39:15
    Matthew Tkachuk (Calgary) pálil z dobré pozice, Mike Smith (Edmonton) rukavicí dokázal kotouč vyrazit. K dorážce se Flames nedostali.

39:00
    Flames hrají v závěru druhé třetiny přesilovou hru.

38:52
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Jujhar Khaira – 2 min., držení).

38:52
    Mike Smith (Edmonton) měl nyní hodně štěstí. Jeden z hráčů Flames vypálil dobře, ale trefil jen brankáře.

38:22
    Dillon Dubé (Calgary) pálil z ostré pozice, ale kotouč netrefil podle představ. Puk končí mimo branku.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:53
    Mike Smith (Edmonton) přišel o svou masku, která mu po střele od modré čáry spadla z hlavy. Hra byla přerušená.

36:56
    David Rittich (Calgary) měl nyní snadnou práci, dokázal si poradit s nahozeným kotoučem od modré čáry. Oilers tak snadno vybojovali buly v útočném pásmu.

36:38
    Mikael Backlund (Calgary) tečoval před brankou, a tak kryje kotouč Mike Smith, před jehož brankou se bude vhazovat.

36:07
    Po delší době se do útočného pásma dostali hokejisté v červeném. Ti ale nedokázali vypálit, jeden z útočníků přišel o kotouč.

35:20
    Ryan Nugent-Hopkins (Edmonton) postupoval do útočného pásma, jeho spoluhráči vybojovali kotouč, a tak Oilers mohli pokračovat v útočné akci. Do výraznější šance se tým vedený jako hostující nedostal.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Adam Larsson (Edmonton) pálil od modré čáry, ale jeho pokus kryje David Rittich. Komerční přestávka.

34:10
    Čtyři hráči byli vyloučení za vzájemnou potyčku, a tak pokračujeme pět na pět.

33:31
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Zac Rinaldo – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Stone – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Gaëtan Haas – 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Josh Archibald – 2 min., hrubost).

33:20
    Ryan Nugent-Hopkins (Edmonton) je na ledě se svou formací, což znamená velké problémy pro zadní řadu Flames.

33:05
    David Rittich (Calgary) rozehrával, ale trefil jen hůl soupeře. Ten na branku nevypálil.

32:17
    Derek Ryan (Calgary) se výborně vrátil a dokázal zmařit zajímavě vypadající šanci Oilers. David Rittich zasahovat zatím nemusel.

31:47
    Střelecky je zápas prakticky vyrovnaný – 20:21.

31:33
    TJ Brodie (Calgary) pálil z horní hranice kruhu. Jeho ránu do horní části branky ukryl do rukavice brankář Mike Smith. Ten tedy přerušuje hru.

31:09
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Sledujeme nyní aktivnější hru Oilers.

30:56
    Andrew Mangiapane (Calgary) pálil z dobré pozice, Mike Smith si dokázal poradit. Komerční přestávka.

30:34
    To už se dostáváme do druhé poloviny hry v tomto zápase. Oilers drží dvoubrankové vedení, které si vypracovali v první třetině.

30:06
    Podle předpokladů vyměnili oba týmy své brankáře. Kluby hrají jen jeden přípravný zápas, takže vyzkouší oba maskované muže.

29:58
    Střídání v týmu Edmonton Oilers: ze hřiště odchází Mikko Koskinen, přichází Mike Smith.

29:58
    Střídání v týmu Calgary Flames: ze hřiště odchází Cam Talbot, přichází David Rittich.

29:51
    Mikko Koskinen (Edmonton) musel znovu zasahovat.

29:20
    Flames jsou střelecky pasivnější 15:21. Nyní musel Mikko Koskinen zasahovat proti střele od modré čáry.

28:40
    Elias Lindholm (Calgary) pálil z mezikruží, rána mu sedla, puk trefil podle představ, ale betonem dokázal vykopnout brankář Mikko Koskinen.

27:57
    Flames se pokouší co nejrychleji procházet střední pásmo a zakončovat. Zatím ale na svou gólovou šanci hráči Calgary čekají.

27:13
    Edmonton se rychle prokombinoval do útočného pásma, ale zakončit se mu nepodařilo.

26:40
    TJ Brodie (Calgary) vybojoval ještě útočné pásmo, následně se jeho spoluhráči dostali do postavení mimo hru.

26:27
    Obrovské šance Flames, ale obrana Oilers v čele s brankářem dokázala rány zblokovat. Komerční přestávka.

25:46
    Andreas Athanasiou (Edmonton) nahazoval kotouč na branku z hodně ostré pozice, ale neuspěl.

25:23

25:08
    Connor McDavid hledal volného spoluhráče před brankou, ale nahrával nepřesně.

24:38
    Ethan Bear (Edmonton) vyslal tvrdou ránu, brankář Cam Talbot byl připravený. Následná dorážka nebyla přesná.

24:00
    Ryan Nugent-Hopkins (Edmonton) a Leon Draisaitl (Edmonton) mířili na jediného obránce, ale rozhodující přihrávka nebyla přesná.

23:35
    Mark Giordano (Calgary) zaútočil při vlastním oslabení. Ujel soupeřům, dostal se do střelecké pozice, ale brankáře Oilers neprostřelil.

23:23
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., hákování).

23:15
    Výhoda pro hosty.

22:45
    Flames nahodili kotouč do útočného pásma, a pak šli rychle střídat. Matt Benning rozehrává od své branky, Leon Draisaitl se však do střelecké pozice dostat nedokázal.

22:14
    Mnoho šancí v úvodu druhé třetiny k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. V zápase je střelecky aktivnější Edmonton 16:10.

21:14
    Darnell Nurse zkoušel zakončovat od modré čáry, ale rána se mu nepovedla podle představ.

20:40
    Až nyní Elias Lindholm (Calgary) dostal puk do útočného pásma. Následně po rychlé kombinaci dostal puk znovu a zakončoval. Jeho pokus kryje Mikko Koskinen.

20:10
    Ještě minutu početní výhody mají k dispozici hokejisté Calgary. Do útočného pásma se ale dostat nemohou.

20:01
    Přesilovka Flames pokračuje dál, začala druhá třetina. Úvodní buly pro Flames.

20:01

Po první třetině vede v tomto přípravném zápase Edmonton o dvě branky. Nejprve se trefil Kailer Yamamoto, a pak zakončoval do odkryté části branky aktivně hrající Connor McDavid. Flames si výraznější šanci vypracovat nedokázali.

20:00

19:40
    Už se pravděpodobně nic nestane.

19:20
    Elias Lindholm (Calgary) pálil nepřesně, a pak Oilers vyhodili přes všechny čáry.

19:07
    Flames mají šanci korigovat stav zápasu v závěru první části utkání v přesilovce.

19:07
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (James Neal – 2 min., sekání).

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:42
    James Neal (Edmonton) zkoušel tečovat před brankou, ale puk ukryl pod rukavici gólman Cam Talbot.

18:17
    Leon Draisaitl (Edmonton) rozehrává od své branky, Connor McDavid (Edmonton) se dostával do zakončení, ale obránci jej nenechali vypálit.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině. Oilers v tomto přípravném zápase kontrolují své vedení.

17:37
    Kailer Yamamoto (Edmonton) se při vlastním oslabení dostal do dobré šance, nakonec pálil Darnell Nurse, ale jeho pokus kryje brankář Flames. Buly před jeho brankou.

17:33

17:20
    Flames na nějakou velkou šanci během své přesilovky čekají.

16:32
    Matthew Tkachuk (Calgary) pálil z horní hranice kruhu. Jeho pokus dobře viděl brankář Oilers. Mikko Koskinen natáhl ruku a kotouč ukryl do rukavice.

16:00
    Matthew Tkachuk (Calgary) pálil z dobré pozice, kotouč vypadl z hrací plochy. Buly v útočném pásmu Flames. Následně Oilers dokázali vyhodit.

15:45
    Flames se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

15:33
    Přesilovku, svou první v zápase si zahraje také tým vedený jako domácí. Nejprve ale komerční přestávka.

15:33
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Ethan Bear – 2 min., podrážení).

15:03
    Edmonton se vrací k aktivní hře, díky které získal vedení. Ethan Bear hledal na druhé straně před brankou spoluhráče, ale přihrávka byla nepřesná.

14:30
    Adam Larsson (Edmonton) pálil od modré čáry, následně dorážel Oscar Klefbom. Brankář Calgary si dokázal s pokusy soupeře poradit, navíc mu pomohli obránci.

14:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, nyní se bude vhazovat před brankou Flames.

13:42
    Andrew Mangiapane (Calgary) pálil a Mikko Koskinen byl pozorný. Dokázal si s jeho pokusem poradit. Komerční přestávka.

12:39
    Kailer Yamamoto (Edmonton), autor první branky zápasu, to zkoušel individuálně, ale přes posledního obránce soupeře projít nedokázal.

12:15
    Kris Russell (Edmonton) se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, ale trefil jen dobře postaveného brankáře Flames.

11:48
    Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, spokojenější zatím může být hostující celek.

11:39

11:00
    Edmonton se usadil v útočném pásmu, ale vinou špatné rozehrávky přišel o kotouč, a tak Calgary dokázalo vyhodit.

10:35
    Oscar Klefbom (Edmonton) od modré čáry ani James Neal následně nedokázali překonat brankáře Flames.

10:00
    Polovina první třetiny je pryč, nyní mají možnost přesilové hry hráči Oilers, kteří tu předchozí dokázali proměnit.

09:39
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Erik Gustafsson – 2 min., hrubost).

09:00
    Edmonton vybojoval kotouč za svou brankou, a tak může uklidnit hru.. Matthew Tkachuk (Calgary) rychle nahazoval zpět, ale jeho kolegové tento úmysl nepochopili.

08:20
    Andrew Mangiapane (Calgary) to zkoušel z hodně ostré pozice, ale nedokázal přesněji trefit kotouč. Dobře zapracovala obrana Oilers.
    07:44 Connor MCDAVID - 0:2

07:44
    Edmonton dokázal přesilovku rychle proměnit. Po pohledné akci spoluhráčů se puk od Draisaitla dostal do volného prostoru u tyče, kde byl CONNOR MCDAVID. Asistence: Leon Draisaitl a Oscar Klefbom.

07:11
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sean Monahan – 2 min., podrážení).

06:53
    Další rána hokejistů v červeném. Jejich soupeři dokázali zblokovat střelecký pokus.

06:47
    Zakázané uvolnění Oilers, buly před jejich brankou. Flames nyní hrají nejlepší pasáž zápasu.

06:26
    Andrew Mangiapane (Calgary) znovu před brankou, tentokrát pálil už lépe, ale ani teď neprostřelil brankáře. Následně jeho spoluhráč minul.

05:38
    Edmonton rozehrává od své branky, ale ve středním pásmu přišel o puk. Andrew Mangiapane (Calgary) se dostal mezi kruhy, odkud trefil jen střed branky, kde byl gólman.

05:08
    Cam Talbot (Calgary) kryje další střelecký pokus soupeře. Oilers střelecky vedou 6:1.

04:34
    Dillon Dubé (Calgary) bojoval o kotouč v rohu útočného pásma. Kotouč sice vybojoval, ale výraznější šanci pro své spoluhráče připravit nedokázal.

04:00
    Sledujeme rychlý hokej, viděli jsme už i první branku. Edmonton střídá a rozehrává od své branky. Tyler Ennis se k přihrávce spoluhráče nedostal.

03:30
    Philip Broberg (Edmonton) se dostal před svou brankou do problémů, ale situaci zvládl. Směr hry se tedy otáčí.

03:08
    Oilers jsou nyní aktivnějším týmem, hrají lépe, snadněji se dostávají do šancí a vedou také střelecky.
    01:04 Kailer YAMAMOTO - 0:1

01:04
    Z první výraznější šance se prosazuje Edmonton. První střelu brankář Flames dokázal výborně vyrazit. Puk dostal jen před sebe a před brankou byl obranou neodstatečně obsazený KAILER YAMAMOTO. Ten prostřelil gólmana, a tak posílá Oilers do vedení Asistence: Oscar Klefbom a Tyler Ennis.

00:32
    Mikko Koskinen (Edmonton) byl připravený, poradil si se střelou, kterou od modré čáry vyslal Sean Monahan.

00:30
    Edmonton rozehrál špatně, píská se jen zakázané uvolnění. Buly před brankou Oilers.

00:15
    Mikael Backlund (Calgary) se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana Oilers si dokázala poradit.

00:01
    Úvodní vhazování vybojoval tým vedená jako domácí. Zápas začíná.

00:01

Nyní už hymna.

Hráči už jsou na hrací ploše.

Zápas za malý moment začne.

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, R. Andersson, Forbort, E. Gustafsson, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Mangiapane, Backlund, M. Tkachuk – Lucic, D. Ryan, Dubé – S. Bennett, Jankowski, Rieder – Rinaldo.

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Klefbom, A. Larsson, Nurse, Bear, Broberg, K. Russell, Benning – Nugent-Hopkins, McDavid, Kassian – Ennis, Draisaitl, Yamamoto – Athanasiou, Haas, J. Archibald – Neal, Khaira, Chiasson – P. Russell..

Utkání se bude hrát v Rogers Place v Edmontonu bez diváků. Zápasy NHL doprovázejí velmi přísná opatření zaručující maximální bezpečnost všech hráčů i pracovníků.

Poslední vzájemný zápas se odehrál 2. února v Calgary a Edmonton vyhrál 8:3. Podílel se na tom i Draisaitl čtyřmi asistencemi. Gólman Flames David Rittich se nechal vystřídat v čase 23:18 po čtyřech inkasovaných gólech. Talbot pak inkasoval další čtyři branky.

Soupiska Calgary Flames pro play-off a přípravu

útočníci: Mikael Backlund, Sam Bennett, Austin Czarnik, Dillon Dube, Byron Froese, Johnny Gaudreau, Mark Jankowski, Elias Lindholm, Milan Lucic, Andrew Mangiapane, Sean Monahan, Alan Quine, Tobias Rieder, Zac Rinaldo, Buddy Robinson, Derek Ryan, Matthew Tkachuk;

obránci: Rasmus Andersson, TJ Brodie, Derek Forbort, Mark Giordano, Erik Gustafsson, Noah Hanifin, Oliver Kylington, Michael Stone, Jusso Valimaki, Alexander Yelesin;

brankáři: Jon Gillies, David Rittich, Cam Talbot, Artyom Zagidulin

Soupiska Edmontonu Oilers pro play-off a přípravu

útočníci: Josh Archibald, Andreas Athanasiou, Tyler Benson, Alex Chiasson, Leon Draisaitl, Tyler Ennis, Gaetan Haas, Zack Kassian, Jujhar Khaira, Cooper Marody, Connor McDavid, Ryan McLeod, James Neal, Ryan Nugent-Hopkins, Joakim Nygard, Patrick Russell, Riley Sheahan, Kailer Yamamoto;

obránci: Ethan Bear, Matt Benning, Evan Bouchard, Philip Broberg, Caleb Jones, Oscar Klefbom, William Lagesson, Adam Larsson, Darnell Nurse, Kris Russell;

brankáři: Mikko Koskinen, Stuart Skinner, Mike Smith

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. Před play-off, které startuje 1. srpna, odehraje každý zápas právě jeden přípravný zápas. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Calgary Flames a Edmonton Oilers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 40. E. Lindholm (E. Gustafsson, J. Gaudreau) – 2. Yamamoto (Klefbom, Ennis), 8. McDavid (Draisaitl, Klefbom), 56. P. Russell (Nugent-Hopkins, Benning), 56. McDavid (P. Russell)

Calgary Flames: Talbot (30. Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, R. Andersson, Forbort, E. Gustafsson, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Mangiapane, Backlund, M. Tkachuk – Lucic, D. Ryan, Dubé – S. Bennett, Jankowski, Rieder – Rinaldo.
    Edmonton Oilers: Koskinen (30. M. Smith) – Klefbom, A. Larsson, Nurse, Bear, Broberg, K. Russell, Benning – Nugent-Hopkins, McDavid, Kassian – Ennis, Draisaitl, Yamamoto – Athanasiou, Haas, J. Archibald – Neal, Khaira, Chiasson – P. Russell.

Rozhodčí: Luxmore, Sutherland – Suchánek, Kovachik