Tábor – Kolín 0:0 (*18:00) | Bílina – Řisuty 0:0 (zruš.)
Colorado Avalanche
3:0 (0:0, 0:0, 3:0) Stav série: 1:0
Arizona Coyotes
Středa 12.08.2020, 23:45 • Rogers Place, Edmonton • Play-off NHL • Čtvrtfinále Z. konference

59:57
    V úplném závěru se vylučuje, za vzájemné pošťuchování dostali dvě minuty za hrubost Nikita Zadorov z Colorada a Brad Richardson z Arizony.
    54:28 Mikko RANTANEN - 3:0

54:28
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Jenže to s sebou nese pootevřenou obranu, čehož Colorado bezezbytku využilo. Po přečíslení a rychlé kombinaci přišla přihrávka zleva na brankoviště a MIKKO RANTANEN zblízka zametl puk za brankovou čáru. Asistence: Nathan MacKinnon, Gabriel Landeskog.
    53:15 J. T. Compher - 2:0

53:15
    A je tu další gól! Colorado se hned po buly nastěhovalo do útočného pásma, před Kuemperem vznikl další šrumec, před brankovištěm si J. T. COMPHER hodil puk na bekhend a pohotově zakončil – 2:0. Asistence: Erik Johnson, Valerij Ničuškin.
    53:05 Nazem KADRI - 1:0

53:05
    Přesilovka je ale nakonec využitá, neboť akce pokračovala, před Kuemperem vznikl závar, puk se odrazil na hůl NAZEMA KADRIHO a ten jen doslova propasíroval pod gólmanem za brankovou čáru. Asistence: Cale Makar.

52:21
    Další vyloučení, nyní na straně Arizony. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Derek Stepan.

48:08
    Arizona si dá přesilovku, dvě minuty za držení vyfasoval André Burakovsky.

36:22
    Přesilovka pro Arizonu, dvouminutový trest za hrubost obdržel Ian Cole.
    29:12 Keller vyzkoušel Grubauera, ten předvedl rychlý semafor

29:12
    No a málem udeřilo na druhé straně. Po vystihnutí rozehry soupeře a rychlé přihrávce zakončoval Keller, Grubauer ale vytáhl bleskurychlý semafor!

12:06
    Je tu první vyloučení utkání, Jason Demers dostal dvě minuty za držení. Colorado si tak dá přesilovku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 54. Kadri (Makar), 54. Compher (E. Johnson, Ničuškin), 55. Rantanen (MacKinnon, Landeskog)

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Makar, Girard, E. Johnson (A), Graves, Zadorov, Cole – Rantanen, MacKinnon (A), Naměstnikov – Ničuškin, Kadri, Landeskog (C) – Donskoi, Compher, Burakovsky – Calvert, Bellemare, Nieto.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Demers, Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Goligoski, Oesterle, Chychrun – Kessel, Dvorak, Hall – Stepan (A), Keller, Crouse – Fischer, Söderberg, Garland – Hinostroza, Richardson, Grabner.

Rozhodčí: Joannette, O'Rourke – Murchison, Cherrey